39. týden | Moje těhotenství.cz

39. týden

Obrázek uživatele Lucky78

  Tak jsem dneska byla na kontrole v 39. týdnu a pořád se nic neděje :\/: . Teda asi, protože pan doktor mi jenom prohmatal břicho a řek, že hlavička tam je. To jsem ráda. Já už se bála, že náš Kuba žádnou hlavu nemá :ww: . Vy tu pořád píšete, jaký máte CS a já to pořád nevím, protože mě prostě už dva týdny vnitřně nevyšetřovali. Ale monitor nám pan doktor pochválil :°: . Že prý má miminko za jedna :°: . Pak se se mnou rozloučil slovy tak za týden a nebo možná u porodu. Tak si pak mám vybrat Koulení očima .

  Komentáře

  Obrázek uživatele janka.82

  Ahojky. Z toho si nic nedělej. Dneska jsem 38+1tt, včera jsem byla na kontrole a taky mi dr. skoro nic neřekl. Prý jestli se chci na něco zeptat. Zeptala jsem se jenom, jestli k němu půjdu ještě na kontrolu a byla jsem ráda, že už můžu jít domu a na tu důležitou věc, jak to vypadá s porodem, jsem se taky blbec nezeptala Ne

  Obrázek uživatele Lucky78

  Hmmm.Takže to bude asi normálka. Ale přeci jenom jsem u něj byla asi 2 minuty. To mi příjde nějak málo. Ne, že bych tam chtěla strávit celej den ( ten si musím nechat volnej na monitor, protože tam to teda fakt moc nefrčí :-g( ) , ale přeci jenom mám dojem, že to tam maj krapítek na háku Sad .

  Obrázek uživatele janka.82

  To já tam byla asi 15 min. Ptal se, jestli vím, kdy jet do porodnice a hlavně měl připomínky na moji váhu..... V pondělí jdu na kontrolu do porodnice (poprvé)

  Obrázek uživatele Lucky78

  To já už byla v porodnici potřetí. U nás se chodí od 36. týdne. No vidíš. Na to kdy jet do porodnice a jestli si volat 155 nebo maj oni nějaký jiný číslo jsem se taky chtěla zeptat. Ale nebyl čas. Sotva jsem dosedla, už jsem skoro zase šla. Ale snad vědí, co dělají. Koneckonců chodím k Apolináři, tak by to měly bejt kapacity. Příště si ty otázky asi napíšu a neodejdu, dokud mi na ně neodpoví :ww: .

  Obrázek uživatele janka.82

  Luci, (jsi Lucka Smile ?) Příště už třeba žádný nebude a už budeš maminkou Wink A máš pravdu- snad vědí, co dělají Biggrin Kdy máš termín? Já 15.9.

  Obrázek uživatele janka.82

  Ahojky. Já žádný příznaky zatím nemám. Sem tam mě teda taky pobolívá v podbříšku, ale spíš to jen cítím, než by to bolelo. A v noci spím jak zabitá, takže abych porod nezaspala :? Smějící se mimčo Jo, a v kříži mě bolí furt.

  Obrázek uživatele Lucky78

  Mě zase záda skoro nebolí :°: . To je asi to jediný :ww: . No už aby to bylo. Připadám si jak velryba na suchu Sad .

  Obrázek uživatele janka.82

  Já už mám postýlku připravenou Wink

  Obrázek uživatele Lucky78

  Já taky :°: . Ale dámy, taky máte tak velkou peřinku? Ta moje je větší než celá postýlka. Tak nevím, jestli mu jí vůbec budu dávat, protože ji tam nenarvu :\/: . Asi ho budu dávat jenom do takovýho toho spacáku.

  Obrázek uživatele janka.82

  Taky mám velikou peřinku, ale vejde se mi tam v pohodě. Jo, už ji mám i povlečenou. Je to už prostě připravené Wink Já mám plínek 30ks. Nevm, kolik jich budu muset dávat a to se neztratí Wink My se necháváme překvapit, tak ještě nevíme a já jsem z okolí Mladé Boleslavi.

  Obrázek uživatele janka.82

  Já pojedu nakoupit. Taky jsem se chtěla rozloučit. Tak děvčátka- papa, děkuji Vám za hezký pokec- musíme to zopáknout Wink Pápá Pápá Pápá

  Obrázek uživatele Lucky78

  To my budem dávat papírový plíny. Včera jsme je byli koupit a jsou pěkně drahý Koulení očima . Ale je na nich medvídek Pú a to jejich cenu vysvětluje :ww: . Taková krása přeci nemůže být zadarmo :ww: . Látkový mám jenom na různý utírání, slintání, do kočárku a do postýlky.

  Obrázek uživatele janka.82

  Luci, ale nevíš, jak na tom bude mimi s nožičkama. Pokud Ti dr. určí dávat široké balení, budeš muset dávat i látkový. Já taky mám v plánu dávat papírový, ale třeba bude potřeba dát do toho ještě látkovou Wink

  Obrázek uživatele Lucky78

  Nožičky mi dělaj trochu starosti, protože já jsem nosila řemínky a brácha musel mít tři plíny. Ale doufám, že Kubík bude mít nožičky v pořádku a nebudou potřeba ani ty plíny.

