3.měsíce

01.10.2013

Tak Dnes proběhla kontrola ve 3.měsících a očkování 2hexou a prevenar. Matěj má 64cm a 7270g, asi brzy praskne:):):). Jinak 2injekce naráz byla sranda, řval jak tur docela dlouho, až se za mnou na ulici lidi otáčeli, co jsem to za stvůru, že mi děcko takhle haleká:). No jinak tedy stále plně kojím, v noci se Matěj budí na kójo max dvakrát, přes den je protivnej, když si ho nikdo nevšímá, ale jinak se stále řehní na celé kolo. Minulý týden objevil, jak se dostat na levý bok a teď to zkouší na pravý, je velká sranda ho pozorovat. Co vy červňátka, nějak na to tady pečeme:):):)

3.měsíce

to je šikulka :one:
Já jsem zrovna psala na červňátka, v poradně jsme byli včera, váha 6840 g a délka 64 cm, taky plně kojím. Dvě očkování, 2. hexa a 1. prevenar.

Holky máme ale nádherný dětičky :).. Taky si hrajeme s plenkou :s: .. My jsme byli na očkování včera, malej měl akorát zvýšenou teplotu, ale už je dobrej :).. taky dostal dvě včeličky :).. Hexu a Prevenar :).. Jinak my máme 6530 a 64 cm :).. Holky kdo nám vyměnil ty malinká miminka za takovéhle obříky? :jawdrop: :s: :s:

Ahoj holky, tak jsem byla taky dneska na 3 měsíční prohlídce :s: Petřík má 6960g a 65 cm a je stále kojenej :///: :///: Dostal 2 včeličky a 29.října jdem na poslední a pak máme pokoj od očkování do roka :one: Malej je krásný a taky pěkný macík :one:

Jé,jak si hezky cumlá tu plenku,taky naše oblíbená hračka :s: Koukam taky Matýsek úžasně roste,už se pronesou,co?Ale je to šikula kouzelnej :€s€:

In reply to by vaclavahantova

Jo, plenka je nejoblíbenější hračka hned po rukou, ty má v puse taky pořád. A chování už je docela makačka s touhle váhou, moc se těším na zimu, fusak apod. Už teď ho v autosedačce skoro neunesu:). A šikula to on je, ale taky pěknej kanec, když mi celý den fňuká a chce pozornost, to jsem vždycky na nervy, že mi nenechá ani vyžehlit. Ale co si tu stěžuji, vždyť ještě budu ráda vzpomínat na ležící období, až mi bude kramařit věci v kuchyni a lítat po bytě a křičet na celý barák, viď:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka