Kryštůfek 10 měs. | Moje těhotenství.cz

Kryštůfek 10 měs.

Obrázek uživatele Petra 82

Kryštůfek má 10 měsíců. Váží 8920g a měří 73,5cm. Celé dny jen chodí, sám udělá pár krůčků. Říká táta, baba, ham , né ,čiči a od včerejška i mama. Má 2 zoubky.Je pořád kojený.

Témata: 

Komentáře

Obrázek uživatele Kačka1989

To je šikula a jak pěkně drží i rovnováhu Miška máma řekla snad jen 5x,pořád říká jen tata  

Obrázek uživatele Petra 82

děkuji.  Kryštůfek taky říkal hlavně tata a teď furt mama. Miška , už určitě chodí sama. *wink* 

Obrázek uživatele Kačka1989

Se mnou je malá pořád,tak se ji mama říkat asi nechce jojo už chodí sama,ani už moc nepadá,jen když se rozběhne,tak pak chytá parádní zajíce už se naučila sama zvedat ze země bez opory dnes je jí 11měsíců tak rychle to utíká :-( 

Obrázek uživatele Petra 82

Tak mrňousek už se pouští sám, chodí po celém bytě. Sem tam ještě stratí rovnováhu, ale každý den jde vidět pokrok. Sám v prostoru se ještě nepostaví.

Obrázek uživatele Kačka1989

Tak to je super šikula jojo ty pády jsou nejhorší..Miška teď začala zakopávat a zrovna v neděli se praštila do líčka a má tam teď pořádnou modřinu :00: 

Obrázek uživatele Petra 82

Bobek tak aspoň že je to "jen"  modřina . Těch pádů ještě bude hodně. Já mám strach aby se mi někde blbě nepraštil, tak za ním furt chodím. Většinou chytá zajíce a hlavičku drží nahoře. Ale spadl mi i dozadu a praštil se do stolu. Naštěstí měl jen bouli. Chodí doma Miška v papučkách, malej jen v protiskluz. ponožkách. Tak přemýšlím jestli koupit papučky.

Obrázek uživatele Kačka1989

Taky jsem za ni zezacatku porad chodila,ale jak se naucila lepe chodit,tak uz na ni jen dohlizim z dalky.ale zajice chyta porad dotedka chodila bez papuci,ale zacina byt zima a Miska zacina pomlau behat,tak ji to dost klouze i v tec protiskluzovych ponozkach.tak uz jsem zacala davat papucky.

Obrázek uživatele Petra 82

Aha tak já ještě s papučema počkám. Aspoň než se začne stavět v prostoru. Kryštof moc nepadá . A když už je na zemi používá ten svůj plazolez styl , aby se dostal tam kde se postaví.

Obrázek uživatele Petra 82

Strašně to utíká,  za chvilku budou mít rok.  Šikulka je Miška, za chvilku bude i běhat bez pádů. *smile* 

Kryštůfek 10 měs. - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Maminky 3 a více dětí

Klubík nám upadl tak se ho pokusím trochu oživit.Vícenásobné maminky hlaste se.

maminky......jméno........věk........počet dětí ......těhulka........věk dětí

Právě jsem se vrátil z poradny :€p€: Pustili mě domů na vlastní žádost- mám pravidlené bolesti po 3-5ti minutách už někdy od čtyř od rána. Poprvý v životě mě neberou jen křížáky, ale i břicho....

:°*°: Tak prej třetí holka, říkal dneska pan doktor v Krči. Řekla bych, že tím je zpečetěno, že nezůstaneme u čtyř dětí, že hold budem pokračovat. Malej prostě potřebuje bráchu.

Navzdory prognozám gynekoložky na kontrole v minulém týdnu jsem neporodila. Poslíčky se mě teda leccos natrápily, ale výsledek žádnej.

Už jste taky slyšeli ty řeči, že druhý (třetí, čtvrtý...) porod už je brkačka, vše jde jako po másle a rozhodně je rychlejší než ten předešlý?

Nevěřte jim!

Prej zkušená matka, že porod pozná.... Dřív nebo později určitě, jen se obávám, abych to nepoznala až když nahmatám hlavičku...

O víkendu načnu 29. týden, nějak jsem se nepozorovaně přehoupla do třetího trimestru- očividně začíná jít do tuhýho- i když tuhýho na mým těle už toho moc nezůstalo. 20 kilo nahoře jen to hvízdlo...

Proč to ty doktoři dělaj? Proč říkaj takový věci jako:"To ještě dneska budete zpátky a budeme rodit!" :?

Dlouho mě nebolely zuby tak jsem si zašla k zubařce a zafungovalo to- jeden rozvrtala a rozbolely mě všechny. Repektive všechno na levý straně od trojek dál.Dala jsem si rozcvičku na porod i...