pomoooooc | Moje těhotenství.cz

pomoooooc

Obrázek uživatele Zdenda3

Holky mooooc prosím napište mi jaké jméno máte vybrané pro holčičku,už začínám být zoufalá,miminko čekáme za 3 týdny a já pořád nemám jasno,v kalendáři nic moc a mě nebaví hledat po netu ty ne moc obvyklé jména které jsou povolené ale nejsou v kalendáři,vždycky tam na mě vyjedou i ty uplně cizí a to taky nechci.Děkuji moc

Obrázek uživatele ledňáček

já se jmenuji Eva a když jsme se dozvěděli, že čekáme holku, tak jsme taky dlouho vybírali a nakonec jsme jí dali jméno Iva. Já nechtěla po mamince a to to je nejpodobnější. Říkáme ji Ivuško a to se mi líbi. Pápá

Obrázek uživatele pet-be

ahojky, máme Petrušku a Anetku, ještě jsme měli vybranou Natálku, Jolanku a Kristýnku, ale po holkách se narodili kluci.

Obrázek uživatele uz

Když holka, tak EVA nebo HANA.

Obrázek uživatele petra62

ahojky mi máme Kačenku a Dianku, Pápá

Obrázek uživatele nevimnic

Já strašně chtěla Rozárku, Rozitu, Rózi... Má mnoho podob to jméno. A čekáme kluka. Wink Ale jméno pro kluka nějak nemůžeme vymyslet. :? Pápá

Obrázek uživatele 3kobra3

Elena
Sice to vypadá, že čekáme chlapečka-Tomáška, tak pro holčičku mám vybrané jméno Elenka a hrozně se mi líbí..Taky může být i varianta Ellen apod..Každopádně držím palečky, ať jsi s výběrem spokojená Smile

Obrázek uživatele Tehulka4

kdyz jim to na uradech dovolej.............vyzitka tech rodicu Koulení očima Koulení očima Koulení očima

.............................................................................
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=140544

Obrázek uživatele Marika Burder

ci take London,Paris,Hope atd Smile ale to se opicime po cizine..

Obrázek uživatele wond3r

ahojky,já jsem zatím snažilka,ale máme už vymyšlené jméno jak pro holku tak kluka a pro holčičku by jsme chtěly Lauru:) líbilo se mi i jiné,ale neladilo by k příjmení...takže taky je to trochu o příjmení no.....:)

Obrázek uživatele omites

Já dám holčičce jméno po mě - Darja. A kdybych měla druhou, tak se mi moc líbí Zoja, ségra mě teda přesvědčovala na Zoe a manžel se mě snažil přemluvit ať takové jméno nedávám Biggrin No uvidíme, asi ze Zoji sejde, ale Darja je jasná!

Obrázek uživatele rrnsgr

Význam křestním jmen a jejich četnost je na http://krestni-jmena.cz nebo na http://jmena.zex.cz, máš tam význam, původ a četnost

Př.:
SOFIE nosí 998 obyvatel České republiky, je řecké a znamená moudrá
HELENA znamená světlo, pochodeň a je to jméno původem řecké (helios=slunce). Nosí jej celkem 84.888 obyvatel České republiky
ANDREA znamená odvážná, statná a je to jméno původem řecké. Nosí jej celkem 39.017 obyvatel České republiky
atd.
Taky znám baby, který dávají jména z telenovel:
Dolores - Lola
Laura - Sladká Laura
Miriam - Miriam a Robert
atd., ale všeho s mírou! Smile

Obrázek uživatele rrnsgr

Mně se líbí Vladimíra. Ačkoliv si budeš asi myslet, že je to běžný jméno, tak ho má v ČR jen 18 000 žen. A víš proč se mi to jméno líbí? Před lety jsem byl na operaci krční páteře ve vojenský nemocnici a hrozilo mě ochrnutí. Vyndali mně plotýnku a natloukli mi tam štěp kosti z pánve. Dr. mě nařídil 1 týden po operaci rehabilitaci. Nikde mě nechtěli vzít, že prej si to nevemou na zodpovědnost. Akorát mlaďoučká dívenka Vlaďka mi pomohla. Je moc hezká a hodná, ale vsadím se, že má určitě nějakýho darebáka! Tak už to chodí.

Prosím tě hlavně nedělej tohle ROFL

Švédským rodičům udělil soud v Halmstadu v roce 1996 pokutu za to, že do 5 let věku dítěte narozeného v roce 1991 nezaregistrovali jeho jméno (rodiči zvolené jméno úřady odmítaly zaregistrovat). V reakci na uložení pokuty a na protest proti švédským zákonům o pojmenovávání se rodiče pokusili zaregistrovat jméno Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116 s výslovností „Albin“. Soud jméno odmítl a trval na zaplacení pokuty. Soud zamítl rovněž změnu pravopisu jména na pouhé „A“.
V roce 2008 Švédsko pravidla pro výběr jmen výrazně uvolnilo. Některá slova (například sprostá slova nebo urážlivá pojmenování) jsou však formou seznamu zakázána.
V roce 2007 údajně úřady neměly námitky proti chlapeckému jménu Google, zatímco dívčí jméno Metallica nejprve zakázaly a pak povolily. V roce 2008 úřady zamítly chlapecké jméno Lego, avšak soud rozhodnutí zrušil a jméno tak povolil.[3] Povolena byla jména Pepsi nebo Falcon, zakázáno bylo chlapecké jméno znamenající v překladu Šrot a dívčí jméno IKEA. K roku 2008 žilo ve Švédsku 11 osob s křestním jménem Sailor (Námořník), 12 se jménem Twilight (Soumrak), 6 chlapců je pojmenováno po automobilu Pontiac, 8 dívek se jmenuje v překladu Kočka a 11 dětí Mír, 1 chlapec se jmenuje Pavouk a 1 chlapec Cukr.
V roce 2009 úřady na jihu Švédska podle listu Local zakázali rodičům dát dítěti jméno Alláh s odůvodněním, že takové jméno by mohlo nositele urážet nebo by mu mohlo způsobit nepříjemnosti.[2] V kraji Jämtland úřady a soudy zakázaly dát chlapci jméno Q s odůvodněním, že jméno nesplňuje základní lingvistické požadavky, avšak po námitce rodičů, že chlapec na jméno slyší, na konci září 2009 švédský nejvyšší soud zamítavé rozsudky zrušil a jméno tak potvrdil.

