6 neděl už je za námi :)

15.12.2009

Ahoj tety, uběhlo to jako voda a my máme za sebou 6 nedělí. Prcek váží 4,5 kg a měří 55 cm. Je šikulka a už se snaží držet hlavičku víc a víc. Směje se čím dál tím častěji a i to povídání si s maminkou a tatínkem piluje. :C]]: Kdyby to šlo, sežrala bych ho samou láskou :h: :h:
Všichni mi vykládali, jak se vše po 6nedělí změní, otočí a zlepší. Stále tedy čekám na ten zlom, jenže ten nikde :s: No co, vydržíme to :\x:
Musím vám říct, jak strašně jsem se těšíla na :*O*: Už se mi o tom dokonce i zdálo. U nás ale nastala šílná situace :///: do teď jsem měla 6nedělí já ... teď ho má můj přítel :s: chtěl, aby to po tak dlouhé době bylo dokonalé, že si nechal udělat kosmetický zákrok, který ale nevyšel a teď se léčí :n: špekulujeme, jak se asi cítí, jestli stejně jako já po porodu, nebo je na tom lépe :s: Do te´d se ptal on, jak ještě dlouho ... teď budu uhánět já jeho ... :D no doufám, že to pak bude stát alespoň za to :one:
Ta pa tety a dejte za nás pusinky mimískům :\/|:

6 neděl už je za námi :)
6 neděl už je za námi :)

Tak tomu říkám frajer :one: :one: :one: Je to malý šikula :c: No a jsme na tom stejně taky čekáme na ten zlom po 6 nedělí a kde nic tu nic :dance: Gabča a Niky

Máš rozkošného a šikovného chlapečka! :one: Krásně vám roste! A má parádní kalhoty. Tak at se brzy dočkáš :*O*: :a:

Ahoj je to supr miminko, krásně roste :qu: a je určitě moc spokokené. :dance: Ta druhá fotka mluví za vše. Úplně se směje očičkama, mě to tak alespoň připadá. :s: Jinak klobouk dolů před tvým přítelem. Je úžasné jak chtěl, aby vše bylo dokonalé. :qu: Škoda jen, že mu to nevyšlo a musíte :*O*: odsouvat. Přeji aby brzo bylo vše v pohodičce. Pa Martina a Adélka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka