Holka nebo kluk? | Moje těhotenství.cz

Holka nebo kluk?

Obrázek uživatele nevimnic

včerejší zasmátí se antinou

Včera jsem byla na kontrole po šestinedělí. Cestou od doktora jsem manželovi psala, ať mi koupi kojící čaj, když je v obchoďáku a že vezu recept na antinu. Dostala jsem odpověď kojící tee mám a antinu neznám. Tak jsem si řekla, že se stejně za hodinu uvidíme a vysvětlím mu to. Domu jsme došli skoro nastejno. Vyndal kojící čaj a povídá, že je zvědavý na ten recept na antinu.

Obrázek uživatele luciekres

srovnání holka a kluk :-)

pro srovnání - první fotka čekala jsme holku, druhá fotka, čekám kluka...opravdu neplatí to že podle tvaru břicha se pozná co čekáte

Obrázek uživatele tomašek

Více dětí

Dobrý den mamulenky zdravím vás.Prosím o rady názory.Mám tři děti a chtěla bych další.Manžel už je teda proti.Ale vy co máte více dětí prosím všechny o názory rady apod.Děkuju :s: :s:

Obrázek uživatele Hypermatka

41.tt- rodííííím

Právě jsem se vrátil z poradny :€p€: Pustili mě domů na vlastní žádost- mám pravidlené bolesti po 3-5ti minutách už někdy od čtyř od rána. Poprvý v životě mě neberou jen křížáky, ale i břicho.

Obrázek uživatele Miluše L.

Vzpurné, bzteklé dítko se sklonem k ubližování

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, poslední dobou nějak není čas skoro na nic.
Máme 2 letého syna + jeden měsíc.

Obrázek uživatele andy.333

Co myslíte?:-)

Tak z holčičky se nám stal kluk :s: přidávám ultrzvuk pytlíka :s: myslíte si že to je už jisté?? :s: Maminky co máte kluky vypadal pytlík nějak podobně na ultrzvuku??

Obrázek uživatele Miluše L.

neplacení výživného - podal jste někdo trestní oznámení?

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zda náhodou jste některá nepodávala trestní oznámenína bývalého partnera pro neplacení výživného.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Holka nebo kluk?