Ach ta deprese!!! | Moje těhotenství.cz

Ach ta deprese!!!

Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Můj milý deníčků a všechny holčiny. V poslední době, co se tak dočítám, tak jsme jedna deprese za druhou a taky je tu spousta rozchodů o Vánocích. Ach jo, proč nemůžeme všechny prožít nádherné a klidné Vánoce a Nový rok a vůbec, proč tohle všechno prožíváme?
  Já jsem už dlouhou dobu nešťastná, už jsem se tu svěřovala a bohužel se od té doby nic nezměnilo. Nejradši bych to vzdala a odešla od svého přítele, ale nemám kam jít a popravdě, pořád ho mám ráda. Stále doufám, i když moc dobře vím, že se to nezlepší a nikdy s ním nebudu šťastná, asi.... Ale stále doufám. A to je ta chyba. Říkám si: holka zůstaň nad věcí, nenervuj se - přenášíš to na malou... Jo jenže co je moc, to je moc. Nějakou dobu to vydržím a pak vybuchnu. Jsem hysterka, vím to. Sice jsem taková nebývala, ale udělal to ze mě ten můj chlap. Nenávídím se za to a nenávidím jeho, že se ke mě tak choval a chová a že mě udělal nešťastnou. Ale opravdu se snažím, kvůli malé. Chci být nad věcí, nepřipouštět si ty křivdy, které se mě dějí a žít jen pro ni. Nejde mě to, jsem slaboch. Jsem vyčerpaná, unavená, bolavá a bez chuti bojovat dál. Sakra ale musím najít tu sílu bojovat, vždyť mám tak nádhernou dceru, musím kvůli ní. Jsem jako by rozpolcená, jedna říká vzdej to a druhá bojuj!!! Někdy vyhrává první, někdy druhá.
  Ale tohle se děje dlouho a proč mám zase dnes depresi? Co se mě stalo? Nic moc, jsou to prkotiny, ale když se k tomu přičte ta únava a vyčerpání, tak je to dobrý koktejl - DEPRESE. Dopoledne jsem byla s malou u Dr. Zase jsem se dozvěděla úplně něco jiného, než mě řekly doktorky ve špitále. A pak vyberte si. 3 doktorky - 3 diagnózy (zánět ledvin, močových cest, malé pánve) a s čajem se taky neshodly ani dvě (nepít, pít max. 100 ml, vypít kolik chce). Takže zase jsem tam kde jsem byla. Hurá!!!
  Jinak výsledky úterní moči ukázaly hodně soli - prý to ale dělají ty antibiotika. Zítra budu mít další výsledky z dnešní moči a v pondělí jdeme na kontrolu do špitálu. Chudince budou brát krev, no a pro změnu zase budu muset donést moč.
  Pak jsem předala malou tchýni a jela vrátit zbytečný dárek k výročí (koupila jsem černý korzet s podvazkami a tanga, ještě jsem chtěla koupit punčošky, ale k tomu už kvůli těžké hádce nedošlo). V obchodě ale peníze nevrací, ale může si zákazník vybrat jiné zboží v té hodnotě. Tzn. vybrat si věci za 650 Kč. Mají slevy, takže už je to probrané. Ve zkratce - v kabince se mě udělalo ze sebe samé špatně a nic mě nebylo dobře. Jak by taky, když mě břicho přetíká přes kalhoty, mám tam velký strie a prsa volně visí!!!! :r:
  Takže nic, ale paní prodavačka byla hodná a účtenků mi napsala, že to můžu vrátit do konce února, v půlce jim přijde nové zboží.
  V dalším obchodě jsem scháněla džísku pro přítele - vhodnou velikost vždy měli jen ve WD a měli tam taky úžasný slevy, tak jsem si zkusila rifle - paní prodavačka mě nechtěla urazit, ale přeci jen mě dala větší velikosti (myslela si, že mě budou velké) a já je neoblékla :r: A tu bundu jsem taky nesehnala a to má zítra narozeniny.
  Pak jsem jela ke své mamce pro doklady..... Ta ještě s kamoškou se mě snažili dávat rady co a jak s tím vztahem. Další plus.
  Přijela jsem domů vyzvedla malou u tchyně a brečela a brečela..... Přítel se mě snažil ukonejšit. Jedním z důvodů je on, takže ironie. Přišlo mě strašně moc líto, že jsem jak hroch, tlustá a neohrabaná Koulení očima Já vím, co bych chtěla: 2 měsíce po porodu. Mám dole už 15 kg, ale stejně je mi to málo. Chtěla bych ještě 15 kg. Prý budu ale ještě protivnější....
  A co je dobrý? Ještě jsem "vařila" hranolky a hamburger a abych přítele nenasrala tak jsem si dala taky. V 10 večer jsem to :a\|: A to chci zhubnout, úžasný. Dělala jsem takovou rychlovku, protože jsem zapomněla poznamenat, že jak jsem se vracela od doktorky, tak jsem uklouzla na ledě a hodila takový záda, jaký můžete vídat v neváhej a toč! Mám naraženou kostrč, nemůžu se pořádně hýbat jak to bolí. Jsem zvědavá jestli zítra ráno vstanu. Musím, nic jiného mi nezbývá. Anetka se sama neobstará. Spadla jsem pořádně na beton a na schodek. Na férovku. Naštěstí jsem zvládla ukočírovat autosedačku s podvozkem a malá se naštěstí ani nelekla, ani nespadla. Ale já se bolestí nemohla zvednout, připadala jsem si jako brouček, který si leží na zádech a nožičky má ve vzduchu....
  No tak to byl můj den.
  Kdo jste to dočetly až jsem, tak Vás obdivuji a moc děkuji, že jsem se mohla vypovídat. Trochu se mi ulevilo. Půjdu to zkusit zaspat, i když asi zase budu muset vstávat k malé, která sice spí celou noc bez krmení, ale od té doby co jsme ze špitálu doma spí strašně neklidně a mě to nenechá spát.
  Moc Vám holky děkuji, že jste si to přečetly až jsem . Snad zítra bude lépe takovou depresi už mít nebudu.

