Ahój..krásné ráno!!:-)

29.02.2008

Ahojky, tak jsme furt celý!! Ani to nijak nevypadá, že bychom jeli..ale znáte to, pak to příjde a jedeme...:-D My bychom rádi, ale mimísekovi se u mě evidentně líbí!! :-)
Půjdu něco dělat, ať dodržíme termín!! :-) :-D
Máte se??

Ahojky Borůvko, zrovna ráno jsem si říkala,že dnes rodit nesmíš. Chudák kulíšek by pak měl narozeniny jen jednou za čtyři roky :s: :00: a to by se mu/jí určitě nelíbilo. Takže to nech až na zítra,jo? Už se těšíme na kamrádku nebo kamaráda. Hodně sil ti přeju. :h: :one: :a:

Ahoj Borůvko, držím ti palečky at to již brzy přijde a at máš krásný a pohodový porod :k: Jsem zvědavá kohopak budete mít. Já to tipuji na holčičku :girl: Měj se hezky, papapa :a: :a: :a:

Tak Borůvko, ať budeš smejčit, nebo blikat baterkou, přeju ať už máš toho kulíška u sebe!!!
Hodně štěstíčka!

dobre ranko a porad tu jeste strasis :) hihi pry pomaha kdyz udelas tmu a zacnes mezi nohy svitit baterkou pry pujde za svetlem :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s:

Borůvko, to vaše překvapeníčko - nás ale napíná :c: S prací opatrně, ono si mimiško samo řekne :a:

včera jsem Tě tu neviděla, tak už jsem se chtěla ptát, kdo o tobě ví. :) Jakej je to pocit, když víš, že už to může každou chvíli přijít? To bříško máš krásně ukázkový. ;)

In reply to by skořice

Pocit je to zvláštní...furt si to ale úplně neuvědomuju, jakoby to šlo mimo mě..vím to, ale nějak na to netlačím..:-) Ale už bych to chtěla mít za sebou, protože se samozřejmě trošku bojím a taky se těším, no smíšené pocity..:-)
Já tu včera byla, i ještě v jednu jsem nakukovala, ale pravda je, že jsem nic nenapsala..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:///: :///: :///: no jasně, si ho roztáhl do gigantických rozměrů a teď si myslí, že tam bude navždy... :s: :dance:

??? Teda já tady píšu že mě dnes bere bříško tak čekám jestli se to nerozjede a ty jsi chudinko ještě pohromadě. Ať ti to přijde co nejdřív ať se dlouho netrápíš :) držím pěstičky :one:

mám se pracovně :00: a co ty se chystáš dělat? vyvolávyt si to sama??? }:) jo jo pohyb je na to dobrý tak držím palečky :one: a běžím vařit zatím :a: :a: :a: :a:

In reply to by VymazalovaKaterina (neověřeno)

Já jsem slyšela...ale nic..plánovala jsem si do půlnoci odjezd, ale mimísek si v klidu spinká..:-) Dneska jsem se právě vyspinkala..taky jsem ještě v pyžamku..:-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka