32 měsíců ! | Moje těhotenství.cz

32 měsíců !

Obrázek uživatele Tinkapletinka

Ahoj ,tak jsme úspěšně přešli do jiných jesliček ! Díky tomu jsme museli k paní :*8*: a ta nás zvážila na 11,5kg a naměřila 89cm ! Trochu se rozkecal ve dvou jazycích,ale rozumí všem čtyřem :s: Mám to ověřené.

Komentáře

Obrázek uživatele misicka.proch

je to fešák Smile

Obrázek uživatele Dejmalka

Adopce

Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

Budu náhradní matka

Ahoj maminky a všechny ostatní...

Kam na pohotovost v Brně

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

Zvracení 6x denně v tehotenstvi

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

Milující maminka

Dobrý den 

Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

Ahoj holky,prosím radu. Malá(22měs.) včera spadla na pusu a tekla jí krev. Už se jí to jednou stalo-má dost daleko přrostlou uzdičku nad horními jedničkami,tak se jí tenkrát natrhla,ale za chvilku to srostlo.

Ahoj holky Pápá

Tak vám představuji svojí princeznu Sárinku, narodila se 20.9.2013 v 10:40h, vážila 2370g aměřila 45cm v 38+5. Šla jsem na plánovaného císaře pač malá se v bříšku stále otáčela a měla horší průtoky. Jsem šťastná že už ji mám u sebe a že je v pořádku.

Pěkný den holky!

ahoj holky poterbuju poradit od tech co brali nebo berou utrogestan. Je mozne aby po nem boleli bradavky , obcas paleli? Beru ho 9 dni a tahle bolest se mi objevila cca pred 3 dny.

Ahoj holky, prosím o radu. Dcera je nachlazená a včera ze spaní se hrozně rozkašlala. Nestihli jsme doběhnout do koupelny a vyblinkala se na koberec Sad . Čistili jsme to ručně a pak i vysavačem - čističem na koberce.

ahoj holky Pápá
mám svůj oblíbený parfém od Versace, který bohužel v našem okolí neseženu. Nechce se mi kvůli tomu jet do krajského města. Kupujete parfém přes net? Jaké máte zkušenosti?
Díky

ahoj všem Pápá
tak jsme včera vyrazili na plánovanou exkurzi se speleology do dvou jeskyní...holky, to byl zážitek! nejvíc si to užíval 10-ti letý syn v plazivkách na břiše, v jeskyni byl krásný čistý bílý písek, s čelovkou na hlavě...

syn bude mít 10 let, s některými z Vás jsem se tu radila o vhodném dárku k jeho kulatinám...navrhoval totiž herní konzoli či tablet...
holky, najednou jsme si včera povídali a došli k závěru, že to nechce, že by raději předplatné ABC a něco k tomu, třeba další lego...ani nevíte, jak jsem šťastná!

Ano, ano čtete správně už první den přenáším :? Koulení očima A to jsem si říkala, jak by bylo krásný porodit za úplňku 19.9 ale když se to nepovede ať si vykoukne klidně na termín 21.9 ale néééé ...