Miniinterupce... | Moje těhotenství.cz

Miniinterupce...

Obrázek uživatele kudlynka

Ahojky chtěla bych se zeptat jsetli nevíte jak probíhá miniinterupce...

Obrázek uživatele johny.bello

je to těžký. Já kdybych otěhotněla krátce po prvním dítěti bych na interupci rozhodně na 100 % šla. I teď bych byla na vážkách jestli tam mám jít. Já chodila s přítelem několik let, náš vztah byl docela dobrý, občas jsme se nepohodli ale milovala jsem ho a byla jsem s ním šťastná, on se mnou taky. Tak jsme si řekli že si uděláme miminko, byl nadšený. Otěhotněla jsem ještě na škole ve 4. ročníku. Všechno se zdálo v pohodě jenže pak se něco zvrtlo, nechtěl se se mnou v těhotenství vůbec milovat (prý aby neublížil dítěti) a pak si to odbýval na netu s jinýma holkama přes webovou kameru, nikdy nic takového před tím nedělal. Byla jsem kolem 6. měsíce těhotenství když jsem mu na to přišla, brečela jsem šíleně když jsem četla tu historii na skypu a co ji tam psal té ženské. Myslela jsem že se to po porodu změní ale nezměnilo, navíc když jsem byla těhu začal chodit po diskotékách s kámošema... z toho jsem moc nadšená nebyla. Po porodu se to začalo hroutit úplně, začal mi nadávat za všechno, všechno jsem dělala špatně, vařila jsem, uklízela, žehlila jak divá ale vždycky si něco našel. Pak mě v květnu dal facku a poprvé mě zbil, když to udělal v létě pak podruhé odešla jsem k mamce. Klárka teď v lednu měla rok a bydlím již od září u mamky. Můžu ti říct že ani dobrý vztah a dost peněz ti nezajistí že spolu zůstanete napořád a budeš šťastná. Já jsem v září poznala úžasného člověka který mi po psychické stránce moc pomohl a malou bere za svou. Moc ho miluji a je to úplný opak Klárčina otce. Na jaře se k němu budu stěhovat. Těší se až budeme mít druhé miminko ale vím že zatím na to připravená nejsem, nejdříve příští léto bych nad tím začala přemýšlet. Než jsem otěhotněla s malou a i když jsem byla na začátku těhotenství odsuzovala jsem holky co psaly že byly na interupci ale teď je chápu. Je fakt že i kdybych věděla jak to s Klárčiným otcem dopadne stejně bych si tu malou nechala. Nelituju toho že ji mám ani náhodou. Nicménně jak jsem již psala na začátku, u prvního dítěte bych na potrat rozhodně nešla ale kdybych teď otěhotněla musela bych hodně přemýšlet.

Obrázek uživatele beruska-bez-tecek

Ahojda,
můj kamarád(35let)má přítelkyni(16)která chtěla za každou cenu miminko.Když otěhotněla tak jí rodiče bez váhání poslai na miniinterupci.Od té doby ho nenávidím,je to pro mě nezodpovědný vrah:-(

Obrázek uživatele Ja_hruška

Promiň, ale podle mě je to dost nezodpovědný blb. Udělat 16 letý holčině dítě, i když ho chtěla je dost velká hloupost. Ve svým věku by možná mohl mít rozum aspo%n on, když ne ta holka.

Obrázek uživatele Mihule

¨já byla na interupci před 5lety životní chyba,nebyla jsem schopná to překousnout do doby než jsem znovu otěhotněla.Mám 17-ti měsíčního syna čekám druhé a kdybych měla mít dětí 5už nepůjdu.jsi na tom hůř než já takže tě nebudu soudit to určitě ne,já byla mladá blbá a dělala co chtěj chlapi a když jsem viděla že přítel nemá zájem necítí se na to,nechtěla jsem aby mi vyčítal že jsem mu zkazila život,no blbka no.Mimochodem je to pořád ten samý co s ním jsem je hodnej všechno bude mu 30 a dospělej tak jak bych si představovala asi nebude nikdy:)Ale pokud on to chtěl jak píšeš aby si tě udržel tak tě ted nepodporuje?

Obrázek uživatele Petraminnie

ahoj, je mi moc líto, co musíš řešit...konečné rozhodnutí je na tobě a já ti radim si miminko nechat...ať rodiče říkají cokoli, pamatuj si , že jsou to stále tvoji rodiče a nenechají tě padnout, pokud jsou to rodiče jak se patří.....Je potřeba si teď dát proti sobě argumenty...každý potrat je riziko, je tu totiž taky možnost, že nastanou komplikace a pak si budeš do konce života vyčítat , že sis miminko nenechala...dobře o tom přemýšlej. Jak se říká , dvakrát měř a jednou řež...a tady je to doslova...Držím ti palečky a věřím, že ať už se rozhodneš jakkoli, dobře to dopadne...

