ahojky

06.09.2010

všem spolutěhulkám . Tak máme zase víkend fuč ,moje polovička má po dovolené a šupajdila do práce ,tak se s vámi podělím o zážitky z víkendu . Sobota nářez ,uklízela jsem jak o život,až jsem se sama divila kde se ve mě bere tolik ennergie , když jsem jindy jak mrkvola . následky byli bezva ,záda mě berou ještě teď ,ale jinak pohodička .
A na neděli jsme si naplánovali menší výlet . Před deseti lety mi zemřel syn . Celou dobu jsem měla urnu s jeho popelem doma ,nejdřív jsem nechtěla aby mu bylo zima a byl mezi cizími a pak už se to nějak sžilo a neřešila jsem .Ae poslední dva roky jsem uvažovala o nějakém pěkném místě kde bych ho rozptýlila . Nevím jestli je to tím těhu ,nebo prostě nazrál čas . Takže jsme zajeli na jedno místo ,kde jsem jako malá vyrůstala . Je to kousek od domu kde mě vychovávali babička s dědou . Počasí bylo jako vymalovaný , jen trochu kosa . Vzali jsem lopatku a šli na to .Něco ryla ta moje cácorka a zbytek musel manžel , já bych se neohla . Ale popel jsem si už zahrabala sama . Teda povím vám ,člověk si myslí že už je to všechno za ním ,ale jsou věci co prostě nerozchodí nikdy . Cestou k autu jsem řvala jako želva . Nějak jsem nečekala ,že mě to takhle sejme , pocity vyloženě krkavčí matky . Nevím jestli to někdo pochopí ,ale chvílema jsem měla pocit , že když teď budu mít další dítě tak se mi to předchozí doma nehodí ,nebo jak to mám napsat . No prostě na hovno .
Ale polovička moje drahá mě nenechala se plácat a tahala nás od čerta k ďáblu , poklad můj . Takže jsme Leonce ukázali větrníky , zašli na houby u silnice , zajeli do Děčína kdo ví kterou oklikou to vzal , já bych se už dávno ztratila . Tam si Leonka vzpomněla ,že by ráda na zámek což teda s mojí momentální fyzičkou ani omylem , ZOO taky nic , ta je taky na kopci ale dali jsme procházku kousek kolem Labe a parkem pod zámkem . No neměla jsem čas myslet na nic .Domů jsme dorazili něco kolem páté , berunka si připravila učení a ještě jsem hopli do parku tady kousek ,kde byli rytíři a večer modní přehlídka s top modelkama . Teda holky povím vám , mě Erbová vždycky přišla jako tak pěkně stavěná ženská se vším co k ní patří tedy pozadí , boky , prsa a ve skutečnosti nic moc . Malá , vyzáblá a nevím jestli to bylo tím večerem či co ,ale působila hodně strhaně .
Večer už jsem pak jen hodila pizzu do troby a válela se . Utahaná jako pes . Kupodivu jsem vydržela do deseti a pak s mužíčkem do hajan , pěkně se přitulit a spát jako kotě .
Ráno jsem si hopla k dr na odběry , aby byli ve středu výsledky až se půjdem s pupíkem zase ukázat .A opět a zase jsem se courla a ačkoli máme všechno a to minimálně na dvojčata ,zase jsem utrácela . Koupila jsem si sadu košilka ,dupačky,kabátek a čepička a jemně žlutý barvě , už mi visí na balkoně :c:
Jinak fotečky jsou z neděle , mužíček není ani na jedné dělala dokumentaristu takže jsem tam šoupla jednu co jsem starou cca dva měsíce . Za chvíli by to mohlo vypadat ,že je jako paní Columbová pořád o něm kecám a nikdo ho nikdá neviděl .
Tak jsem se zase vykecala ,snad to nebyl moc velkej vopruz , pohlaďte bříšenka :a:

ahojky
ahojky
ahojky
ahojky
ahojky
ahojky

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka