5 měsíců a neotáčí se :(( | Moje těhotenství.cz

5 měsíců a neotáčí se :((

Obrázek uživatele kattka61

holky měly jste to taky tak některá, naše Adélka, včera měla 5 měsíců a ještě ani 1x se mame neotočila na bříško a zatím to ani nevypadá, že by se měla brzo přetočit. Když si spolu hrajeme na dece, otočím ji, válíme sudy, jí se to líbí, ale sama leží jak placka. jak jí můžu pomoct? Bojím se, aby nebyla nějaká zpomalená. Jinak je moc šikovná, jen to otáčení, snad je jen líná. Mám nad postýlkou kolotoč, ráda na něj kouká, myslíte, že jí ho mám dát pryč, aby nekoukala nahoru, ale víc do stran??? Že by to molho mít vliv?

Obrázek uživatele jvaclavkova

Tak my jsme na tom úplně stejně. Filípkovi bylo včera 5 měsíců a o otáčení absolutně nejeví zájem. Odstranění podnětů shora u nás nemělo absolutně žádný vliv. Zatím se uklidňuji tím, že má ještě měsíc času :)). Držím palce, ať se kočka začne brzy přetáčet!

Obrázek uživatele kattka61

u nás taky pořád nic, a to už jí bude 6 měs. za 13 dnů .... když kolem ní na dece naskládám hračky, tak se na ně natahuje, ale že by ji napadlo se aspon otocit na bok, to vůbec ... Sad ale věřím, že až na to jednou přijde, tak ji nebudu stíhat otáčet na záda - je totiž pořád po jídle ublinkaná a už to vidím, že se bude určitě otáčet na bříško schválně. Sice se mi zdá, že už je kapku ohebnější, když ji trochu pootočím na bok, už se překulí, ale sama nee. Žádné stresy si ta naše borka z toho nedělá....snad aspon kolem toho půl roku to zvládnem Pápá

Obrázek uživatele jvaclavkova

přesně tak, náš mladej dělá to samé. Když kolem něj na zemi naskládám hračky, občas se natáhne, ale o otáčení nemůže být naprosto řeč. Taky stále věřím, že kolem šesti měsíců to zvládne, ovšem zatím tomu nic nenasvědčuje. My už cvičíme Vojtovku. A popravdě, na to, až bude řádit, že nebudu stíhat se docela teším. Protože to, že něco nedělá, když má je daleko větší stres. Alespoň pro mě.

Obrázek uživatele kattka61

ahoj holky, bohužel jsem tu pár dnů nebyla, jsem moc ráda, že jste mě uklidnili, na 4. měs. kontrole taky Dr. říkala, že do půl roku by to měla zvládnout, tak doufám, že to zvládnem. Hrajeme si na zemi na dece jen spolu, samotnou ji na zemi nechta nemůžu, máme kluka skoro 3 roky a on má o ni hroznou starost - jakmile se otočím, hned ji začne objímat, chce ji pochovat, tak se bojím aby ji spíš nepřimáčkl nebo nenadzvedl a neupustil, on je docela aktivní, takže na zemi jen spolu Smile ale uklidnily jste mě, také věřím, že až se jí to 1x povede tak to bude zkoušet už pořád

Obrázek uživatele jesterka.katka

Ahoj, neměj strach. Naše Karolínka se začala otáčet na začátku sedmýho měsíce a během dalšího měsíce začala chodit. Některej prcek to tak prostě má. Katka a Karolínka

Obrázek uživatele LucieS

ahojky, my jsme taky lenoši. Malé bylo teď 13 měsíců. Tak to byla katastrofa a je. Začla se otáčet po půl roce a to nám doktorka ukázala jak jí to máme naučit. Pak plazení ještě větší problém. To jí chytlo kolem osmy měsíců. Lezení jí už trochu jde ,ale až kolem roku a to jen když nepospíchá za maminkou Smile jinak se plazí. Už aspoň sama sedí a začíná si stoupat, jenže rychle žuchne na zem, nemá vůbec sílu v nožičkám, v rukách má neuvěřitelnou už od malinka. Neboj , tvoje Adélka má ještě čas a hold každý mimi nemůže odpovídat zastaralým tabulkám.