  Komentáře

  Obrázek uživatele ha.nka

  nebuď na sebe tak přísná a měj se ráda Wink

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Když ono to nejde ://: Sad

  Obrázek uživatele ha.nka

  přestaň číst časopisy, co tvrděj, že všichni ostatní všechno zvládaj mávnutím ruky a úplně bez námahy ... nesnaž se všechno, s čím nejsi spokojená, změnit ze dne na den ... zkoušej to po malých krůčcích, a za všechno, co se ti podaří, se odměň ... ono to půjde, uvidíš ... a kdyby to náhodou nešlo, tak se vůbec nestyď vyhledat pomoc odborníka, anebo aspoň napiš nám, to ti taky zvedne náladu Wink Srdce Jednička :qu:

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Holčiny všem moc děkuji, že jste měly trpělivost a dočetly tu zmatlaninu dokonce. Mějte se hezky.

  Obrázek uživatele Danka

  Tak jen doufám, že ten dnešní den bude méně drastický a depka ustoupí někam hodně dozadu... Wink .Trápení s postavou je nepříjemné, ale tobě aspon chlap neřiká, že si tlustá, nebo jo??Já teda obléknu skoro všechno, ale taková ty trička do pasu, nebo na tělo, to už nosit nemůžu, nějak se v tom necítím... Sad a to jich mám plnou skřín... :///: .No a prsa, top je jak rosolovité cosi... :///: .No a s těmi chlapi, je to fakt naprd, ale ono jak píše Zuzana, jsou všichni stejné plemeno, které se nesmí brát vážně, ale ono to někdy prostě nejde, nebrat vážně, záleží na tom o co jde...taky přemýšlím o odchodu, ale mám ho pořád ráda a vím, že i bez něj mi bude ouvej... Sad :r: .Myslím na tebe a přeji Ti, aby do tvého života brzo vstoupily zase krásné, světlé, pohodové chvilky, jak s tvojí krásnou dcerkou, tak hlavně s manželem... :k: :k: .Píšeš sice, že tomu moc nevěří, jen doufáš, ale i to někdy stačí a je to důležité... Jednička .

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahoj Daňulko, ne mě chlap neříká, že jsem tlustá. Jemu se to tak líbí a chtěl by abych byla asi ještě víc "plnoštíhlá". A prý když budou hubnout tak budu ještě víc protivnější, než jsem teď Sad
  Děkuji za povzbuzení, dnes už jsem vstala s dobrou náladou. Tedy relativně, protože včera jak jsem "hodila záda" na ledě, tak mě bolí kostrč, ale není to tak strašné jak jsem si myslela.

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahojky, dnešní ráno bylo v poho. Už mě ta deprese přešla, to bude asi tím, že se jednalo o takovou "prkotinu", jako je moje postava a že se do ničeho nedostanu. Děkuji za podporu, jsem moc ráda, že jsem na tyhle stránky narazila a můžu se vypovídat. Sice, jak jsem Ti psala, mám kamarádku, ale 35 km daleko, ale ta mimi nemá a samozřejmě, že má i jinýho chlapa, takže mě moc neporadí... Má své starosti a jsou jiné. Sice se vyslechneme a poradíme si, ale je to jiné, když Vám tady napíši něco o čem něco víte.... Však mě rozumíš, co tím chci říct, že?

  Obrázek uživatele Martii

  držím pěsti, ať je líp.. ono se říká.. když se to se.e, tak se to se.e.. musíš věřit, že bude zase dobře, dobrou noc

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahojky, moc Ti děkuji za podporu.
  Když jsem tu na Tebe teď narazila: jak jsi posílala Ivce tu fotku mimi, tak jí nepřišla v pořádku (asi už to víš, ale kdyby náhodou), zkoušela jsem ji upravit, ale bohužel se mi to nepodařilo. Pošli ji znovu a jestli můžeš tak už to uprav, aby měla velikost 400x300, ju?

  Obrázek uživatele Martii

  díky za snahu, nakonec jsem ivce poslala jinou fotečku, malinko mě to mrzí, ale tamta je taky krásná :c:

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Není zač. Snažila jsem se, bohužel se mě to nepovedlo ://:

  Obrázek uživatele natalliev.

