Kontrola 25+0 | Moje těhotenství.cz

Kontrola 25+0

Obrázek uživatele Lilinka 89

Ahoj, tak dnes přesně 25+0. Moč negativní, tlak 120/70, váha 65 kg:-(. Říkám doktorce, že mě nějak divně tlačí břicho asi dva dny, no a mladý pán si tam hoví hezky na příč:-). Čípek 48mm, což jsem ráda. Pořád tvrdnu jak blázen, tak jsem měla strach... Jo a máme 820g, prý norma, tak jsem spokojená. Prý mám nízko placentu, tak mám zákaz zvedat těžké věci a námahat se. Brnkačka s tříleťákem :-). Doktorka říkala, že když vydržím ještě 10tt, tak jsem za vodou. Prostě musím.


Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele fucipe

Krásné zprávičky.

Mimi má již váhu se kterou by píďu zachránili. Ale jen ať je tam co nejdéle. Měla jsem i vcestnou placentu, takže jsem krvácela a teď mám při kontrole placentu vždy jinde :-D. Dr. nevěřili, že překonám 9tt, pak 12tt atd. no a dnes 32tt.

Přeji, ať píďa vydrží co nejdéle v bříšku u maminky. Hořčík máš asi plnou dávku,co?

Obrázek uživatele Lilinka 89

No vždyť ty jsi zázrak sama o sobě :-). Myslím, že na ten tvůj zázrak tady čekáme všechny, co už jsem ňáký ten pátek chodí:-). Moje kolegyně se o mimíse s manželem snažila 22 let!!! Když to vzdali a smířili se, tak ve 40 letech otěhotněla a donosila vysněného syna. Také zázrak... 

Magnézko už mi leze i ušima, ještě piji magnesii. S prvním synem jsem měla totéž, a dost jsem si poležela ve špitále. Tomu se teď snažím vyhnout, ale je to náročné... Těhotenství je pro mě jen stres, a každá kontrola, která dobře dopadne, záchytný bod. Poprvé jsem rodila cca o měsíc dříve, když to tentokrát dotáhnu také tak daleko, budu šťastná jak blecha. Hrozně mě mrzí, že si synka nemůžu užívat tak jak bych chtěla, ale pořád si říkám "vydrž" a pak už budeš mít všechny svý kluky u sebe...

Obrázek uživatele tescoma

Pěknej pupík:)taky mám nízko placentu,ale jak déle chodím,tak mě břicho pěkně bolí,ani práce moc nepodělám:(((

Obrázek uživatele Lilinka 89

Ahoj, mě bolí břicho snad pořád, k tomu tvrdnutí víc jak dvacetkrát denně. Mám dráždivou dělohu:-( taky nenadělám nic moc, ale mám tříletého syna, takže se musím kousnout a věnovat se mu. Naštěstí manžel jede na 250%, tak jsem mu vděčná :h: 

Obrázek uživatele Kačka1989

Držím palce,at' vydržíš :one: a at' se mimi otočí tak jak má ;-) 

Obrázek uživatele Lilinka 89

Ahoj, děkuji. Teď už je to na přírodě, z této polohy se může otočit jakkoliv. Ale hlavně vydržet co nejdéle. 

Obrázek uživatele anetka1405

Ahojky krásný zpravy teda Kiss 2 to iz vydrzis me taky furt hrozilo předčasný a pak jssm týden přenášela Biggrin tak at te prcek nezlobi a pěkně se otočí jak ma :) 

Obrázek uživatele Lilinka 89

Ahoj, přesně takové případy jako jsi ty mě uklidňují:-) dokud se ale nepřehoupnu přes třicátý týden, tak stejně v klidu nebudu. Břicho bolí, tvrdne. No hrůza, ještě horší než s prvním.

Obrázek uživatele anetka1405

To chapu hele. Me to povídej bych mohla napsat knihu o rozdilnych těhotenstvích Biggrin moje druhy taky stalo za dost :D 

Obrázek uživatele Lilinka 89

Ještě, že už to bylo naposledy viď? Lol Hrozně mě uklidňuje, že mi dvě děti stačí a znova už nemusím být těhotná :-))) 

Obrázek uživatele anetka1405

Asi tak moje slova!!!