Sportovní kočárek babydesgn sprint - zkušenosti? | Moje těhotenství.cz

Sportovní kočárek babydesgn sprint - zkušenosti?

Obrázek uživatele Andisek

  Ahoj holky, chci pořídit na léto sprťák, abych se nemusela tahat s trojkombinací a zalíbil se mi kočárek babydesign sprint. Máte s ním některá zkušenosti?


  Komentáře

  Obrázek uživatele leonule1

  Ahojky já ho měla u Ondráška kupovala jsem ho nový jak měl rok. Nemůžu si stěžovat, lehký, snadno se ovládá, prostorný, jediné mínus byli pěnová kolečka zapíchávali se mi tam kamínky, nevík z čeho se dělají ted. Byla jsem moc spokojená ještě jsem ho pak super prodala Smile Pápá

  Obrázek uživatele kacenka-v

  Ahoj my ho meli taky byla jsem s nim spokojena.Da se sundat cely i ta striska jen se musi cela vysunout.Ted jsem ho teda prodala koupila jsem si golfky.Musela jsem neco skladnejsiho mame felicii kratkou a kdyz jsem tam dala kocarek tak uz se do kufru nic jinyho neveslo.Jinak byl super dal se ridit i jednou rukou.

  Obrázek uživatele Andisek

  Já chci právě větší kolečka, a Nuna má ty kolečka strašně maličké. bydlím na menším městě a cesty a chodníky nic moc Sad

  Obrázek uživatele Andisek

  Jé, díky, zeptám, nebyla jsem si jistá, jestli to byl ten kočárek o kterém jsme se bavily. A jak je tobě?? Už je to lepší?

  Obrázek uživatele pavlinka77

  špatné zkušenosti, ale každý ti řekne něco jinýho Pápá

  Obrázek uživatele Andisek

  Pavli a můžu se zeptat co ti na něm vadilo, já abych věděla, na co se zaměřit

  Obrázek uživatele pavlinka77

  ten průhlednej kšilt popraskal, špatný kolečka - vhodný na rovný plochy, např. obchodák, a ta látka není moc kvalitní, párá se, ošoupe se. Měla ho kamarádka se kterou jsem se vídala denně a ona vyzkoušela asi 12 kočárků a tenhle byl prej nejhorší co měla, zkoušela ho i v zimě na chvilku a děs, neprojede sněhem - díky těm kolečkům, ale ty ho chceš na léto, takže když nebudeš jezdit na polních cestách a nečekat od něho zázraky, tak by si mohla bejt spokojená.