Tetky, dáme srazík březňátek?? | Moje těhotenství.cz

Tetky, dáme srazík březňátek??

Obrázek uživatele Klacska

Ahoj holky,

moc moc vás a vaše děti zdravím po dlouhých dvou letech. Bohužel, sociální sítě jsou mocnější a rychlejší, co si budeme vyprávět. Každopádně jsem nezapoměla, jak jsme se tu všechny dělily o krásné momenty s bříškama a miminkama Smile Tedy, něco málo o nás.

Gustík půjde v září do školy. Neni to s ním moc růžové,velký problém skýtá logopedie, na kterou už docházíme dva roky a stále to není ok. Věřím, že je to jen jeho lenost a do září se dá do kupy. Zlepšilo se to, ale musí se fakt soustředit, což je trochu problém, ale taky se to lepší. Dost velké byly problémy s chováním. Vyšoupli ho z fotbalu, chodil půl roku na judo, ale to ho nebavilo, i přesto, že jsem chodila s ním a trénovala, na pohybovkách si dělal co chtěl a odmítal dělat věci, co se předcvičovaly, dva roky ale chodí na kroužek dobrovolných hasičů, jaro, léto podzim je to často samý závod a přespoláky. Od září 2015 chodí na gymnastiku, prtž je velmi pohybově nadaný. A ted v únoru jsem ho na doporučení psycholožky u zápisu, přihlásila na jógu, aby se trochu sklidnil. Ta ho zatím naštěstí baví, tak snad i nějaké to ovoce přinese Smile Od 3,5 let chodí do lesní školky, ted v září tam s ním nastoupil i druhý syn ve 2,5 letech. Takže mám neustále doma dva bahňáky Smile Doslova a do písmene :-D 

Napadlo mě, jestli byste se nechtěly sejít někdy v létě na víkend, s dětma. Děláme to tak v jednom z klubíků únorčátek. 1x za rok se sejdeme kompromis, uprostřed republiky, v nějakém penzionu nebo chatce. Maminy pokecaj, večer popijou, s dětmi výlet do přírody a srandy kopec. Nevím, zda jste ve spojení ještě jinak než tady, ale bylo by super, kdyby se nás sešlo co nejvíc Smile Kdyžtak, kdybyste chtěly, napište mi na mail [email protected].

Tak se mějte zatím krásně a věřím, že se brzy ozvete, abychom něco naplánovaly:one: . Pa Katka