taky posílám | Moje těhotenství.cz

taky posílám

Obrázek uživatele JajaM

fotečku pupíka, je teda menší než tu některé máte, ale jsem ráda že mi už začal růst :///: Mimi je v pořádku a řádí taky pořádně. Vždycky když si lehnu, neno senu, tak začně vyvádět. Normálně mi hejbe břichem. Stačí pak vstát a chodit a najednou je klid a ani nevím že toho prcka tam mám. No a jen si sednu, nebo lehnu, tak ho fakt nejen cítím, ale i vidím. Tak nevím, jestli ji tím sezením, nebo ležením nějak nemačkám, ale fakt pořád chodit nejde. Mám sedavou práci a teď zacvičuji za sebe náhradu, tak u ni stojím, a to se miminku líbí, ale mě už méně. Dost mě bolí nohy. Co mám s tou potvůrkou malou dělat. Večer to jde, to je asi taky utahaná, ale ráno mě budí ještě před budíkem. Jak jste na tom vy? Co ti vaši prckové, taky tak řádí, nebo jak a čím je uklidnujete.Poraďte! Pohlaďte bříška a prospívejte jen a jen skěle.


Komentáře

Obrázek uživatele hanelleora

bříško máš možná malinké ale ty prsa no vypadá to že budeš statečná dojnice :s: Jednička Těhulka

Obrázek uživatele JajaM

já měla vždycky, ty nikoho nepřekvapí :s: , ale jak pan doktor říkal, takovýhle bývají většinou jen tatínkům na hraní :///: . Prý velký prsa nejsou zárukou dlouhého kojení a kojení vůbec. Tak uvidíme k čemu mi nakonec budou, když už se snima tahám :€m:

Obrázek uživatele hanelleora

aha tak já myslela že je to z toho těhulkovaní no tak ted je musíš mit tolikrat větší boraku nebolí tě zada??a jak se ti nalijou mlíkem no to ti nezavidím ale snad budeš kojit tak dlouho jak si budeš přát