6.měsíců

28.09.2010

Ahojte všem, zdravíme všechny co na nás nakouknou :a:
Dnes v 9hod.ráno to bylo půl roku co jsem se narodil. Vážil jsem 3,79 a měřil 52cm. Pro srovnání,minulý čtvrtek jsem měl 7,67kg a 71cm, takže jak to vypadá, tak už se mamce pronesu :)
Moc rád si hraju a dělám s mamkou i taťkou blbosti, překulovat se mi moc nechce, ale když už jsem na bříšku, tak si vyhraju. Jak mě to přestane bavit, tak mi musí pomoct překulit se zpátky. Zkouším hrabat nožkama, na kolínka a nosánkem ryju jak krtek, ale stále se mi nedaří samotnému se překulit :) mamka doufá, že se to zlepší. Chtěl bych už sedět a zkouším to, ale nechtějí mi to dovolit. Začal jsem chodit do plavání, ale teď jsem nemocný, tak zítra plavat nepůjdu :r: Mamka mě teď trápí odsávačkou a kapičkami do nosíku a ještě prý nějaký sirup na kašel, tak snad se to zlepší a budu fit co nevidět. Ono i to počasí je hrozný...
Jinak papkám UM, kašičky a už měsíc zeleninku, masíčko a už se nemůžu dočkat přesnídávek :hu: Zatím mi chutná co mi mamka připraví. Asi budu gurmán po tatínkovi :)
Dostal jsem k narozeninám od mamky a taťky nový fusak a fleesové kompletky na zimu, tak budu fešák. Nechali jsme si to ušít u jedné hodné paní co šije na zakázku kojenecký textil, takže jestli chcete mrknout posíláme odkaz na její stránky http://www.eshop-rychle.cz/www-mimi-shop-cz. Mám takhle vybavenou i postýlku a hrací deku a moc se mi to líbí a nestojí to tolik jako v obchodě, takže mi rodičové koupí aspoň více hraček :€m:
Posíláme sem i pár foteček a přejeme všem hodně zdravíčka ať se vyhnete bacilům a ať se máte moc moc kráásně
papapa Tomášek a mamka :a:

6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců
6.měsíců

Peťo, Tomik je krásný bobešek :c: :) a nemocinkaný ... no to je hrůza, to počasí nám dává zabrat. my se teda zatím držíme a ještě jsme ani rýmečku nikdy neměli ... ťukťuk :€d€: :€d€: a ty ponožky od babí jsou prostě super parádní a teplučké - závidíme - musím Jiříčkovi taky něco takového pořídit. tak ať i dál chutná Tomáškovi :hu: :)

In reply to by marcy

Marcy děkujeme a doufám, že s Jiříčkem je už vše ok a na dlouhou dobu se vám nemoci vyhnou!!!!
Já tady vyšiluju u rýmy a kašle :00: a jak ho trápím odsáváním, tak si nedokážu představit, jak budu hotová, až budou někdy teploty nebo něco horšího (nechci to přivolávat :n: )
Když tady pročítám příspěvky jak bojujete s dětičkami a nemocemi, tak já budu opravdu hysterka :)
opatrujte se :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

mám ještě staršího syna, v únoru mu bude 10let a nestíhám se divit :€}€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka