1,5 roku a jaké míry máme

09.02.2013

Ahoj holky, asi už jsem nikdo nechodí, ale co kdyby náhodou. Tobík měl na 19 měsících 83 cm a 9,9 kg. Je to taková žoužel. Dcerka přitáhla ze školky neštovice a už je má i Tobík chuděra a bohužel i přítel je dostal. Je to teda hnus hnusů. Doufám, že si všichni užíváte dětí, i když je to někdy o nervy... :///: Přikládám i foto, jak rosteme.

1,5 roku a jaké míry máme

Ahojky, tak to jste tedy vysoci, ale drobni ;) ani nevim, jake miry ma nas Adik, ale pokud si dobre vzpominam, tak na 18m mel 89cm a 11kg ;):one: je to des, jak to uteklo, za chvili slavime dva roky!! :h: ;-) at jste zdravi!! :-)

Ahojky, tedy už to není aktuální ale byli jste jako my, my měli 81cm a 9,9kg také, ted se Nelinka docela pěkne zpravila a už dosahujeme i k 11kg. Tak aspon máte neštovice za sebou, u nás to ve školce taky lítalo přes zimu snad 3 měsíce, Neli tak chodí 2x denně tak jsem s nimi víceméně taky počítala a nic.

In reply to by Verča..

Ahojky, to je překvapení. Někdo se na náš přišel podívat. Tobík bude mít za měsíc 2 roky a měří 86 cm. Váha ani nevím, ale žádné obřisko není. Neli má asi dobrou imunitu. Ty nemoce ze školek jsou hrozné. My pořád bojovali s rýmou a kašlem. Moc se mi tam dcerka neohřála. Akorát nyní chodí v kuse 14 dní. Snad to ještě chvíli vydrží.

no ahojky.... prcik maly krasne ti roste :))hubenourek...
nas Tobik ma taky neco malo pres 80 cm a asi 11 kilo... :D
a co nestovice?? uz ok?

In reply to by Lula

nějaká dobrá duše se našla. Sem už nikdo nechodí. Taky nemáte žádného obříka. Neštovice máme zdárně zasebou. Nyní řeším u sebe zánět slinivky. Dobrá hubnoucí kůra... :00: Nechápu, z čeho to můžu mít. No snad se budu moci brzo normálně najíst. Zatím to nejde. Mějte se krásně a ať jste zdraví.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka