Ach joooo....

14.01.2011

:jawdrop: Ahoj holky,jak jste na tom?Mě je den ode dne hůř,celý den a hlavně ráno mám žaludek jak na vodě,ale co je ještě horší,jsem strašně plačtivá :|€|: Dnes jsem byla ve škole řešit problém s mým sedmiletým synátorem,který je úžasný,chytrý,ale když psali velkou písemku z počtů tak si usmyslel,že ho to prostě nebaví a obdržel 3 pětky:-)Takže rozhovor s paní učitělkou,která si myslela,že je tak hloupý mě neminul,no odcházela jsem zase málem s brekem :€\€: malý mi říká:mami,hlavně nebreč:-)chudáček :§) Jsem sama sobě hnusná.Achjo,ty nervy...kdy to přejde? :€z€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

plačtivé období má asi každá těhulka,moje ségra je taková citlivá i rok po porodu,rozpláče ji i reklama v TV :s: . Nestresuj se,mysli na miminko a do školy ať chodí řešit nepříjemnosti tatínek ;) A na ty nevolnosti prodávají lízátka v lékárně :a:

Já jsem byla nervák už před těhotenstvím a říkala jsem si, že horší to být nemůže...hihi, tak to byl omyl. Kamarádky mi říkaly, jak byly v klidu, jak nic neřešily a že to půjde samo, že se nemusím bát. Jak je vidět, jsme fakt každý jiný, protože já bulím i u upoutávky na film. Minimálně třikrát denně si utírám slzy. Plánujeme svatbu, ale nemůžeme se na některých věcech dohodnout, protože jsme rozdílné víry a v neděli jsem to tak ořvala a prokňourala a prokritizovala, že jsem měla další dva dny migrénu. A protože to tak mám od začátku těhotenství a ještě se u mě objevili velké strach a děsy, napsala jsem jedné paní, co jsem jí našla na netu o Bachovu krizovou esenci a krém na potířání bříška. Vodu s kapičkama piju od pondělí a myslím si, že toho času lepší...že třeba se dám do bulení, ale už nepropadnu panice na půl dne.
Na mimíska taky hodně myslím, jak se cítí on. Než jsem otěhotněla, tak jsem si říkala, že nebudu jako moje mamka, které celé těhonství se mnou prostresovala, probrečela...s pocitem méněcenosti a ponížení, ale teď vidím, že si člověk neporučí.
Tak aspoň hladím bříško a říkám mu, že to je moje,ty špatné pocity. že jeho se to netýká, ať se nezlobí, že ho máme už teď moc rádi a moc se na něj těšíme.
Myslím, že ještě na víc sama sebe kritizovat, je špatný. Taky to neumím, ale říkám si, že musím mít ráda sebe taková, jaká jsem a že se to odrazí. Že nemůžu říkat miminku uvniť sebe miluji tě, ale sebe nesnáším...
Taky mám na čem pracovat..:-)

Moc držím palce :-)

In reply to by kjara

já jen čtu co tu píšeš a už mám slzy na krajíčku a chce se mi brečet.. tohle je šílený :D a to nemluvim o tom, jak jsem nervní .. jestli mě ten můj chlap kvůli těmhle mým výlevům nenechá, tak asi dostane zlatou :) :D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka