Termín porodu | Moje těhotenství.cz

Termín porodu

Obrázek uživatele kacka8

je to tu

ahoj vcera vykoukli dve na nas svet Van 2150g a 44cm Val 2650g a 46cm . holky moc sikovne

Obrázek uživatele Něnika

Plánovaný císař Pardubice

Je tu někdo, kdo rodil plánovaným císařem v Pardubicích? Zajímalo by mě, jak to probíhalo, jestli se nastupuje až v den porodu nebo už den předem, jestli jsou nutná nějaká předoperační vyšetření, jestli se dává klystýr. Děkuji moc.

Obrázek uživatele nevimnic

Je to divné, já mám dneska termín...

Je to divné, já mám dneska termín... Minulé těhu se Luky narodil 17 dní před termínem a naprosto super porod, žádní otravní posli dopředu, prostě jen začala "učůrávat" plodovka k ránu (tak jsem se i vyspala), pak sprcha a tou se to rozjelo hned co 3 minuty. Teď mám TP a říkám si, že je fakt divné, že mi ani netvrdne břicho. Asi bych měla zkusit nějak vehementněji popohnat prcka do kočáru.

Obrázek uživatele Gabrielka

Anketka prenaseni

zeny ma zvedavost nezna mezi a i kdyz se z toho nic moc vyvodit neda chci se vas, ktere mate dve a vice zazraku doma a prvni jste rodily po terminu, rodily jste i druhe po terminu? ja rodila pred 5ti lety moji prvni princeznu 12dni po terminu, pila jsem jenom malinik. spodek jsem mela jak z betonu ted se chystam od 36tydne zase pit malinik a dr.

Obrázek uživatele jitikw

můj druhý bezbolestný porod - SC

ahoj, tak jsem si řekla, že taky popíšu svůj porod neporod. Všimla jsem si, že tu zážitky z císaře píše málokdo a možná proto pak z něj mají všichni strach :? .

Obrázek uživatele Nikimu

1.10.2012 náš porod Julinky :)

Můj první porod byl vyvoláván 11. den po TP a byl vyvoláván dlouhé 3 dny, na porodním sále jsem si pak pobyla cca 10 hodin a neobešlo se to ani bez epidurálu.

Obrázek uživatele Etea

Epi-no

Ahoj,

po všech diskuzích - vše pro a proti - jsem pořídila epi-no a musím říst, že se to vyplatilo. Porod super, žádné poranění, žádné šití, po porodu jsem byla hned úplně fit.

Obrázek uživatele Rebelka

Blbý dotaz - pravidelnost kontrakcí

Jsem asi coby druhorodička se svým dotazem poněkud mimo, ale přece mi to nedá, jelikož mám rodit za pár dní..

Obrázek uživatele Janca25

Ahojky holky, segra (Ivuska23) je maminkou :o)

Ahojky holky, v pondeli segra nastoupila do porodnice a udelaly ji nejaky zatezovy test.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Termín porodu