Obrázek uživatele Zuzinecek

Zatím buď v klidu. Malému je půl roku pryč a teď už se otáčí pěkně. Ale nemysli si u nás to také nebylo ze začátku slavné. v pěti půl měsících už se ještě neotočil a já si říkala, že to asi nikdy nezvládne, protože tomu ani nic nenasvědčovalo. Začal se otáčet asi týden před tím než mu bylo 6 měsíců. Jednou se mu to povedlo a pak už to jelo a jede. Teď ho nemůžu ani v klidu přebalit je to mžik a je na bříšku. Takže neboj...určitě se dočkás.

Obrázek uživatele Tinax

Ještě buď v klidu a nech jí čas. Dávej jí co nejvíc na zem, na deku, aby pod sebou měla tvrdé a ne pružnou postýlku. Pokud máš hrací deku, tak sundej ty hračky co visí nahoře a rozlož jí hračky jen po dece. Ona pokud má na co koukat nahoru, tak jí nic nenutí se snažit dělat nový pohyb. Ale pokud budou hračky kousek od ní, tak se snažit začne, uvidíš... měla jsem podobného lenocha a taky to moc řešila, že v pěti ještě nic a pak to bylo co by dup. Jak na to jednou přijde, tak se jí to zalíbí a ty budeš jen běhat a otáčet zpátky. každé děťátko má jiné tempo a někteří jsou prostě jenom lenošní a pohodáři.

Obrázek uživatele Alunka001

Náš malej se otočil až na 6 měsících a 3 dnech Smile Máte ještě čásek Smile

Obrázek uživatele andrisek07

nase natalka se taky pretocila az v 6ti mesicich,kazde mimco je jine Smile

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

krásné ránko březňandy!!!
přesně ve 22:55 mi přišla sms od Radky..přesné znění cituji:
Ahoj všichni, tak vás zdravíme už ne z bříška:-D jmenuju se Anetka Larová, narodila jsem se ve 21:47, s mírami 49cm a 3,16kg;-) a víte co? je nádherná:-D

Holky od večera hlenovka a od 1:30 jsem vzhůru-2x mokré kalhotky Smile a postupně bolesti po 5 minutách.Jsem v klidu-ha ha,asi už to bude ono,ale nějak mě to nedochází.Za chviličku vyrážíme,tak nám držte palce a budu informovat.

Ahojda maminy, chci se optat chystáte se někdo se svýma ratolestma na dětský karneval, který se koná 6.3.2011 v Hradci Králové v kongresovém centru Aldis????

Tak dnes už je to 11 měsíců co jsem se podívala poprvé na svět , ten čas tak strašně utíká, už nejsem male ležíci mimi, ale pořádná ďáblice, kdykoliv jak můžu mamině uteču a mou nejoblíbenější činností je teď rabování šuplíků, skříní a skříněk a čím víc mohu mamce udělat nepořádek, tím sem šťastnější, jen teda maminka ze mě je občas už na prášky.

Všechny, které se snažíme o mimčo a nedaří se, se určitě schodneme na tom, že pro to, abychom otěhotněly jsme schopný udělat a vyzkoušet všechno. Našla jsem takovou blbost, no možná je to blbost, možná ne, budu to teprv zkoušet. Je to určení plodného dne dle datumu narození budoucí maminky. Tak vám to sem dávám, kdyby jste to chtěli vyzkoušet. Já to určitě zkusím.

Posílám zajímavý odkaz pro ty, které se snaží otěhotnět a nedaří se. Asi je to blbost, ale pro ty znás, kterým se nedaří otěhtnět, vyzkoušíme určitě všechno. Nemám s tím zkušenosti, ale už jsem si to udělala a určitě to vyzkouším. Za to člověk nic nedá. Tak hodně štěstíčka!!!

Všechny, které se snažíme o mimčo a nedaří se, se určitě schodneme na tom, že pro to, abychom otěhotněly jsme schopný udělat a vyzkoušet všechno. Našla jsem takovou blbost, no možná je to blbost, možná ne, budu to teprv zkoušet. Je to určení plodného dne dle datumu narození budoucí maminky. Tak vám to sem dávám, kdyby jste to chtěli vyzkoušet. Já to určitě zkusím.