Narodí se vám dítě. Když půjdete s davem, dáte mu jméno Jiří nebo Marie. Těch je v Česku nejvíc, každého přes tři sta tisíc. Jenže pro mnohé rodiče je tohle nuda. Zahodí český kalendář a předhánějí se: Narcis, Mercedes, Biserka nebo třeba Wednesday.
Na rozdíl od zahraničí tu však existují pravidla, jména jako Koláček nebo Broskev asi neprojdou.
Pan Milenko jel tak rychle, že ho zastavila policejní hlídka. Policista kouknul do dokladů, ale hned je hříšníkovi vrátil.
"Nastartuj koně a uháněj. A ať se ti po cestě nesplaší." Pokutu Milenko neplatil. Jmenuje se totiž Winnetou. Je mu 39 let, rodičům se narodil jako desáté dítě a vymyslet další jméno byla docela fuška.
"Táta s mámou to nechali na nás. V televizi zrovna běžel Vinnetou, tak jsme ho chtěli mít i doma," vzpomíná starší bratr Miroslav.
Soudružky na matrice se však proti jménu, navíc v jeho německé verzi sW, postavily. Milenkovým ho musel povolit sám prezident Novotný - do té doby byl synáček tři měsíce beze jména.
Odmala se mu říká Winet. "Ve škole se našli kluci, kteří mi nadávali do indiánů, ale jinak mi to jméno jen prospělo," říká Winnetou. "Jako jediný ve třídě jsem mohl nosit dlouhé vlasy a při všech hrách jsem byl automaticky velitel."
Na vojně mu říkali náčelníku, manželka se s ním při prvním rande vsadila, protože mu jméno nevěřila. Ostatně Milenkovi kamarádi už na něm vydělali pěkných pár lahví alkoholu. "Hele, pánové, ten chlápek u vedlejšího stolu se jmenuje Winnetou." -
"Haha, dobrej fór." - "Vo co?" - "Vo flašku ferneta." - "Platí." - A pan Milenko už vytahuje občanku.
Sám má pět dětí. Sandru, Táňu, Helenu, Gabriela a Gabrielu. V porovnání s otcem trochu usedlé, řeklo by se.
"Chtěl jsem syna pojmenovat po sobě, ale narodily se mi po sobě tři dcery. Když se pak narodil i syn, nechtěl jsem, aby byl několik měsíců beze jména jako já," vysvětluje Winnetou.
U Milenků mohlo být svého času ještě veseleji. Winnetouův mladší bratr se měl původně jmenovat Old Shatterhand. To už ale úřady zamítly.
Nestřílejte od boku
Fantazie rodičů mají v Česku meze. Pokud by se dcerka narodila například letos 3. června a matka s otcem byli nadšení volebním vítězstvím Paroubka nebo Topolánka, křestní jména jako Levice, Pravice nebo Volby jim neprojdou. V Iráku se tak stalo - jistá dívka tam nosí jméno Intikhabat, tedy Volby.
Podle zákona lze u nás zapsat do rodného listu sice jakékoliv jméno, ale musí být doložené, že už existuje. Musí být spisovné, nezkomolené, nezdrobnělé. Pokud použijete pomlčku, může se synek jmenovat třeba Kašpar-Melichar Baltazar-Mikuláš.
Jakmile matrikářkám naskočí nad přáním rodičů osypky, mají pomocnici. "Obraťte se na paní Miloslavu Knappovou," poradí. Docentka Knappová je dáma, která nad českými jmény bdí. Tak tedy ano, obrátíme se na odbornici.
Dobrý den, paní Knappová. Mám ráda Šifru mistra Leonarda a chtěla bych dceru pojmenovat Mona-Lisa Leonarda.
"Mona by šla. Lisa je v češtině hanlivé, jako koza Líza. S tím by byl problém. Mona Leonarda je v pořádku."
Miroslava Knappová má na sto slovníků a do měsíce by sepsala posudek. Stojí několik set korun. "Jméno dítěte je zásadní. Dobře si ho rozmyslete a nestřílejte od boku," loučí se.
Dítě se nemůže bránit
To je svatá pravda. I psychologové se občas děsí: Proberte se, to jméno nebudete nosit vy, ale vaše dítě. Bude s ním muset do školy, bude se muset představit šéfovi. A hlavně, nemůže se bránit!
Moc dobře to zná třeba dcera irského hudebníka Boba Geldofa. Rodiče ji pojmenovali Peaches, tedy Broskev. "Ve škole jsem si hodně zažila," říká. "Slýchala jsem poznámky typu: Do téhle broskvičky bych si s radostí kousnul."
Dnešní čeština ani nemá křestní jména, která by poskytovala základní informace o novorozenci.
Třeba v japonštině je poměrně snadné pojmenovat potomka tak, aby ho to charakterizovalo. Když například Tadihiko Teramotovi, japonskému obchodnímu a kulturnímu atašé v Praze, dala jeho manželka statného syna, vymysleli mu jméno Odai -"silák narozený v Evropě".
Zkuste dát dceři jméno Krasavice počatá u Máchova jezera. Karel Gott má jméno své dcerky pečlivě ideově-esteticky zdůvodněné. Charlotte je vlastně francouzsky Karla - po tatínkovi. Navíc obsahuje dvojité t a spojení Charlotte Gottová je graficky velmi efektní. Dvojitou souhlásku obsahuje i Ella. Navíc se tak jmenovala zpěvačka, kterou slavík zbožňuje - Ella Fitzgeraldová.
Lze předpokládat, že Charlotte Ella se smíří se svými křestními jmény a přijme je i exkluzivní prostředí, v němž se bude podle všeho pohybovat. Zaručeno to však nikdy není.
Psychiatr Jiří Šimek říká: "Křestní jméno, které nositeli opravdu vadí, je totéž jako nějaký vrozený defekt - křivý nos, nohy do o..." Lidé, kteří jím trpí nadmíru, si mohou nechat za příslušný poplatek křestní jméno změnit.
Jidáš Hapkovi neprošel
Mnohem víc než Karel Gott riskuje při pojmenovávání svých dětí skladatel Petr Hapka. Plánovitě dává stará česká či biblická jména, která upadla v zapomnění, nebo dokonce v posměch. Chce je pozdvihnout k bývalé slávě. Občas narazí na odpor matky novorozeněte - neprošel mu například Jidáš. Jeho synové se jmenují Mikuláš, Haštal a Kašpar.
"Pokud vím, ve škole se jim nesmějí," říká skladatel, "a oni mají svá jména rádi. Odmalička totiž slyší, že je rodiče vyslovují s láskou."
Mimochodem, Hapkova druhá žena a matka jeho dvou dětí se jmenovala Ingeborg Žádná.
Kdysi dávali Češi především počeštělá jména křesťanských světců. Bylo také běžné, že otec věnoval - zpravidla prvorozenému synovi - svoje jméno. Předurčoval ho tak k převzetí rodového hospodářství. Tradiční rodové struktury se však rozpadají. Podle matrikářů dnes není vůbec běžné, aby syn nosil jméno otce.
Dvacáté století zažilo několik kuriózních módních vln daných naší geopolitickou situací.
Spisovatel Josef Škvorecký vzpomíná, jak po válce učil v rodném Náchodě. Zde v pohraničí se za protektorátu dost lidí přihlásilo k německé národnosti, i když šlo o Čechy jako poleno. "Dávali starodávná germánská jména," usmívá se autor Zbabělců, "takže jsem měl ve třídě žáky jako Gudrun Skočdopolová či Siegfried Kotě."
Dívka zrozená v bouři
V padesátých letech dorazila ze Sovětského svazu revolučně-budovatelská móda. V kalendářích se taková jména nevyskytovala, byla tu však politická vůle.
Tak vzniklo pár skvostů zdokumentovaných ve starších telefonních seznamech: Lenin Syrovátka, Revoluce Vítězná, a zejména nepřekonatelná Pětiletka Koniprdová. Kromě Milenka žije v Česku ještě nejméně jeden Winnetou, tentokrát však s jiným pravopisem. Vinetue Chlupatý.
Možná někdy narazí na Malvínu Krepsovou, Biserku Vondruškovou, Kevina Ledvinu, Rahulu Janiše, Pravomila Medvídka, Vsevoloda Kozla, Filomenu Boreckou nebo Wednesday Maškovou. Ti všichni v Česku žijí.
Stejně jako pětiletá Půlnoční bouře, pojmenovaná podle okamžiku, kdy se narodila. Do rodného listu jí však museli rodiče kvůli úřadům napsat jméno Eliška Gája.
Podobnou inspiraci měl anglický fotbalista David Beckham smanželkou Victorií. Když zjistili, že je těhotná, pobývali zrovna v New Yorku. Takže syna pojmenovali Brooklyn.
Petr Hapka sbírá všelijaké kuriozity. Třeba oči mrkacích panenek či čepice krajanských sborů z USA. Svého času se pídil i po pamětihodných jménech. Jeho sbírka dokazuje, že i vcelku běžné křestní jméno s vhodným příjmením zazáří. Například Tekla není tolik vzácná, ovšem Tekla Řídká - to už je jiná. Stejně tak Blanka Panenská. Narcis by udělal parádu skoro s každým příjmením, není však nad Narcise Samce.
Kolja, jméno i pro dceru
"Když to bude holka, tak Scarlett," řekli si před pětatřiceti lety jedni novomanželé v Ostravě, "a když kluk, tak Dag." Došlo na jméno hrdinky románu Jih proti Severu, Dag z filmu Věčně zpívají lesy ostrouhal. V šedesátých letech byla častá jména Tereza a
Zuzana podle písní, které zpíval Waldemar Matuška.
Nejednou se v českých zemích prosadily Angelika nebo Esmeralda. Po filmu Sám doma byl hitem Kevin, po Pobřežní hlídce letěla Pamela a po olympiádě v Naganu Dominik. Jméno Džejár podle seriálu Dallas už rodičům na Ústecku neprošlo.
Není výjimkou, že naopak české umění má vliv na západní svět. Když dostal Oscara film Jana a Zdeňka Svěrákových o starém mládenci, jemuž zůstane na krku ruský chlapec, dávaly dojaté Američanky jméno Kolja nejen synům, ale i dcerám.
Jistá rodička z Gazy pojmenovala svá dvojčata Jásir a Arafat. Narodily se desítky Tsunami a po světě chodí i Google a Yahoo, to podle internetových vyhledávačů, díky nimž se rodiče seznámili.
Blýsknout se chtěl herec Tom Cruise. Když mu Kate Holmesová porodila dceru, vzkázal. "Máme Suri. V hebrejštině to znamená princezna a v perštině černá růže."
Obdiv nad jeho znalostmi však brzy vyprchal. Znalci těchto jazyků tvrdí, že takové slovo neexistuje. Najde se prý jen v indiánských dialektech a znamená "nos jako skoba".
Mistrem v originalitě byl zpěvák Frank Zappa. Jeho dvě dcery se v překladu jmenují Měsíční jednotka a Primadona Koláček.
Americký herec Nicolas Cage, milovník komiksů, dal synovi jméno Kal-El; tak se jmenuje kultovní postava ze Supermana.
Kdo si nad kalendářem určitě hlavu neláme, je americký boxer George Edward Foreman. Vedle pěti dcer má i pět synů, kteří se jmenují takto: George Edward - George Jr., George Edward III. , George Edward IV. , George Edward V. , George Edward VI.
* Jaká jména dávají známí Češi *
Karel Gott, zpěvák - dcera Charlotte Ella
Monika Načeva, zpěvačka - syn Ryu
Ester Geislerová, herečka - syn Jan Etien, dcera Mia Rosa
Anna Geislerová, herečka - syn Bruno Fidelio
Markéta Hrubešová, herečka - dcera Christel
Lucie Benešová, herečka - syn Lucián
Kateřina Hamrová, reportérka - dcery Marie Anna a Anna Marie
Klára Nademlýnská, módní návrhářka - syn Nathan
Tereza Maxová, módní návrhářka - Tobias Joshua
Barbora Kodetová, herečka - dcera Lili
Jiří Macháček, herec - dcera Berta
Veronika Žilková, herečka - dcera Kordula
Zlatuše Miller, fotografka - syn Amon Re, dcera Elektra
Mahulena Bočanová, herečka - dcera Marina
Pavlína Wolfová, moderátorka - dcera Matilda
Libuše Šmuclerová, manažerka - dcera Justina Anna
* Jaká jména dávají známí lidé v zahraničí *
Frank Zappa, americký muzikant - dcery Moon Unit (Měsíční jednotka) a Diva Muffin (Primadona Koláček), synové Dweezil a Ahmed Emuukha Rodan
Gwyneth Paltrowová, americká herečka - dcera Apple (Jablko), syn Moses
David Beckham, anglický fotbalista - syn Brooklyn
Tom Cruise, americký herec - dcera Suri
Michael Jackson, americký zpěvák - synové Prince Michael a Prince Michael II.
Bob Geldof, irský muzikant - dcery Peaches, Fifi Trixibelle a Pixie
Michael Hutchence, australský zpěvák - dcera Heavenly Heraani Tiger Lily
George Edward Foreman, americký boxer - pět synů George - George Jr., George III., George IV., George V. a George VI.
Simon Le Bon, anglický zpěvák - dcery Amber Rose (Jantarová růže), Saffron Sahara (Šafránová Sahara) a Tallulah Pine (Borovice)
David Bowie, anglický muzikant - syn Zowie Bowie
Shannyn Sossamonová, americká herečka - syn Audio Science (Audio Věda)
Bruce Willis a Demi Mooreová, američtí herci - dcery Tallulah Belle, Rumer a Scout LaRue
Nicolas Cage, americký herec - syn Kal-El
Nezvyklá česká jména
Půlnoční bouře, Pětiletka Koniprdová, Narcis Samec, Vinetue Chlupatý, Filomena Borecká, Kiki Cihlářová, Malvína Krepsová, Biserka Vondrušková, Kevin Ledvina, Rahula Janiš, Amadea a Salvátor Makariusovi, Naděje Anna Halámková, Wednesday Mašková, Mercedes Estrada, Raik Bilka, Vsevolod Kozel, Winnetou Milenko.

Obrázek uživatele JaMiOn

:qu: fakt hustý. Mám takový dojem že byste si rozuměl s jednou slečnou co tu píše také o jménech. Má nick jossie.berger

Obrázek uživatele Tehulka4

koukam ze tento web uz je i pro muze????BRAVOOOO........... :s: :s: :s:

.............................................................................
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=140544

Obrázek uživatele Tehulka4

ja si nemyslim ze kecate,jen se smeju,zrovna muze bych na tomto servru necekala,snad nejste taky "tehu"hihi :€): .............napiste nam svoje povolani at se na vas muzeme obracet,jste spisovatel???ci snad neco prez jmena??? :#o:

.............................................................................
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=140544

Obrázek uživatele vood

Matrikář? Wink

Obrázek uživatele Tehulka4

haha,no neni to divne kdyz sem chodi muz??reknu manzelovi at se sem taky zaregistruje,chicht(ten by mi dal.....-nebo spise nedal Blum 3 Wink

.............................................................................
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=140544

Obrázek uživatele vood

:smich: Manžely raději ne }:) O toho mýho strach nemám. Občas mu stručně shrnu, co zajímavého se tu událo (a že se tu dějou věci) a jeví slabý zájem Koulení očima Ale třeba nám pán s podivnou přezdívkou nastíní, co ho mezi nás vede Smile

Obrázek uživatele Tehulka4

haha :€): taky jsem si rikala co tu pohledava a co se chce dozvedet,jen me napadla jeste Josie,ta se zajima o jmena a dlouho uz nepsala a nebyla online,.......maji tedy oba stejne zajmy,rozumeli by si. :s: Jednička

.............................................................................
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=140544

Obrázek uživatele vood

Dlouhé ale místy vskutku výživné Jednička vlastní tvorba? Neobvyklá česká jména: Tekla Řídká, Blanka Panenská, Narcis Samec, Revoluce Vítězná, Wednesday Mašková... LOL

Obrázek uživatele svetla82

spisovatel? :jawdrop: :|€|:

Obrázek uživatele Zdenda3

:#o: :#o: :#o: :#o: :#o: Koulení očima Koulení očima Koulení očima Koulení očima Koulení očima

Obrázek uživatele pimpa29

:jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :#o: :#o: :#o: :#o: :€\€: :€\€: :€\€: :€\€: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=272636

Stránky

Otazka

Chtela bych zjistit jestli budu letos tehotna

Ovulace? Bazalni teplota

Ahojky, prosim.radu, byla ovu z grafu? Neni to celej cyklus, merila sem.od konce.ms do dnes. Jen chci vedet jestli uz ted muzu rict ze...

Otěhotnění těsně před menstruací která dorazila

Ahoj, mám dotaz. Je podle vás možné otěhotnět den před menstruací, která dorazila? Další už se nedostavila. S tím souvisí, že netuším...

Dotaz na sterilizaci

Mám dotaz na sterilizaci,podstoupila jste ji některá?Čekám třetí dítě a už poslední a zvažuji,že si nechám během...

Wobenzym zkušenosti

Čeká mě císařský řez a uvažuji o vitamínech Wobenzym pro lepší hojení a rekonvalescenci těla.Udajně by neměl být problém ani kojení.Máte...

Ahoj. Máme s Kubou problémek. Už od pondělka má průjem. Vůbec nic jinýho mu ale není. Jí dobře, dost pije, je normálně veselej. V pondělí se pokadil pětkrát, v úterý čtyřikrát. Volala jsem doktorce a ta řekla, že má určitě nějakou virozu, jen to dobře snáší, že mu mám nasadit dietu a dávat Hylak. Ten je ale s prominutím tak hnusnej, že se mi to do něj povedlo dostat jenom párkrát.

Ahojky,chtěla bych znát vaše rady ohledně nějakého kočárku který je lehký.Nebo golfky se spojenou rukojetí,třeba poradíte které máte vy a doporučíte,nebo naopak.Chtěla bych aby měl velké kola a nákupní koš.Já pořád nemůžu vybrat,vzhledem k tomu že si nemůžu dovolit nějaký drahý.A pořád se bojím toho že když už něco vyberu že nebudu spokojená,vím že žádný kočárek není dokonalý ale chtěla bych ab

Čepička teda není pro nás, takže je trošku menší přes ouška, ale přišla mi halda nových barviček, tak jsem se vyřádila a myslím, že jsou super, akorát ve skutečnosti mnohem hezčí, tam foťák to nikdy nezachytí, tak jak je to v reálu.

Ahojte holky myslite ze muzu krupicku a takove ty kukuricne kornflejky,jsou z kukuricneho skrobu tak nevim zda to moc nenadyma.A pak jsem se chtela optat kolikrat denne pijete feniklovy cajik??Vetsi mnozstvi pry ma opacny efekt ,ale nikde nepisou kolik hrnku denne je vhodnych a kombinujete to i s cajikem pro kojici zeny?Diky papapapa

Ahoj holky jsme 2 tydny na prikrmech a posledni 3 dny domonicek papa brokolici s bramborem a uz je 2 dny ucpany a nemuze kadit ikdyzby chtel, nevite jakou mam dat dneska zeleninku aby mu pomohla? Jinak davam taky fenyklovy cajik, ale tomu moc neda...

Ta poslední byl maminčin pokus zachytit mě s úsměvem. Milá maminko nemáš šanci, já se vrtět budu neustále :€):

Ahojky těhulky,včera ráno ve dvě mně vzbudili bolesti v kříži a tvrdnutí bříška,které pobolívalo jako při menzesu,trvalo to do rána,vůbec jsem nespala,byla jsem ztoho na nervy.Ráno mi to nedalo a vyrazila na gyndu,ale doktor říkal,že zatím to nevypadá že by se něco chystalo,tak jsem ztoho na mrtvici,zažila jste to některá?Večer mi bolesti vystřelovaly až do páteře,ale dneska je mi fajn asi se d

Dobré ránko maminky a těhulky,
prosím poraďte mi nějakého dobrého pediatra z Frýdku-Místku. Už mám nejvyšší čas se u nějakého zaregistrovat s maličkou.

Děkuji

tak sme včera byli s mámou a segrou utrácet Koulení očima mě máma koupila dvě čepičky a bundičku páč mám doma jen jednu :C]]: a segře koupila dva šátky na hlavu s kočičkou.to se budem líbit :€Ss€: