Lukášek 5týden | Moje těhotenství.cz

Lukášek 5týden

Obrázek uživatele Adušee
Lukášek 5týden - Moje těhotenství.cz
Lukášek 5týden - Moje těhotenství.cz
Lukášek 5týden - Moje těhotenství.cz

Ahojky,tak Lukášek má zítra 5týdnu.Je stále hodný a spavý.Večer se budí max 2x a to jen občas,přibírá hezky.Na kontrole před týdnem vážil 4650g a 56cm.
Dnešní ráno bylo zajímavé...obléct čtyři děti a sebe,ještě že máme tu školku kousek(cca 5minut),ale zvládly jsme to
Jinak jsem začala zase šít..ušila jsem L. hnízdečko a zavinovačku do kočárku s výstuží(manžel bez zavinovačky L.nepochová )
Ušila jsem i čepičky a první legíny :-)Chystám se ušít tričko pro manžela,no a pod stromek ušiju všem čepici a nákrčník

Témata: 

Lukášek 5týden - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Tak se do toho seznámku zkusím vrhnout minimálně jednou denně se sem dostanu abych mohla aktualizovat.

Už jste taky slyšeli ty řeči, že druhý (třetí, čtvrtý...) porod už je brkačka, vše jde jako po másle a rozhodně je rychlejší než ten předešlý?

Nevěřte jim!

AHojky mainky, těhulky a snažilky, konečně jsem se dostala k tomu, abych vám tady popsala můj porod. Vše začalo před 6 týdny 6.7.

...za týden 23.narozeniny a mé jediné přání je mít konečně klid!

Ahoj prosím o radu co Vám zabralo při opruzelém zadečku. Máme to už tři dny Nechápu z čeho, když po každém byť menším pokáknutí či prdnutí do plenky malého meju v umyvadle, nepoužívám vůbec...

Ahoj holky,tak jsem se konečně dostala k pc a v rychlosti popíšu,jak se k nám Domča nakonec předčasně v 35+3tt(dle UZ)dostal.

Holky...maminky...jak Vám spinkají nebo spinkala čerstvá miminka.... Maličká má 14dní a přes den spí hodně....v kuse i 3hodky...Ráno mi vstává kolem 6-7....o půl 9 už spí zase..pak se budí o půl...

Ahoj maminky, chci Vás moc poprosit o radu ohledně kojení. Mám hrozně rozkousané a popraskané bradavky. Jednou mi malá dokonce nasávala krev, tak jsem ji pak dva dny nabízela jen jedno prso a to...

Je to divné, já mám dneska termín...