Kryštůfek ťapká . | Moje těhotenství.cz

Kryštůfek ťapká .

Obrázek uživatele Petra 82

Náš Kryštůfek má 9 a půl měs. plazí se a staví se všude na nožky. Po čtyřech nelozí , jde na kolínka jen když se chce postavit. S chodítkem lítá jak drak. Má jeden zoubek. Třikrát denně baští zeleninu, ovoce nebo jogurt , sní jen 70-80g jinak je kojený. Je strašně hodný.


Témata: 

Komentáře

Obrázek uživatele Kačka1989

To je krása :€s€: je to šikulka a sám už se taky pouští?

Obrázek uživatele Petra 82

Děkuji *smile*  , sám se nepouští. Nebo teda on se pustí a neudrží rovnováhu, to jsou potom pády. Ale už jde i za jednu ruku.  Posledních pár dní udělá pár temp i na kolínkách, ale hlavní náplní jeho dne je chození. :00:  Ty máš holčičku jen o kousek starší , že?  Už ti taky obchází nábytek.

Obrázek uživatele Kačka1989

Ano mám,Miška měla minulý týden 10měsíců chodila mi kolem nábytku už od 8měsíců,od pátku už se pouští a chodí sama už přešla i půl pokoje bez pádu.

Obrázek uživatele Petra 82

No to je šikovná :one:  , starší děti mi taky začaly chodit kolem 10-11 měs., ale nebyly tak zbrklé. Tohle dítě je sebevrah *smile*  tak uvidíme , kdy začne sám.

Obrázek uživatele Kačka1989

Myslím,že to bude brzy jestli už tak krásně ťapká s chodítkem,tak to bude co nevidět byla jsem překvapená,že Michalka začala tak brzy sama chodit,myslela jsem,že to bude trvat déle..ale jsem za to i ráda :-) 

Obrázek uživatele Petra 82

To ti věřím že jsi ráda *smile* , že Michalka chodí. Já  bych taky byla ráda kdyby už chodil sám, nebo by mi i stačilo kdyby se trošku bál. Tak za ním furt musím lítat aby se nepřizabil.*smile* 

Kryštůfek ťapká . - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Milé maminky, těhulky a snažilky.

Premýšlím o zásadním životním kroku a chtěla bych na to slyšet (relativně objektivní) názor lidí, kteří mě neznají.

Kryštůfek má 10 měsíců. Váží 8920g a měří 73,5cm. Celé dny jen chodí, sám udělá pár krůčků. Říká táta, baba, ham , né ,čiči a od včerejška i mama. Má 2 zoubky.Je pořád kojený.