Obrázek uživatele lucyas

ahojky tak asi řešíš něco podobnýho jak moje kámoška, včera zjistila u dr. že je v 5tt a absolutně neví co dělat, doma už 2 děti má, manžel jí jezdí domu až večer každý den a nějak nejsou OK, už 2x šli od sebe a snad po měsíci vždy přilezl.
Nyní mimi neplánovali a bohužel se i přes prášky stalo, takže zvažuje taky interupci, měla by jí podstoupit (pokud se nerozhodne ještě pro změnu), v úterý a to s tím,že její gyn. jí udělal celkové předoperační aby nemusela k obvodní, a v úterý ráno v 6 asi půjde na zákrok, a prý tak za 2 hodinky, pokud bude vše OK jde domu, a další den už prý normálně do práce.
Ale taky zvažuje, protože se toho moc bojí, navíc má své pro i proti
proti: s manželem nemá jistotu, a obě dcery, které ma doma, tak jim hrozila výměna krve přes pupečník a další dítě by to prý nemuselo přežít, a navíc taky má práci sotva novou a je po zkušební době a kdo jí pak zaměstná s 3 dětma jen na ranní směny, když teď takovou práci má??
pro: starší dcera jí půjde do školy, takže by s ní byla doma, mělo by se jí to narodit v srpnu, to má narozky, takže krásný dáreček, další věc, přáli si vždy kluka, tak co když to do třetice vyjde!!!
No zkrátka vůbec jí to rozhodování nezávidím a nechtěla bych být v její situaci
no nic nějak jsem se rozepsala, doufám, že sis to přečetla až sem!!

Obrázek uživatele kudlynka

Děkuji Vám všem za rady...už musím tak pa a hodně štěstí....:)

Obrázek uživatele paní Kateřina Behege

Ahoj, tak já bych do toho určitě nešla, je jedno, jestli jdeš na miniinterupci nebo interrupci, je to to samý. Můžeš z toho mít výčitky na celej život a bude ti to vrtat v hlavě. Pořádně to zvažuj, je to jen na tobě. Já jsem taky otěhotněla neplánovaně, takže vim, jaký to je, ale teď sem šťastná, že mám svý děcko. Je to dar a nemělo by se do toho podle mě zasahovat. O peníze nejde, to se dá vždycky nějak udělat a chlap se buďto vrátí, nebo se nějakej najde..

Obrázek uživatele Blanka111

Já osobně bych do interupce taky nešla, ale na druhou stranu nesouhlasím s tím že o peníze nejde. Jde o ně a hodně, pokud je nemáš tak sebe ani dítě nezaopatříš, půjčovat si je blbost a jen tak ti je někdo taky nedá a o chlapa jde taky, nechtěla bych nějakýho, chtěla bych prostě chlapa, kterej mi bude oddanej, bude milovat nejen mně ale i děti a dokáže se o nás postarat. A co si budem povídat, těch je zoufale málo a nebo už jsou zadaní.

Obrázek uživatele johny.bello

já jsem takového naštěstí našla, nezadaného... Smile A mě oddaného takže si myslím že opravdu ještě takoví existují jen je jich jak píšeš velice málo. Člověk musí víc hledat aby ho našel. V tom dnešním světě je to těžký, jeden je agresivní, druhý chlastá každou chvíli v hospodě, další vymetá diskotéky, nebo je nevěrný a tahá se s jinýma... a pak se hodně těžko hledá.

Obrázek uživatele Gabusa_23

SVATÁ PRAVDA ...... zodpovědných chlapů,kteří žijou pro rodinu je fakt málo ..... Smile

Obrázek uživatele monika37

ahoj sice nevím jak to probíhá ale rozmysli se pořádně, abys jednou nelitovala

Obrázek uživatele kudlynka

Já pořád přemýšlím ještě nejsem rozhodnutá...

Obrázek uživatele monika37

a můžu se zeptat jaký máš důvody k tomu? opravdu je to tak nevyřešitelné?

Obrázek uživatele kudlynka

Jo je ....jsme po škole kdo by dal za tři roky práci absolventce která už si stejně ze školy nic nepamatuje ani základy...a teď mam šanci mít fajn práci...a pak by to šlo...navíc můj partner je jako dítě o který se musim strat a proto se s nim ci rozejít a ne vychovávat dti dvě....a dítě mi udělal jenom proto aby si mě udržel....takže absolutně ne neci si na sebe uvázat někoho takovýho jako je můj partner....nic neřeší a před vším utíká a když dělá že problém nevidí tak prostě neni...a s takovym ščlověkem se vážně žít nedá...nebo ty si to snad dokážeš představit žít s někym takovym....:(

Obrázek uživatele Štětkovi

Promiň za můj názor, ale jednou bys toho mohla opravdu moc litovat. Vím, že Tě tu nemohu přemlouvat, ale jen uklidnit. Nebuď smutná, sbal si saky paky - já už bych byla dávno pryč. Máš přeci nějakou svou hrdost ne?
Práce a ť už brigáda se sehnat dají, dostaneš penízky od státu, který přispívá - vem si cikáni, jak ty to dělaj, že maj všechno a nikde nikdy nemakali. Takže buď v klidu, zjistila bych si na co všechno mám nárok a s tím bych šla na pracák a na socku. Jednou jsem mluvila se známou, která pracuje na sociálce a ta mi říkala, hele, víš, když přijdou cikáni, ti mají všechno dopodrobna zjištěné, na co mají nárok, tak mi jim to dáme, ale přijde bílej a chce od nás radu a mi mu přeci nebudeme říkat, že má nárok na to a to...jo bohužel takto to funguje, takže radím šupky dupky na netu vyhledej, na jaké všechny příspěvky máš nárok. Vem si tašku a utíkej pryč. Miminko je Tvoje, on na něj podle mého nemá ani trochu nárok. Nepochopím, jak jsi to mohla takhle dlouho vydržet. Ten, jak by přišel, tak by šel. Takovej hajz. Nezaslouží si ani Tebe, ani toho prcka. Nezoufej, vše se dá vždycky vyřešit a miniinterupce si myslím, že je "nouzové" řešení, že vše vyřeší. Jen se pak budeš trápit. Pokud chceš, napiš mi do zprávy, momohu Ti, jak s prací z domova, tak i s těma papírama.

Hlavně se sustřeď na sebe a na miminko, které nosíš v bříšku, víš, jak nádherný to musí být pocit, když se ti narodí a je tu někdo, kdo tě tak strašně miluje a ty jeho...

Opravdu se vše dá uděla, jen ty se teď okamžitě sbal a šup od něj, je to netvor. Bože neboj se ho, máš své vlastní právo a svou hrdost přeci ne?

Obrázek uživatele monika37

aha tak to chápu, pokud opravdu si orzhodnutá jít na potrat, jdi tam co nejdřív později by to mohlo být těžší

Obrázek uživatele Gabusa_23

ahojky, ja jsem na ní byla asi před třemi lety.Došla jsem na gyndu,vyšetření,k obvoďačce a pak sem se objednala do nemocnice,nejprv ult a pak mi dali narkozu,provedli interupci a odpolko jsem šla domů. Teď mám 1O měsíčního chlapečka a už bych nikdy na žádnej potrat nešla Sad

Obrázek uživatele kudlynka

A jakto že k obdodní proč tam...a jak dlouho to asi tak trvalo s těma vyšetřeníma a s tím všim...a kolik to stálo...kdybych měla jinou možnost taky bych nešla Sad

Obrázek uživatele Gabusa_23

Tam kvuli tlaku,EKG a tak. Já šla na gyndu pak hned k obvodní ještě ten den a když jsem to měla tak jsem si odpolko zavolala do nemocnice a do 3 dnů mě vzali,stálo to 3000 myslim.Bylo to 600kc na gynde,200kc u obvodní a pak ten zakrok 2000kc ale je to podle tydnu,myslim,ze pod dvojku za zakrok to nejde Sad A proč na to chceš jít?? Jestli se tedy můžu zeptat??? Jinak já měla miniinterupci a bylo to v celkový narkoze,ale někdo tu psal, že je to lokalni tak nevim,asi zalezi na nemocnici ....

Obrázek uživatele kudlynka

Jinak poítala jsem tak s 2.000,-tak ale peníze na to mít budu....ty se seženou snadnějš než mít mimčo a bez peněz

Obrázek uživatele kudlynka

Protože jsem otěhotněla když sem brala antibioika a nebylo to plánovaný a mam od ledna nastoupit do nový práce a protože se s partnerem rozcházim a nemám kde bydlet....naši by se o mě určitě nepostarali protože mi řekli ať se neopovažuju vrátit domů bez kluka když budu těhotná že mě živit neboudou a co si budem povídat pokud bych šla na mateřskou tak ty npeníze sou nic mmoc...takže bych to nezvládala ani finančně našetřeno totiž ještě nic nemam

Obrázek uživatele Gabusa_23

aha. Noo pokud citíš, že miminko nechceš, tak na to jdi. Jen já jsem taky s prckem sama, naši mají barák jak kráva a myslíš, že mě tam nechají, NE prý ať se starám sama,jediné v čem jsou dobří, tak v tom, že Filípkovi kupují nějaké věci třeba na sebe a tak,takže tam něco málo ušetřím. Jinak,jsem sama,peníze jsem našetřené neměla,celé těhu jsem brala jen to minimum,teď beru jen mateřskou,do teď jsem neměla nárok ani na přídavky na kluka,páč nemáme alimenty daný soudně,soud mám 17.3. a uvidíme jak to dopadne,jinak,našla jsem si podnájem za 5500 a bejvalej mi dává trojku na malého, takže zbytek doplatím a jde to.Není to lehké asi je i lépe,ale neměnila bych.Od dubna budu mít nárok na nějakou sociálku asi 2000 nebo tak nějak tak bude zase lépe a jednou se najde člověk co nás bude mít rád a bude lépe. Smile

Obrázek uživatele opicka46

No asi tak nějak hezky napsané....
Ale je to každého věc, a musíš vědět zda se na miminko cítíš nebo ne. Smile
VŠEM VÁM PŘEJI KRÁSNÉHO SILVESTRA! Dance 4 :\x: :\x: :\x:

Obrázek uživatele Gabusa_23

Jj, já se přidávám krásného Silvstra a hezký Nový rok 2010

Stránky

Předčasný porod

Ahojky, máte některá zkusenost s předčasným porodem. V pondělí jsem...

Otehotneni

Dobrý den. Mám 10dni po ovulaci, mám výtok nezapachaji, nažloutlý. Je nějaká pravděpodobnost otehotneni? Test jsem si dělala v pátek...

Možnost oplodneni

Dobrý den, jdu si k Vám pro radu. Snad někdo poradi. Je možné, ze by se podařilo po dlouheeem snažení. Od ovulace mám 7 den a od té doby...

Marika

Dobrý den jsem v 8.měsíci těhotenství .Čekám holčičku ale nemohu si jí nechat ....

Mohu být těhotná?

Zdravím, s přítelem jsme měli nechraneny styk a druhý den potom, mě začalo bolet v podbrisku. Stalo se to asi před 3 týdny a bolí to...

Ahojky holky, chci se zeptat. Už několikrát jsem četla, že miminko by nemělo spinkat v postýlce na polštářku a pod peřinkou, kvůli riziku zadušení, že je nejlepší nechat ho spát v zavinovačce jen na matračce a přikryté maximálně nějakou dekou. Co myslíte vy? Mám si kupovat soupravičku do postýlky a hned v tom novorozeňátko nechat spát nebo ne? Jaké máte zkušenosti vy?

Ahoj snažilky:-)
Nějak jsem se někde dočetla metody dle mudr.Jonáše. Máte s tím některé zkušenosti?
Na první pohled tomu moc nerozumím, ale asi na tom něco bude.

Díky za vzkaziky:-)

Dobré ránko holky, prosím poradte mi, co na angínu. Manža ji ted měl a já jsem ji dostala také. zatím mám jen šíleně oteklý krk, nemůžu pořádně polykat, rýma a únava. Prosím pokud s tím máte nějaké zkušenosti, písněte, budu vám moc vděčná. A co na rýmu v těhu? Moc děluji. L.

Ahoj LPčka, jsem tu nová a moc ráda bych se k Vám přidala.Koukam na Vás celé těhu,ale přihlásila jsem se až teď.Termín porodu jsem měla 28.12.09 a porodila jsem 21.12.09 .

Ahoj LPčka, jsem tu nová a moc ráda bych se k Vám přidala.Koukam na Vás celé těhu,ale přihlásila jsem se až teď.Termín porodu jsem měla 28.12.09 a porodila jsem 21.12.09 .

Ahoj holciny,jak si uzivate posledni den v tomto roce?Takze pristi rok rodime Srdce ,no..ja doufam,ze ano,ze me to dnes nechytne,protoze jsem byla vcera u doktora a vypada to na hodne brzy,no...preziji to ikdyz tady s odvozem(severni irsko) bude hruza

Tak nám tatka jde odpolko do rána do práce,..to bude dnes na bréééčo až to na mě večer padne :r:

Ahoj tety, hlásím se Vám po probdělé noci. Naše Johanka ji celou proplakala a já s ní. Včera jsme byli na ortopedii na kontrole s nožičkama. Johanka měla nález vlevo 1b/vpravo 2b a hned jí nasadili třmeny. Nezvládla jsem se na to dívat, jak ji do toho šněrují a rozbrečela jsem se už v ordinaci. Holky, máte někdo taky ty třmeny? Jak dlouho to Vaši drobečci nosili a jak jste to zvládali?

holky prosím o nějaké vtipné novoroční přáníčkooo děkuji vám předem strašně moc Pápá