Kryštůfek ťapká .

Obrázek uživatele Petra 82

Náš Kryštůfek má 9 a půl měs. plazí se a staví se všude na nožky. Po čtyřech nelozí , jde na kolínka jen když se chce postavit. S chodítkem lítá jak drak. Má jeden zoubek. Třikrát denně baští zeleninu, ovoce nebo jogurt , sní jen 70-80g jinak je kojený. Je strašně hodný.

Komentáře

Obrázek uživatele Kačka1989

To je krása  je to šikulka a sám už se taky pouští?

Obrázek uživatele Petra 82

Děkuji   , sám se nepouští. Nebo teda on se pustí a neudrží rovnováhu, to jsou potom pády. Ale už jde i za jednu ruku.  Posledních pár dní udělá pár temp i na kolínkách, ale hlavní náplní jeho dne je chození.   Ty máš holčičku jen o kousek starší , že?  Už ti taky obchází nábytek.

Obrázek uživatele Kačka1989

Ano mám,Miška měla minulý týden 10měsíců chodila mi kolem nábytku už od 8měsíců,od pátku už se pouští a chodí sama už přešla i půl pokoje bez pádu.

Obrázek uživatele Petra 82

No to je šikovná   , starší děti mi taky začaly chodit kolem 10-11 měs., ale nebyly tak zbrklé. Tohle dítě je sebevrah   tak uvidíme , kdy začne sám.

Obrázek uživatele Kačka1989

Myslím,že to bude brzy jestli už tak krásně ťapká s chodítkem,tak to bude co nevidět byla jsem překvapená,že Michalka začala tak brzy sama chodit,myslela jsem,že to bude trvat déle..ale jsem za to i ráda  

Obrázek uživatele Petra 82

To ti věřím že jsi ráda  , že Michalka chodí. Já  bych taky byla ráda kdyby už chodil sám, nebo by mi i stačilo kdyby se trošku bál. Tak za ním furt musím lítat aby se nepřizabil.*smile* 

Kryštůfek ťapká . - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Kryštůfek má 10 měsíců. Váží 8920g a měří 73,5cm. Celé dny jen chodí, sám udělá pár krůčků. Říká táta, baba, ham , né ,čiči a od včerejška i mama. Má 2 zoubky.Je pořád kojený.

Milé maminky, těhulky a snažilky.Premýšlím o zásadním životním kroku a chtěla bych na to slyšet (relativně objektivní) názor lidí, kteří mě neznají.Mám jedno dítko, za rok už půjde do školy.

Dnes mi došla trička,potisky dělané na zakázku. Jsem moc spokojená.

Naše malá fazolka.

Jsem maminka tří dětí (9let, 6let a 7měsíců) a za těch 7 měsíců, co jsem trojnásobná maminka musím říct, že nesouhlasím s tvrzením, že je jedno jestli dvě nebo tři děti. Obdivuju maminky, co tohle...

Ahoj můžu se k vám taky přídat?Jmenuji se Zuzka a mám 6dětí

Klubík nám upadl tak se ho pokusím trochu oživit.Vícenásobné maminky hlaste se.

maminky......jméno........věk........počet dětí ......těhulka........věk dětí

Je vůbec možné, že to tak rychle uteklo?

vlastně skoro už sedm.

Mohla bych říct, že se během uplynulých šest týdnů nic zvláštního nestalo a svým způsobem by to byla pravda. Na druhou stranu byl každý den nabitý k prasknutí a tak...