  Obrázek uživatele Lucky78

  Já jsem pořízovala výbavičku podle nějakýho seznamu z netu a tam těch plín bylo napsanejch 20, tak jich mám 20 a doufám, že to bude stačit. Já jsem z Bráníka. Mám to sice blíž do Podolí, ale bydlíme tady teprve dva měsíce, takže už jsem se před tím zaregistrovala u Apolináře. Taky jsem na něj slyšela spoustu chvály, takže se mi zdál nejlepší. Ale na září je tam pěkně natřískáno. Doufám, že nebudu rodit někdě na chodbě :ww: .

  Obrázek uživatele Lucky78

  Mě se ptala moje gynekoložka, kde rodím, tak jí to řikám a ona se docela dlouho smála a pak z ní vylezlo, že tam měla rodit taky a nakonec zkončila někde v Benešově či co. Děsivá představa :O .

  Obrázek uživatele Lucky78

  Protože všude bylo plno. No pořád lepší Beroun než rodit někde cestou v sanitě :ww: . Ale přesto bych radši toho Apolináře. Tam mě alespoň manžel najde. V neděli jsem ho tam dotáhla na procházku, aby věděl, kde to je :°: .

  Obrázek uživatele Lucky78

  Tak nazdárek a někdy zas pokecáme. Třeba se sejdem v Benešově :ww: .

  Obrázek uživatele janka.82

  Tak to buď ráda. Když vstávám ze židle nebo z postele, tak je to ukrutná bolest :\/:

  Obrázek uživatele Lucky78

  Tak bych řekla, že máš poslíčky. Ale třeba je to známka blížícího porodu. Mě teda semotamo tvrdne břicho a občas mě taky trochu bolí břicho jako při menstruaci, ale vždycky to přestane a nic z toho :\/: . Taky mám krapet strach, že to nepoznám, ale snad to odhalím dřív, než bude pozdě kamkoli jet a nestřihnu si prima porod doma :ww: .

  Obrázek uživatele janka.82

  No, to snad né- nestraš :O

  Obrázek uživatele Lucky78

  To by snad už vyvolávali ,nebo ne :? ? Já si pořád říkám, že když jsem měla bezproblémový těhotenství, mimino přibíralo přesně podle tabulek, všechno se mu vyvíjelo kdy mělo, tak bude mít tolik slušnosti, že vyleze tak, jak jsme mu to naplánovali :ww: . Pěkně se 15. ráno třeba okolo desátý vzbudím po krásně prospinkané noci a začnou mi kontrakce. Samozřejmě bezbolestný, zavolám si pěkně sanitku a za hodinku, maximálně za dvě bude Kuba venku :||): .

  Obrázek uživatele janka.82

  To víš, že by to už vyvolávali- snad teda :? :s:

  Obrázek uživatele Lucky78

  Jasně. Jsem Lucka. Tak to máme termín ve stejnej den :°: . To je náhodička. Jsem zvědavá, kterou z nás povezou dřív. :||):

  Obrázek uživatele janka.82

  To já taky :s:

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Nechtěné těhotenství

  Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

  Ahoj holky! Tak jsem asi po třech měsících zase tady! No,já už si snad ani nepamatuju jak se to všechno tady dělá. Smile Teď už budu mít snad víc času a budu sem zase chdit tak jako v těhu. Malá má 5 měsíců,teď mi tady sedí na klíně,a už je to s ní lepší. Ale to co jsme zažívali,to bylo něco.

  tak mi chlap přišel domů 28.8 a podává mi puget dám fota a povídá dej mi to prosímtě zatím do vody ne to jsem ti koupil jen tak :jawdrop: Koulení očimaKoulení očima :r: :r: tak mu to dám do vody

  jsme byli na kontrole kyčlí Matějíček byl skvělej sice na rengen se moc netvářil ale neplakal a když jsme přišli k dr tak měl dobrou náladu a celou dobu co mu dr cvičil s nožičkama tak mu povídal a vykládal a smál se na něj taky od dr dostal pochvalu že má rentgen ukázkový a vše má v pořádku byla jsem ráda a moc

  Tak i já přispěju svou troškou do mlýna. Smile

  ahoj holky, nadpis napovídá všemu. Měla jsem v neděli dostat menzes a ta nikde celou neděli. Říkala jsem si, dostanu to v pondělí ráno, prsa mě bolely už deset dní před termínem Smějící se mimčo .

  tady je to jak o funusu. :r:

  Tak jsem tady po odmlce zpět!!Omlouvám se všem holkám z Havířova,které měly sraz,vím že jste mě zvaly,Dadis mi psala,ale bohužel jsem měla hoooodně moc starostí,tak jsem nemohla reagovat,moc se omlouvám!!!Vrátila jsem se zpět k rodičům,protože jsem se s přítelem rozešla,takže teďka ani nevím,jestli se ještě mám počítat mezi snažilky,protože se už nesnažím!!!!Ach jo,mějte se tady hezky,a ještě j

  Holky prosím Vás taky vaše dítka pláčou ze spánku? Míša docela hodně a já nevím proč? Myslíte, že může mít nějaké zlé sny? :r:

  Holky, díváte se teď na ten seriál?Zrovna jedna maminka porodila za pomocí kleští a to miminko bylo mrtvé :r: Je mi z toho táááááááááááák smutno :r:

  Ahoj holky,tak jsme byli minulý týden v poradně,máme už 3050g a jsme pořád zadečkem dolů a dr.říkal,že už se nejspíš neotočíme a tak ná s objednal na 17.9.