36 týden :) | Moje těhotenství.cz

36 týden :)

Obrázek uživatele Andrej91

Ahoj holky, chtěla jsem ušetřit na profi těhu fotky, tak jsem si řekla, že to zkusim sama doma :).. zatim jsem to zkoušela upravit sama, takže kvalitka nic moc, ještě mi to upraví jedna moc šikovná holčina tady z MT :).. Doufam, že tim nikoho nepohoršim Koulení očima ..
-----------------------------------
Fotky s "úsměvem" je to takhle lepší? Šáry to určitě bude umět upravit i barevně ale já amatér jsem to lépe nevymyslela Smile :s:

Komentáře

Obrázek uživatele Nina

hezké fotečky úplně jak od profíka - mně se líbí ta sedmá Jednička Pápá

Obrázek uživatele Tez

Andrej, moc ti to sluší-užívej si to! }:) :///:

Obrázek uživatele mishka25

Andrejko,úsměv Smile Fotky jsou nádherné,jen by to chtělo víc úsměvu,vypadáš moc smutně...
Už 36tt,to není možný,jak to letí,nedávno jsme byli ještě snažilky a už budeš mít taky prcka venku Smile

Obrázek uživatele Andrej91

Na těch posledních 4 se směju :D.. mě nejde se smát na "nic" když se fotim sama :D.. No letí to strašně :).. přesně za měsíc mam termín Koulení očima

Obrázek uživatele kačenka1711

uuuzasny fotky, nej je ta s nohama na hore. zkus to nafotit znovu a s usmevem Sluníčko

Obrázek uživatele sněhovávločka

pěkné, ale takové smutné... proč se neusměješ? Určitě by ti to slušelo více Sluníčko Pápá

Obrázek uživatele Ja.Zandysek

pěkné...a proč by si měla pohoršovat? Ne

Obrázek uživatele Andrej91

Někdo si tady před nedávnem prý stěžoval, že se takhle tady ženský ukazujou, ale co jsou to těhu fotky, a viděla jsem i horší fotky Wink

Náhradní matka

Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

Pád v těhotenství

Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

Tehotna maminka

Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

Těhotenství

Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

Přímá adopce

Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

ahoj všechny spolubojovnice i vy co už to máte za sebou Lol v pondělí 27.5. v 16:30 to čeká i mě. Kdo by znal náhodou, komisi máme: Jan Šíma, Dana Komínková a ještě Ventrubová ( ale tu znám já).

Naše Amálka už má 7 týdnů.. až je to neuvěřitelný jak to utíká Smile Krásně nám roste, od porodu ve 34týdnu s váhou 2090 gr má dnes 3600 gr.

Ahoj děvčata,

Hezký den holky.. Mám dotaz..Bolely vás některou po porodu kosti? prostě ty pánevní a ty co byly namáhány u porodu? mě bolí a jsem z toho zmatená. Neprobírám tady nikdy svůj sexuální život..ale ty kosti nejvíce bolí po styku.

Ahoj holky, protím o radu. Já vím, že zaměstnavatel nemůže těhotnou vyhodit z práce. Já půjdu na rizikové těhu, jsem v práci na dobu neurčitou. Vrchní prchni chce najednou zrušit mou pozici a rozvázat pracovní vztah dohodou. Ted co je výhodnější? Já se sem určitě vracet po mateřské nebudu, takže jako o místo mi nejde.

Ahoj holky. Jen tak pro zajímavost - v jakých týdnech jste porodily svoje děti?

a jsou nám 2 týdny Kiss 2

Ahoj holky květňátka 2013 Wink je tady ještě někdo krom mě,kdo jste ještě 2v1?

Ahoj holky jen se chci na něco zeptat, jestli jsem to dobře pochopila. Vím že musím mít odporacováno minimálně 270dní, abych měla nárok na PPM. (vím že se do toho vstahuje i nemocenská), ale co nevím platí to i když jsem změnila zaměstnavatele?? tedy ze dne na den jsem začala pracovat u jiného zaměstnavatele. Nevynechala jsem ani den, kdy bych třebas musela jít na ÚP!