návrat po MD... není pořádně kam :( | Moje těhotenství.cz

návrat po MD... není pořádně kam :(

Obrázek uživatele sněhovávločka

Ahojky holky Smile po dlouhé době opět tu Smile řeším teď takovou blbou situaci a to návrat do práce po MD... jelikož jsem byla doma déle, neboť mám dvě děti po sobě, ztratila jsem v práci nárok na svou pozici... práci v podniku tedy mám, ale tu "nejmizernější" Sad jsem nucená dát dobrovolně výpověď a hledám si práci (nyní mám něco jako brigádku)... v našem městě zatím není šance, takže musím koukat i po okolí a dojíždění se asi nevyhnu... od září jsou obě děti do mš a nám ráno začne asi pěknej "fičák". Vstávat, snídaně, oblékání, školka, práce... manžel také dojíždí, takže on ráno zas až tak nepomůže... no prostě jsem z toho nějaká smutná, pracovat chci, jednak rádi cestujeme a jednak šetříme na vlastní bydlení... no a v neposlední řadě je to i dlouhá odmlka od "normálního´života" a tak trochu o sobě pochybuji... jako bych vše zapomněla (nebo jak to nazvat) jste na tom někdo podobně? dík Smile hezké léto všem


Fórum: 
Obrázek uživatele jana03

taky hledám, dcerka nastupuje od září do školky a nevím jak to bude. na přítele se spolehnout nemůžu pracuje na 3 smění provoz. všechny práce jsou tady od 6 od rána a školka je od půl 7, bude to ještě zajímevé

Obrázek uživatele Ivik77

Ahoj, no jsem na tom stejně. Místo v práci sice jisté, ale vrátit se tam bohužel nemůžu. Chlap dělá od 8 do cca 6 večera.To dojíždí, taže zhruba kolem 7 odjíždí. Že dojede v 6 domů, tak na to spoléhat také nemůžu. Nemá mi kdo vyzvednou a odvéct děti do a ze školky- školy a pak se staršim dělat ještě úkoly a vodit na kroužky.
Babičky bohužel nefungují. Tedy jen tchýně. I když už je v důchodu, čilá, bydlící ve stejném městě, ale prostě bez ochoty nám jakoliv pomoc. A jenom samotnou maminu se mi zatěžovat nechce.
Takže budu muset zůstat doma a nebo hledat něco jen na zkácený úvazek. Fakt paráda. By mě zajímalo jak to dělají ostatní.