32 měsíců ! | Moje těhotenství.cz

32 měsíců !

Obrázek uživatele Tinkapletinka

Ahoj ,tak jsme úspěšně přešli do jiných jesliček ! Díky tomu jsme museli k paní :*8*: a ta nás zvážila na 11,5kg a naměřila 89cm ! Trochu se rozkecal ve dvou jazycích,ale rozumí všem čtyřem :s: Mám to ověřené.

Komentáře

Obrázek uživatele misicka.proch

je to fešák Smile

Obrázek uživatele Dejmalka

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Ahoj holky,prosím radu. Malá(22měs.) včera spadla na pusu a tekla jí krev. Už se jí to jednou stalo-má dost daleko přrostlou uzdičku nad horními jedničkami,tak se jí tenkrát natrhla,ale za chvilku to srostlo.

Ahoj holky Pápá

Tak vám představuji svojí princeznu Sárinku, narodila se 20.9.2013 v 10:40h, vážila 2370g aměřila 45cm v 38+5. Šla jsem na plánovaného císaře pač malá se v bříšku stále otáčela a měla horší průtoky. Jsem šťastná že už ji mám u sebe a že je v pořádku.

Pěkný den holky!

ahoj holky poterbuju poradit od tech co brali nebo berou utrogestan. Je mozne aby po nem boleli bradavky , obcas paleli? Beru ho 9 dni a tahle bolest se mi objevila cca pred 3 dny.

Ahoj holky, prosím o radu. Dcera je nachlazená a včera ze spaní se hrozně rozkašlala. Nestihli jsme doběhnout do koupelny a vyblinkala se na koberec Sad . Čistili jsme to ručně a pak i vysavačem - čističem na koberce.

ahoj holky Pápá
mám svůj oblíbený parfém od Versace, který bohužel v našem okolí neseženu. Nechce se mi kvůli tomu jet do krajského města. Kupujete parfém přes net? Jaké máte zkušenosti?
Díky

ahoj všem Pápá
tak jsme včera vyrazili na plánovanou exkurzi se speleology do dvou jeskyní...holky, to byl zážitek! nejvíc si to užíval 10-ti letý syn v plazivkách na břiše, v jeskyni byl krásný čistý bílý písek, s čelovkou na hlavě...

syn bude mít 10 let, s některými z Vás jsem se tu radila o vhodném dárku k jeho kulatinám...navrhoval totiž herní konzoli či tablet...
holky, najednou jsme si včera povídali a došli k závěru, že to nechce, že by raději předplatné ABC a něco k tomu, třeba další lego...ani nevíte, jak jsem šťastná!

Ano, ano čtete správně už první den přenáším :? Koulení očima A to jsem si říkala, jak by bylo krásný porodit za úplňku 19.9 ale když se to nepovede ať si vykoukne klidně na termín 21.9 ale néééé ...