37.tt | Moje těhotenství.cz

37.tt

Obrázek uživatele Leontyynka

  Tak jsem téměř na konci těhotenství a už se nemůžu dočkat,až si pochovám svoji malou holčičku. Sama už jsem dost vyčerpaná a čekám a čekám...už aby to bylo. Porodu se nebojím a bolesti přežiju,vždyť každá maminka si tím musí projít. Spíš mám strach z toho začátku,jestli poznám kdy jet do porodnice a jestli zrovna partner bude doma...bývá často mimo město a hraje fotbal v Rakousku. No a taky mám samozřejmě obavy z toho,jak všechno budu po porodu zvládat a stíhat. Ale to těšení je silnější,než strach a to je snad dobře. Taky jsem asi trošku zvláštní,drtivá většina maminek chtějí mít partnera u porodu,ale já bych tam raději byla sama. Nejde o nějaký stud,nebo nevím o co,ale zkrátka to tak cítím. Je to zvláštní?


  Komentáře

  Obrázek uživatele eDitaa

  tak snad to nebude tak hrozný,jinak by ženský neměly víc jak jedno...Já jsem zase rozhodlá že toho mýho u porodu chci,přece jen jsme splodili dítě oba.... Mimčo s dudlíkem :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Theodwyn

  Já se k tobě přidávám.
  Nedokážu říct proč, ale nepřeju si aby tam mužíček byl až budu trpět v krvi a slizu...jenom by mě rozptyloval Smile
  Stejně to tak jako tak nepocítí tak jako já.
  M.

  Obrázek uživatele Leontyynka

  Já jsem zdravotní sestra a možná proto to všechno tak nějak vidím jinak. A ještě znám toho svýho chlapa,pořád by mi do toho mluvil a ty jeho "chytrý" rady by mi moc nepomohly. Smile Však čekáme a čekáme a nakonec se dočkáme a bude to určitě fajn!

  Obrázek uživatele Jadyrko

  Ahojky, moc se mi líbí tvůj optimismus.. to je super.. já taky čekám a čekám a zatím marně...a už jsem párkrát slyšela těhulky, že u porodu nikoho nechcou.. mě by bez manžela do porodnice snad nikdo nedostal!? No.. zkrátka ho tam chci a on by ani nevydržel někde čekat v hospodě nebo na chodbě.. každý to má jinak..

  Potvrzené těhotenství

  Ahoj, těhulky,
  S přítelem jsme se včera dozvěděli, že jsem těhotná. Podle doktorky jsem na začátku 5. týdne. Prcka jsme sice...

  FOTO TESTŮ

  Ahoj všem, holky máte nějaké zkušenosti s těmito testy? První dva Mamatest (dělala jsem v pondělí), druhé dva testy z Tety (prováděné...

  Gestační váček a přesto nejsem těhotná

  Ahoj,

  prosím o vysvětlení.
  Byla jsem včera na gyn.prohlídce s podezřením na...

  Těhotenský testík - je tam nebo ne?

  Ahoj všem těhulkám a maminkám, chci se zeptat na váš názor na těhotenský test - foto v příloze - myslíte že se dá říci že je pozitivní...

  Váha miminka v bříšku

  Děvčata, chci se jen zeptat, jestli a jak zjišťujete aktuální váhu miminka v bříšku v průběhu...

  zdravím zdravím..přej pěkné ráno, já za chvíli mizím na cukrovku a vyloženěěě se mi (ne)chce.... :r: ..už teď mě nellinka kope proč ji nedám do bříška snídaňku...tak sem si nachystala nějaký papu sebou a vyrazím..sice mě už dva dny děsně bolí bříško, tak doufám že se mi udělá líp....tak pááááááááááá ja pak dám vědět jak se mi to (ne)líbilo....

  těhulky, maminky, snažilky a hlavně mimísci, tak jaká byla dnešní noc? U nás kupodivu klidná bez známek probuzení, převalování a chození na záchod až na to že jsem musela o půl 7 vstát a nachystat příteli svačinku, aby mi neumřel hlady.

  Dobré ráno všem, dneska jsem se docela vyspala, protože jsem vstávala až v 6 hodin a ne v 5.15 jako obvykle. Docela těch 45 minut je znát.

  Holky předctavte si že mi přišel mail z rodina.cz a tam psali že mi zbývá do porodu nějakých 44dní. to je mazec.

  jen nevím,jak to vezmete od chcípáka.Včera jsem psala,že mi tvrdne bříško.To ale nebylo nic proti tomu,co mě čekalo doma.Hrozná bolest pravé strany podbříška a tvrdnutí při každém pohybu.Ani ta pitomá vana nepomáhala.Než jsem usla,řekla jsem,že jestli to do hodiny nepřestane,jedu do nemocnice.Pak jsem usla a ono to povolilo.Ale začalo mě bolet v krku tak,že jsem se skoro dusila.Teď jsem,jako by

  Ahoj holky, nevím, jestli jste to četli, tak se kdyžtak jukněte.

  http://www.blesk.cz/Clanek190601.htm

  Všechny vás při čtvrtku zdravím. Včera jsem to s prací trošku přehnala a večer jsem pak měla problémy. Dnes jsem tedy letmo poklidila a budu se poflakovat. V deset musím ale na výbor, neboť včera tam byla horda ukrajinců a žádný mě nepustil. A odpol. čekám návštěvu. |Noc byla docela fajn. A co vy?

  ahojky, dlouho jsem zase nic nepsala, ale nějak jsem neměla chuť a nevím co psát. Tomášek roste jako z vody (aspoň podle sousedky, která ho viděla před týdnem a včera), ale trápí ho prdíky. Je moc hodný (teda nechci to zakřiknout:-) ) ale každou chvíli pláče protože ho bolí bříško, nevíte co na to pomáhá?

  k svátku hodně zdravíčka :k: , štěstíčka :k: a lásky. :k: ...a těm co čekají mimísky zdravá miminka, a těm co se snaží, tak rychlý úspěch :w: :k: Mimčo s dudlíkem