Holka nebo kluk?

Obrázek uživatele nevimnic

včerejší zasmátí se antinou

Včera jsem byla na kontrole po šestinedělí. Cestou od doktora jsem manželovi psala, ať mi koupi kojící čaj, když je v obchoďáku a že vezu recept na antinu. Dostala jsem odpověď kojící tee mám a antinu neznám. Tak jsem si řekla, že se stejně za hodinu uvidíme a vysvětlím mu to. Domu jsme došli skoro nastejno. Vyndal kojící čaj a povídá, že je zvědavý na ten recept na antinu.

Obrázek uživatele luciekres

srovnání holka a kluk :-)

pro srovnání - první fotka čekala jsme holku, druhá fotka, čekám kluka...opravdu neplatí to že podle tvaru břicha se pozná co čekáte

Obrázek uživatele tomašek

Více dětí

Dobrý den mamulenky zdravím vás.Prosím o rady názory.Mám tři děti a chtěla bych další.Manžel už je teda proti.Ale vy co máte více dětí prosím všechny o názory rady apod.Děkuju :s: :s:

Obrázek uživatele Hypermatka

41.tt- rodííííím

Právě jsem se vrátil z poradny :€p€: Pustili mě domů na vlastní žádost- mám pravidlené bolesti po 3-5ti minutách už někdy od čtyř od rána. Poprvý v životě mě neberou jen křížáky, ale i břicho.

Obrázek uživatele Miluše L.

Vzpurné, bzteklé dítko se sklonem k ubližování

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, poslední dobou nějak není čas skoro na nic.
Máme 2 letého syna + jeden měsíc.

Obrázek uživatele andy.333

Co myslíte?:-)

Tak z holčičky se nám stal kluk :s: přidávám ultrzvuk pytlíka :s: myslíte si že to je už jisté?? :s: Maminky co máte kluky vypadal pytlík nějak podobně na ultrzvuku??

Obrázek uživatele Miluše L.

neplacení výživného - podal jste někdo trestní oznámení?

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zda náhodou jste některá nepodávala trestní oznámenína bývalého partnera pro neplacení výživného.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Holka nebo kluk?