17+3

22.04.2009

Ahoj těhulky,
dnes jsem byla na ultrazvuku v Heliosu v Brně. Platila jsem 250Kč moje Dr o tom nebude vědět a moje dušička má klid. Mimíšek byl OK. ještě nebylo poznat jestli to je holka nebo kluk.Pan doktor byl super. řekl,že ultrazvuky nejsou prokázané ,že škodí,prý to ale stačí provádět až v tom 20 týdnu,ale když si to platím je to jen na mě. Trošku jsem se zlekla když mě říkal o zahřívání tkáně(ale po 15 minutách je to prý OK) při UZ vyšetření ,takže jsem se přeobědnala na UZ k mé Dr místo na 6.5 na 11.5 je to o pár dní déle,ale raději počkám. tak zas budu klidnější. Je pavda,že jsem těch ultrazvuků měla asi 8 když počítám ten dněšní,ale na začátku těhotenství jsem špinila.tak snad to bude OK. jedna holčina někde psala ,že jich měla za těhotenství asi 20. A jak to pokračuje u Vás? asi už cítíte většina pohyby!!! Já mám někdy jen bouli na levé nebo pravé straně,ale to je spíš jak jsem nafouklá,nebo možná mimíš? Nevím.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, myslela jsem na tebe a tak jsem rada ze utz te uklidnil a ze je miminko v poradku....niceho se neboj ten utz mu neublizi ;) ja uz se snad taky dockam, v pondeli jedu nan :c:

In reply to by Danzy

Ahoj,já na vás myslím každý den aby nám to všem dobře dopadlo a jak dnes řekl pan doktor aby to skončilo úspěšným porodem!!! Už se těším až kámoš naskenuje fotku a pošlu jí manželovi asi bude koukat . šla jsem na obyč ultrazvuk,ale pan doktor udělal fotku z 3D opravdu super chlap. Pustil i nahlas tlukot srdíčka. Taky si myslím že ultrazvuk neublíží přeci jen je to vždy chvilka.

Ahoj,
mám taky někdy pocit, že mám vystouplejší bříško na jedné straně, většinou na levé, asi se tam mimiškovi víc líbí ;-) Pohyby zatím necítím dneska začínám 17tt. Teď čekám na výsledky tripltestů, když nedopadnou dobře, tak budu muset taky do Brna na UTZ, ale doufám, že nebudu muset, že vše bude dobrý

In reply to by ver_unka

Ahoj,já mám taky někdy takhle vystouplé břicho,poslední asi 3 dny na levé straně a na ultrazvuku jsem měla velkou bouli pod pupkem,ale pana doktora víc zaujala jizva po laparoskopii. Dnes mě taky řekli že výsledky triple testu jsou OK. Takže se neboj!!!Ono se těm triple testům stejně asi nedá moc věřit.

In reply to by ver_unka

Manžel je bohužel daleko za oceánem,takže mě za celé těhotenství viděl jen na fotce a poprvé půjde na ultrazvuk semnou 11.5. těsně než odjede. Jinak semnou chodil nejlepší kámoš a Dr si myslela že to je manžel ,protože mu gratulovala heehe,ale nechali jsme jí u toho.Určitě manžela vem je to krásné a bude dojatý.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka