Screening 1 trimestr | Moje těhotenství.cz

Screening 1 trimestr

Obrázek uživatele Metalistka 24

Ahojky tak termínek se mi posunul o 1 den dopředu na 18.7.2017 :00:  prďola odpovídal už 12+1 *wink*  jinak máme 5 cm :one:  dostala sem průkazku :€O:  a 2 fotečky :€s€:  screening v pořádku ručky i nožky jsou do počtu :D  a výsledky krve mi budou volat pouze pokud budou špatné *wink*  takže když nezavolaj tak je vše OK :h:  srdíčko tlouklo frekvencí 156 a ten zvuk byl super pustil mi ho když to měřil :€s€:  Akorát se tam ten prďola tak vrtěl, skákal, hopsal i kotrmelce dělal Biggrin že nebylo možný ani předběžně zjistit co by to mohlo být zač :00:  takže příště Jednička jinak si neustále oblizoval prstíky :D  takže asi ty hranolky k obědu mu chutnali Biggrin :D  a celkově těma packama šermoval před obličejem... asi tím chtěl prďola říct ať se s tím šmírováním jdem.. klouzat Biggrin :€s€:  na další kontrolu jdu 8.2. a další velký uzt 8.3. :€s€:  :a: 

PS: dostala sem pochvalu Biggrin od začátku těhu sem nabrala jen 2kg :one:  a to sem přes svátky "žrala" jak prase *lol*  zajímalo by mě kdy už to začne být vidět zatím mám jako důkaz jen průkazku a nepadnoucí podprsenku  *wink* 


Plánujeme miminko: 
Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele Michalka55

Moc gratuluji a držím palečky :one: 

Obrázek uživatele mala.manelka

Ahoj, předně gratuluji! Ale chci se zeptat, nevíš kam zmizl ten seznamek, kde jsme byli zapsané?

 

Obrázek uživatele Michalka55

Maminka4 , neboli Adéla je povestna zakládáním nových profilů a naslednym mazáním, tím pádem se zruší vše co vytvořila. Na ostatních diskuzních fórech už má zablokovány přístup,  divim se,  že tady ji to pořád prochází. Budete si muset bohužel založit nový seznam.