Kryštůfek ťapká .

Obrázek uživatele Petra 82

Náš Kryštůfek má 9 a půl měs. plazí se a staví se všude na nožky. Po čtyřech nelozí , jde na kolínka jen když se chce postavit. S chodítkem lítá jak drak. Má jeden zoubek. Třikrát denně baští zeleninu, ovoce nebo jogurt , sní jen 70-80g jinak je kojený. Je strašně hodný.

Komentáře

Obrázek uživatele Kačka1989

To je krása Sluníčko je to šikulka Smile a sám už se taky pouští?

Obrázek uživatele Petra 82

Děkuji Smile  , sám se nepouští. Nebo teda on se pustí a neudrží rovnováhu, to jsou potom pády. Ale už jde i za jednu ruku.  Posledních pár dní udělá pár temp i na kolínkách, ale hlavní náplní jeho dne je chození. Koulení očima  Ty máš holčičku jen o kousek starší , že?  Už ti taky obchází nábytek.

Obrázek uživatele Kačka1989

Ano mám,Miška měla minulý týden 10měsíců Smile chodila mi kolem nábytku už od 8měsíců,od pátku už se pouští a chodí sama Smile už přešla i půl pokoje bez pádu.

Obrázek uživatele Petra 82

No to je šikovná Jednička  , starší děti mi taky začaly chodit kolem 10-11 měs., ale nebyly tak zbrklé. Tohle dítě je sebevrah Smile  tak uvidíme , kdy začne sám.

Obrázek uživatele Kačka1989

Myslím,že to bude brzy Smile jestli už tak krásně ťapká s chodítkem,tak to bude co nevidět Smile byla jsem překvapená,že Michalka začala tak brzy sama chodit,myslela jsem,že to bude trvat déle..ale jsem za to i ráda Smile 

Obrázek uživatele Petra 82

To ti věřím že jsi ráda Smile , že Michalka chodí. Já  bych taky byla ráda kdyby už chodil sám, nebo by mi i stačilo kdyby se trošku bál. Tak za ním furt musím lítat aby se nepřizabil.*smile*