21tt | Moje těhotenství.cz

21tt

Obrázek uživatele carsynka

  krásný den vám přeji . Dneska jsem vstoupila do 21týdne. Už se nám to také krátí . :$$: Včera jsem měla z miminka docela malé nervičky. Je totiž v pohybu pořád pořád sebou mele že sem aji nemohla sedět jak mě pak bolel podbříšek . Asi byl otočený nožičkami dolů protže těch kopnečků bylo hafo . Zkoušela jsem položit ruku přitelovu na bříško ale ani to nepomohlo ted jak sem jen sedla zase sebou mele asi to bude opravdu fotbalista ! Jednička Přítel se divil jen když měl položenou ruku na bříško a říkal no jestli tě tak mamko bude kopat celéj konec těhu si užiješ a pak abysme ho neměli tak v pohybu po narození . Smějící se mimčo Jinak těhu probíhá v pořádku. Pápá

  Komentáře

  Obrázek uživatele tlamačka

  znám to,taky máme fotbalistu,hlavně když se rozruším,nebo po chůzi,to je ďáblík...mám boule po celém břiše a kope od hrudní kosti až k pipce.. někdy si říkám,že tam musí být alespoň 2.. a včera tatínek si položil hlavu lehce na pupík a pěkně dostal kopanec do uca až hobolelo,dobře mu tak...nemá ho zlobit.. :c:

  Obrázek uživatele žabičkax

  Ahojky no jo obcas se prcek spatne natoci take to znam a bolest hrozna ze clovek nevi jak by si lehnul sednul, ale pro ty nase mrnatka cokoliv ze?
  No hlavne se opatrujte :\x:

  Hledáme přímou adopci

  Dobrý den,

  touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Ahoj, jsem tu zaregistrovaná díky své velmi milé a hodné Dadis už pět týdnů, ale popravdě jsem nenašla odvahu Vám napsat. Ale právě jsem se rozhodla. Mám jedno dítě ( Radimek 5 roků) , a jsem vdaná. Při prvním těhotenství jsem nějak zvlášť potíže neměla a vše probíhalo celkem v normě.

  Já vím, že bylo brzo, ale je to moje první těhu, takže jsem tam šla radši hned, byla jsem ze všeho vyjukaná. V pondělí dám vědět, jestli tam bylo Srdce , věřím, že bude.

  Pár dalších postýlek pro inspiraci, když jsou tu tak šikovní taťkové, dědečkové a tcháni Wink

  Holky, vy které používáte Avent
  Prosím vás jak mám pochopit to jejich rozlišení v jednotlivých savičkách
  Mám doma savičku na které je napsaná JEDNIČKA a je tam taková malá direčka (asi na mlíko)
  Pak mám savičku na které je napsaná DVOJKA a je jsou tam dvě malé direčky jako u Jedničky

  Ahojenky maminky a těhulky,

  tak takhle se tobiásek zbavuje žloutenky a že byl chudák jak citron...

  prosím pomoct ,je nám dne s 11dní a tři trpíme na prdíky tak přítel koupil tyto kapky(sab simplex) ale v letáku je až od 3 měsíců...včera tobiasek tak trpěl že jsem mu je dala a krásně celou noc spal a jen si prděl do plenek...máte někdo s těmito kapkami zkušenost???

  ahojky stávající a budoují maminky, mám takový dotazek, který mě celkem tíží.. už měsíc jsem nepřibrala ani deko.. spíš naopak :#o: teď, když by mělo mimi sílit, tak se mi to zastavilo.. přitom jím a to docela dost. vždycky se mi podaří nabrat třeba kilčo, nebo půl ale do druhého dne to mám zas dole, neli ještě méně :§) docela se bojím, aby bylo vše ok ? nabírá miminko když já ne ?

  ahoj holky,mě se to sice jěště netýká ale tak nějak sem nad tímto tématem začala přemýšlet.

  Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat jestli některá máte nějaké zkušenosti s hubnutím pomocí dělené stravy a hlavně jak se to vlastně dělí a po kolika dnech se to mění... děkuji za odpovědi. :k: