Panická porucha | Moje těhotenství.cz

Panická porucha

Obrázek uživatele Lenka85

Ahoj, holky nemáte některá zkušenost s panickou poruchou. Případne nemáte odkaz na dobré stránky, kde se dají zjistit bližší informace. Případně je nějaká diskuze? Díky.


Fórum: 
Obrázek uživatele Elipa

Ahoj, s panickou poruchou žiji od nástupu na střední školu a tedy téměř 12let. Poslední 4 roky již nemám silné záchvaty a objevují se zcela zřídka. Nejvíce mi pomohlo naučit se dýchat, sem tam si zacvičit jogu a hodně spím. Co nejvíce se snažím vyhýbat spouštěcím příčinám (klasika stres alkohol). Asi vám úplně nic konkrétního nedoporučím. Já kdysi dostala brožurku, která mě svým obsahem snad děsila omnho více než samotný fakt vlastních stavu. Také s léčivy mám spíše negativní zkusenost, časem si to sedlo. každý to samozřejmě má jinak. Přeji hodně pohody Smile e.

Obrázek uživatele Lenka85

Ahoj, a míváš někdy jakoby pomalejší bušení srdce, tohle mně rozhodí vždycky nejvíc Sad

Obrázek uživatele Fia

Muj deda mel panickou poruchu, je to pomerne komplikovana psychicka porucha, vynikajici knihy pise Jan Prasko, kde byva postup a nacvik chovani, kdyz dotycny dostane atak paniky. Je dobre, kdyz tento postup bude mit neustale u sebe (treba na lednici, v kapse u bundy)

Otěhotnění krátce po porodu

Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

Prosim o radu

Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

Opar

Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

Vývoj novorozence týden po týdnu

Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...