25.6. :-)

25.06.2010

Ahojky děvčátka, jakpak se máte a copak dělají dítka? My jsme byly chvilku venku, ale ptz Daneček měl tu teplotku tak jsme ještě opatrní a teď čekáme na PPL, už volali, že mi to madlo přivezou, konečně budu klidnější :€\€: . Adélka má opruzenej zadeček :\\: , chuděrka měla v poslední době často stolici asi to bylo k těm třem zoubkům co jsem dneska našla :\x: . Jinak Baruš jsem se naučila tu Bramboru a Daneček je zní hotovej, Adél moc ne e. Jinak teda netuším, co o víkendu, ptz manža bude v práci, a budu bez auta. Jinak se mi asi pos.... pračka páč jsem vytáhla úplně mokré prádlo, ještě tohle do baráku. :€[€: :€[€:

Ahoj :) tak u nás se spinká a do 2 se spinkat bude :)Ráno jsme klasika vztávali v 8 :) posnídali a byli doma :( Venku nám prší a je tam hrozná zima :( Odpo až přijede taťa tak pojedeme nakoupit ,jelikož doma už nemáme skoro nic k jídlu :n: Jinak i my jsme asi nemocní maly mi v noci kašlal a ráno měl teplotu sice jen 37,8 ale teď raději dostal sirupek a spinká,tak snad z toho nic nebude :)Víkend vidím taky bledě :(jestli bude pořád tak :rain: tak budem doma ,možná zajedem knašim aspoň se malý nějak odreaguje a já si odpočinu :///:
Koukám že se ti daří ,nejdřív s madlem ke kočárku teď pračka co bude dál ...:) snad už sis to vybrala :) Přeju mnoho štěstíčka s PPL i tou firmou kde si to objednávala :) A Adélce ať se ji co nejrychleji spraví zadeček :c:
Jinak holky nevíte co s vajíčkama mám jich doma kolem 30ks a nevím co s tím :€\€: Teta večer si uděláme vajíčkovou pomazánku ale co se zbytkem nemáte nějaký nápad :a\|: :hu:

In reply to by lenacko

dala bych si omeletku, mňam :hu: :a\|: :hu: . Tady teda neprší, ale fouká větřík. Taky bych jela k našim, ale nemám to za rohem a busem se dvěma dětma nejedu. :€\€: No měli to správně dovést včera :€\€: , jenže maj na všechno času dost, tak až dneska, psala jsem tam včera i email, aby náhodou nezapoměli :? . Pračku už mám osm let takže má pomalu nárok, dělá si co chce přestane prát mezi mácháním a zhasne no a já kouknu na kontrolku tak vyndám prádlo, no a takhle to dopadlo, asi už odešel časovač.

In reply to by Mirka K.

Jůůů omeletku jo :) a žampionky mám v mrazáku to se asi nadlábnu :a\|: ,díííky teta. :C]]:
Jsem si říkala že jsi to včera už psala ,o tom madlu :) No to víš oni mají vždy času habaděj a ty si čekej :( Já mám pračku zatím jen 3 roky tak snad vydrží jěště dlouho :) Ale tebe mi je fakt líto ,no nic teta šupky hupky do elektra a koupit novou pračku :$$:
Jinak já mam mamku 10km daleko,ale autíčkem tam jsme hned :s: a busem jezdím ráda ale tahám jen jedno dítě a to navíc rádo jezdí busem,sedí kouká z okna a ani nedutá :)

In reply to by lenacko

jezdit busem, ale je to 150km a s Adél už bych to asi nezvládla :€\€: . No jo asi mi nic jiného nezbyde, a babo raď :00: kterou mám s horním plněním, ale docela uvažuji o té s bočním, no nevím, no zase tam nemůžu nic přidat :? . Madlo už přivezli a je na golfáčích a hned mám lepší pocit. :D

In reply to by Mirka K.

Týjo 150km to je dálka,se ti nedivím mě byse s dvěma prcky taky nechtělo :€\€: Jůůůů tak to gratuluju PPL že zž konečně dorazili :s: Adélka se teď může vozit o 106 :C]]: Teta to budeš muset přece nebudete chodit jak :pig: :///: No holt když se ser.. tak se ser.. :00: No já mám pračku s bočním plněním a jsem spokojená:) narvu tam i vece pradla :C]]: mamka má tu s tím vrchním plněním a nadává že se ji tam vleze malo prádla :-g( Tak nevím možná záleži i na typu té pračky :)Musíš zkouknout co mají v elektru a pak budeš chytřejší :$$: :C]]:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka