Ahojki

06.03.2009

Ahojki už jsem tady dlouho nebyla.Jakpak se daří červíkům.Posunuli mi termín na 8.6 z 10.6,ale myslím,že se to ještě určitě změní.Taky jsem v úterý podstoupila zátěžový test na cukrovku dopadlo to OK jen ten sajrajt vypít no děs běs v moment kdy jsem to vypila mi odumřel jazyk :D no humus.ale todle máme za sebou.četla jsem tady,že se některým dělává už mlezivo,já teda ještě nic.Jinak nahoře mám už 14kg děs běs,ale je fakt,že si nepřipadám až tak obrovská jen ten pupíček.Snad tam není veliké mimi.A jinak čekáme chlapečka Martina po tatkovi :e): Mějte se hezky a pěkné těhulkování.(ještě pár měcíců) :\x:

Ojinka

Ahojky tak to už je třetí Martin u červíků o kterém vím. My budeme mít taky Martínka po tátovi(aspoň doufám že se nám nemaskuje v bříšku holčička :!k: ) Já mám termín 17.6. ale doufám že to do 25. vydržím ať můžou kluci slavit svátek i narozky spolu. Tak pa a hezky se kulať :qu:

Ahoj Májo, včera jsem měla také to potěšení absplvovat test na cukr, takutina v plastovém kelímku byla opravdu odporná :-/) , udělalo se mi potom asi na půl hodiny docela dost zle. Jinak termín mám 11. a 15. 6., na 3D mi pan doktor říkal,že mimi bude asi větší, tak jsem zvědavá. Bude se jmenovat Matyáš Medard, chtěla jsem původně Hynka, ale to neprošlo. Jinak mlezivo se mi zatím nedělá, spíš jenom taková průhledná tekutina a jenom malinko. Přibrala jsem už 12 kg, bříško už mám docela obr, pupík venku, ale přibrala jsem i jinde. :C/): Taky přeju pěkné těhulkování a pohodový víkend!!! :\x: Helena

Ahoj. Já jsem též Mája. Jo, testy na cukrovku byli hrozné, mě nevadila ani tolik ta sladká voda, ale to, že mi sestřička propíchala 6 krát prst, au... Mlezivo mi teklo už od 5. měsíce a teče do teď (jsem v 8), ale není to nic příjemného, musím pořád nosit vložky do podprsenky. Tak si užívej miminka-Martinka. Já budu mít holčičku :!k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka