3.měsíce | Moje těhotenství.cz

3.měsíce

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Tak Dnes proběhla kontrola ve 3.měsících a očkování 2hexou a prevenar. Matěj má 64cm a 7270g, asi brzy praskne:):):). Jinak 2injekce naráz byla sranda, řval jak tur docela dlouho, až se za mnou na ulici lidi otáčeli, co jsem to za stvůru, že mi děcko takhle haleká:). No jinak tedy stále plně kojím, v noci se Matěj budí na kójo max dvakrát, přes den je protivnej, když si ho nikdo nevšímá, ale jinak se stále řehní na celé kolo. Minulý týden objevil, jak se dostat na levý bok a teď to zkouší na pravý, je velká sranda ho pozorovat. Co vy červňátka, nějak na to tady pečeme:):):)

Komentáře

Obrázek uživatele Legally14

to je šikulka Jednička
Já jsem zrovna psala na červňátka, v poradně jsme byli včera, váha 6840 g a délka 64 cm, taky plně kojím. Dvě očkování, 2. hexa a 1. prevenar.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Hihi, teď jsem ti na červňátka odpověděla:)

Obrázek uživatele lucininenka

ježíš,ten je úžasnej Jednička Jednička Jednička

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Díky Smile

Obrázek uživatele Andrej91

Holky máme ale nádherný dětičky :).. Taky si hrajeme s plenkou :s: .. My jsme byli na očkování včera, malej měl akorát zvýšenou teplotu, ale už je dobrej :).. taky dostal dvě včeličky :).. Hexu a Prevenar :).. Jinak my máme 6530 a 64 cm :).. Holky kdo nám vyměnil ty malinká miminka za takovéhle obříky? :jawdrop: :s: :s:

Obrázek uživatele vaclavahantova

Taky si řikam kde je to malý miminko co jen spalo a jedlo :s: ale zase na druhou stranu,teď už s nima začne být sranda Sluníčko

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

To jo, na dětech se nám nedá nic vytknout, červňátka se prostě povedla. A za mě jsem ráda, že už Máťa není tak maličkatý, hrozně jsem se totiž bála s ním manipulovat za to teď už mám jistotu;)

Obrázek uživatele marina87

Ahoj holky, tak jsem byla taky dneska na 3 měsíční prohlídce :s: Petřík má 6960g a 65 cm a je stále kojenej :///: :///: Dostal 2 včeličky a 29.října jdem na poslední a pak máme pokoj od očkování do roka Jednička Malej je krásný a taky pěkný macík Jednička

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Jé, tak to má Petřík taky krásné míry . A koukám že včerejšek byl injekční den pro nás všechny:). A co Petříkovo pasení, už je to lepší s těmi pěstičkami?

Obrázek uživatele marina87

Jo, už se zlepšil a na rehabilitaci, už nemusíme Jednička Občas ty pěstičky má,ale jakmile vidí něco zajímavého tak se snaží pro to dostat. Je s nima sranda co? :s: :s:

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Tak to je dobře :). A joooo, sranda je s nimi obrovská, je moc krśsné pozorovat ty jejich rozvojové krůčky, zkonstatovala jsem, že tátové jsou o hodně ochuzeni.

Obrázek uživatele vaclavahantova

Jů,taky krásné míry Jednička

Obrázek uživatele vaclavahantova

Jé,jak si hezky cumlá tu plenku,taky naše oblíbená hračka :s: Koukam taky Matýsek úžasně roste,už se pronesou,co?Ale je to šikula kouzelnej Sluníčko

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Jo, plenka je nejoblíbenější hračka hned po rukou, ty má v puse taky pořád. A chování už je docela makačka s touhle váhou, moc se těším na zimu, fusak apod. Už teď ho v autosedačce skoro neunesu:). A šikula to on je, ale taky pěknej kanec, když mi celý den fňuká a chce pozornost, to jsem vždycky na nervy, že mi nenechá ani vyžehlit. Ale co si tu stěžuji, vždyť ještě budu ráda vzpomínat na ležící období, až mi bude kramařit věci v kuchyni a lítat po bytě a křičet na celý barák, viď:)

Obrázek uživatele vaclavahantova

:s: tak to si piš,budeš ještě vzpomínat :s: Ale naprosto tě chápu,Nikča taky hodně kňourá a o nocích ani nemluvim,to je katastrofa.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Copak? Nespí? Náš je v noci v poho.

Obrázek uživatele vaclavahantova

Nespí,je hrozně neklidná,brečí ze spaní,je to docela děs.V noci dvakrát krmím,to by mi nevadilo,kdyby pak normálně spala.Věčně jí padá dudlík,bez něj nechce být,kolikrát jsem měla sto chutí ten dudlík vzít a vyhodit.Přitom přes den ho nepotřebuje.

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

Teda, chudinka malá a chudák ty. To je mi tě líto :(. A ptala jsi se doktorky, co může být ten pláč ze spaní? S tím vztekem a vyhazováním dudlíku tě chápu, mně taky občas statečně vystřelujou nervy:).

Obrázek uživatele vaclavahantova

Neříkala jsem jí to,počkám jestli to nepřejde,pokud teda na to budu mít sílu Koulení očima

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Vzbudily mě bolesti .. nejdřív slabý ale pak se stupňovaly .. natočily mi monitor, malá samozřejmě chrněla a nespolupracovala tak mě docela dlouho trápily než se natočil pořádný záznam protože to nejdřív ani nezapisovalo. No a mě se potvrdily kontrakce :\x: ale kurňajz to je boleeeest :€[€: až z toho mám zimnici a klepu se :€z€: Teď čekám na vizitu a uvidí se co dál.

Ahoj holky,moc to sem teda nepatří Smile ale už víte co dětem k vánocum?

Před 10 měsíci touhle dobou jsem už byla v porodici. Je k neuvěření, jak rychle to utíká. Ríša je neskutečně šikovné, živé a úžasné mímo. Je to týden, co začal dělat první krůčky a teď už ťapká po bytě po dvou jak může, ale po čtyřech je stále jistější. Je to hodně legrační, když chodí :s: .

Holky, máte některá zkušenost s tímto tabletem http://www.onlineshop.cz/it-a-kancelar/tablety/dotykovy-tablet/dotykovy-...? Chceme ho malému koupit na vánoce, to mu bude 21 měsíců.

Holky,
chtěla bych se Vás zeptat,jestli máte zkušenosti s Jonášovou metodou početí? Smile
PS: Tonoucí se stébla chytá :s:

Ahoj holky,

Tááááááákže .......... :///:
Máme za sebou už 3 poradny, kde to probíhalo všechno v normálu. Tlak pokaždé nízký, moč dobrá, váha podle mého přiměřená :///: , dnes jsem 24tt+0 a mám 6kg hore.

Ahojky všechny spolutěhulky, poprvé jsem se odhodlala, že taky něco písnu. Už se totiž taky nemůžeme dočkat Smile Čekáme 3. chlapečka Blum 3 a to čekání už je nekonečný.

Holky, mám na vás dotaz. Od kdy jste začaly zapojovat děti do domácích povinností? Tím nemyslím takové to dětské "pomáhání" ve věku, kdy je všechno zajímá. Ale takové to opravdové, že třeba mají na starosti vynášení koše, mytí nádobí, prach... prostě něco, s čím opravdu pomůžou. A hlavně jak jste je to naučily? Dcerka má 4 a půl roků a zatím doma nedělá nic.

Ahoj mamky, prosím Vás je nějaká lhůta do kdy se má zažádat o rodičovský příspěvek? Myslím, že dříve to bylo do určitého týdne věku dítěte...Dívala jsem se teď na to, ale nic kloudného jsem nanašla Sad Poradíte?