Chybová zpráva

  • Notice: Undefined offset: 7268 ve funkci user_node_load() (řádek: 3697 v souboru /var/www/sites/mojetehotenstvi.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3697 v souboru /var/www/sites/mojetehotenstvi.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 7268 ve funkci user_node_load() (řádek: 3698 v souboru /var/www/sites/mojetehotenstvi.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3698 v souboru /var/www/sites/mojetehotenstvi.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 7268 ve funkci user_node_load() (řádek: 3699 v souboru /var/www/sites/mojetehotenstvi.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3699 v souboru /var/www/sites/mojetehotenstvi.cz/modules/user/user.module).

Prosím o radu..

Obrázek uživatele 3kobra3

Zdravím prosím o radu.. Dělala jsem si testy, jsou pozitivní, ale protože vím, že je na návštěvu Dr ještě brzy, nemám to od něj potvrzené. Můžu být tehu cca 4tydny. A teď k dotazu. Jsem nastydla a strašně mě bolí hlava. Co můžu? Jsem v práci a potřebuji fungovat, doma pak také musím být použitelná. Ale je to šílené...

Obrázek uživatele Kačka1989

Ahoj,tak jedine co muzes je Paralen..nebo se pak poradit v lekarne

Prosím o radu.. - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ahoj holky. Potřebovala by jsem od vás radu. 19.8 byla na 100% ovulace. Čípek otevřený, měkký, to poznám.

Ahoj holky, opět jdu s dotazem. Už několikátý den mi nebývá dobře, jsem 31+3tt.

Ahoj holky,
prosím o radu, zkušenost, cokoli.. 4 roky čekám na miminko, v roce 2008 jsem potratila a od té doby nic.

Tak sem to nevydržela.Po včerejší KO u :*8*: jsem začala špinit.A protože to nepřestává tak jsme zajela do nemocnice na kontrolu.

Ahojka holky, možná se bude zdát, že jsem uplně nemožná, ale musím nad tím pořád přemýšlet jak to teda je.

Ahoj děvčata..
Tak jsem tu opět po 5ti letech..:D
Asi bych o sobě mohla něco napsat...
Jmenuji se Jana je mi 28 let. Mám doma krásné 3 holčičky. (10,7,5).

Dobrý den, mám spíš duševní problém, jsem gravidní 22tt.
Jednu dceru již mám, při snaze o druhé po letech jsem 4x potratila vždy na začátku.

ahoj holky, je to už deset let, kdy jsem rodila a nepamatuju si, jak to probíhalo. Vysadila jsem ted prášky a s přítelem měli styk ani ne týden zpátky první po vysazení.

Holky neřìkejte že ještě nejsou květinky ?

Ahoj holky - po 7.letech jsme si s manželem řekli, že zkusme pracovat na miminku. Manžel je hudebník a hodně jsme cestovali, až letos jsme se konečně usadili..

Ahoj holky,

otěhotněla prosím některá z Vás během šestinedělí po SP bez revize?
Děkuji

ahoj je mi hloupé se ptát jelikož jsem byla těhu 3krát ale jaké jste měly příznaky těhu před pozitivním testem pokud jste nějaké měly?

 Ahoj holkymam par otázek na maminky co jsou po třetí tehu.