  Ahoj Beruško, i já jsem tvoje řádky dočetla až do konce. Udělala jsi dobře, že ses vypovídala Wink Teď běž do hajan a všechno to zaspi - zítra bude líp Smile A tohle je jeden z mých nejoblíbenějších citátu: "Nedovol, aby tě něco rozrušilo nebo v tobě vyvolalo obavy - všechny věci jsou pomíjivé." Maličká bude zase zdravá, tvoje postava se taky zlepší - je prokázano, že se tělo vrací do původní podoby po tu dobu, co se měnilo - tzn. celých 9 měsíců, ty jsi teprve 2 po porodu, nečekej zázraky Ne A co se týče chlapů, žádná ženská to s nimi nemá lehké. Hlavu vzhůru, bude líp :k:

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahojky, děkuji Ti za podporu. To víš, že jsem šla do hajan, hned jak jsem to dopsala. Upřímně jsem si myslela, že když některá z Vás uvidí tu délku, tak to číst nebude, takže jsem ani odpovědi nečekala a šla spát.
  Já zázraky nečekám, odjakživa jsem měla problémy s váhou a nikdy nebyla štíhlá a nikdy nebudu - mám k tomu geny a ty široký boky zhubnout nepůjdou.... Ale aspoň jsem mívala štíhlé bříško a teď přetíká, je od strií a vůbec je :sick:
  Nějak se s tím nemůžu smířit.

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahojky, děkuji za podporu. Joo snad bude líp.

  Obrázek uživatele Kačula

  No fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj to je depka jako prase!!!!! Nevím co máš s přítelem, ale takhle rozhozená to dlouho nevydržíš. Vím, tím ti nepomůžu už vůbec, když ti to napíšu :r: Tak se měj a pevné nervy :qu: :qu: :qu: :qu: Už jen kvůli maličké Holčička Ale neboj, ono se vše k dobrému obrátí. Já jsem si byla sama sobě protivná, když jsem měla po šestinedělí a to jsem celé šestinedělí probulela (protože nic nebylo, tak jak si představuji - rozbulelo mě i to, že malá zlobí :s: :s: :s: )

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahojky děkuji za podporu.

  Obrázek uživatele Zuzana.Picmouse

  Wink NO ja to docetla.Jestli si myslis ze ses na tom jinak nez vetsina holek dva mesice po poordu,tak ses vedle jak ta jedle.Neboj ,bude lip.Sice nevim co jste si s chlapem udelali ale mam doma stejny plemeno a tak at udelal co chtel,vsechno se da vyresit.Clovek je nesmi brat moc vazne. Wink

  Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

  Ahojky, děkuji žes to přečetla. Nemyslím si, že na tom budu jinak než ostatní holky (i když viděla jsi ty fotky typu: bříško 14 dní po porodu?) Já v to doufám, že bude líp. Moc v to doufám.

  První vstanutí po sekci (císařském řezu)

  Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

  Kakání při kojení a dokrmu UM

  Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

  Čekáme druhé miminko

  Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

  Těhotenství

  Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

  Početí

  Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost...

  Ahojky píšu za NANDY 75 která čeká dvojčátka a je v 11 týdnu.
  Napište.....

  tak i já sem konečně můžu dát v klidu fotky naší slečny.
  Po všem to boji je zatím vše ok a v pondělí,jedeme na neffrologii na testy.
  Ale ambulantně.Tak snad je to zatím za náma.
  Rosteme jeko z vody,jen jdeme s váhou dolů.Vážíme 7600g.

  čauky všem,
  byli jsme na UTZ ve 22.tt,vše bylo krásně vidět,byla to nádhera a budeme mít chlapečka.

  dobrou noc, dekuji za rady ohledne maliho, at se aspon trosku vyspim zitra me opet ceka zubarka.

  představuju vám svojí velkovýrobnu dětských pokrmů :s: dneska jsem to skutečně přepískla....no ale 14 dní jsem bez práce Dance 4
  no a pak se chlubím naším punk´s not death!

  Ahoj Holky,sice musím podtoupit další IVF pokud chci mimi (to říkají všichni MUDr),ale stejmě mě zajímá problém zakloněné dělohy .

  Ahoj holky. Uz brzo snad budu mit doma svoje mimi Kacenku. Cca 18 dni. Broucek ma 2939g. Chci se zeptat, kolik ma byt stupnu v mistnosti, ve ktere bude mimisek spinkat? Vim, ze to asi nejde rict presne, ale aspon priblizne. Diky moc

  tak jsem po včerejším bujarém hledání nakonec ten rodný list našla,měla jsem tááááákovou radost i manža mně pochváli :\x: tak jsme odpoledne nasedly do auta a že si jako konečně zajedu vyřídit tu občanku(mám jí s rozstřihnutým rohem :r: )tak rychle zbalit rodné listy dětiček a jedeméééééé :qu: dojely jsme do města a já musela ještě na poštu a rodné listy jsem odložila na sedačku vedle manžela :