1. měsíc za námi

13.04.2014

AHoj holky, tak Danielka má za sebou 1.měsíc. Na kontrole je vše v pořádku, je to malej sumík :s: 4970g a 55cm .
Teď jsem měla 14dní doma starší dcerku s neštovicema, bylo to tedy dost náročné, ale už to má za sebou. Bohužel to ale chytla i maličká. Naštěstí jak je kojená, má slabší průběh, malinkaté pupínky a nic ji netrápí, jen rýma trošku, tak odsáváme a proplachujeme nosánek. Co vaši mimísci? Nikdo sem nedává fotečky jak rostou, tak se polepšete ;)
Přidávám pár foteček zlatíčka našeho :)
:a: :a: :a:

1. měsíc za námi
1. měsíc za námi
1. měsíc za námi
1. měsíc za námi

Ahoj, Danielka je krásná a ten výchlam na první fotce je paráda :s: Já jsem byla u dětské dneska, malý má 4kg,za těch 14 dní co jsme doma přibral půl kila :one: Papá pěkně :) Jdu tady ještě rychle hodit fotečky, už ho slyším jak tam v košíku kňourá......zatíííím :a:

Parádní váha :s: My trošku bojujeme-jednou přibere moc, podruhé zas málo, tak jdeme na převážení ve středu (v úterý bude mít měsíc). Jinak jsi mě potěšila s těma neštovicema-zrovna minulý týden jsem řešila, že nám řádí ve školce a co by kdyby... tak čekáme+teda nám zítra odjíždí na školku v přírodě. Měla Danielka teploty? Nebo jen pupínky? A na ty kapky, co probíráte s Aduš níže se taky chystáme-můžou se od měsíce, tak hned od dr. valím do lékárny-říkala, že je to jediný, co může pomoct v kombinaci s těmi probiotiky. Jinak jsme měli espumisan dva dny, ale začala po něm ublinkávat, tak bojujeme, ale ráda bych se konečně místo chození po chodbě, apod. vyspala :s: Aspoň trochu... Tak ať vám to šlape tak dobře i dál :h: Jinak tě obdivuji-mám dvě a přijde mi to jako horor :00: chvilkama :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka