KO 30+1, změna gynekologa | Moje těhotenství.cz

KO 30+1, změna gynekologa

Obrázek uživatele roosa

  Krásný den holky,

  včera u mě proběhla poradna, tentokrát u nového gynekologa. S mou dosavadní doktorkou jsem byla spokojená, a s porovnáním včerejšího seznámení, bylo jasné, že jsme měly i ten důvěrnější vztah. S novým doktorem si ho teprve budeme muset vybudovat :-). Bohužel co mi zásadně vadilo, byla organizace její ambulance. I přesto, že jsem docházela na danou časovku, čekačko hodinu a půl nebo dvě nebylo nic vyjímečného :00: , a na to že jsem tam dojížděla 20 kiláku taky nic moc. Sedět dvě hodky jako funíci těhule co nevydrží sedět tak dlouho v jedné pozici a nejraději je v leže, žádný med. Toho nového mám mnohem blíž asi o polovinu a čekačky téměř žádné, je to hodně dobrý doktor jen ten vztah teda budem muset vybudovat a pak to bude tip top.

  Nicméně, co mě svým způsobem zarazilo bylo... že jsem už počítala s císaře a momentálně to mám tak, že proč mě hnát na císař, když to není nutné. Je pokud možno pro přirozený porod, jsem i trošku ráda,ale jen se bojím, abych neskončila na akutním císaři v celkové narkoze. Takhle jsem měla naději, že malou uslyším jak brečí, můžu si ji nechat přisát a spoustu jiných krásných momentů související bezprostředně po porodu. Tak budu doufat a držte pěsti. 

   


  Komentáře

  Obrázek uživatele lucininenka

  ahoj Smile a císaře bys měla proč plánovaného?Jen proto, první byl císař?Za mě se teda přimlouvám zanázor nového doktora-pokuď splníš všechny podmínky (jako velikost dítěte,správná poloha,jizva v pořádku)-určitě není nutné rodit znovu císařem... mám několik kamarádek,které zvládly po prvním císaři rodit normálně a byly maximálně spokojené... takže určitě doporučuji raději zkusit normální porod (pokud to půjde),i za cenu rizika toho,že se to zvrtne v akutní císař (malé procento) než rovnou plánovaný... myslím si,že je to zbytečné,pokuď je to jen z důvodu předchozího císaře... já taky měla prvního akutního císaře a od začátku druhého těhu jsem počítala a moc jsem chtěla přirozený porod... bohužel malej se netočil,zůstal KP  proto i druhý porod byl císařem Sad ale děsně mě to mrzelo Sad

  Obrázek uživatele roosa

  prave ze ten duvod toho planovaneho jsem nepochopila. Nevim proc na tom tak trvala. Ja jsem rada za prirozeny chci byt proste u toho a ne se probudit a nevedet jesti male zije nebo ne protoze nikdo nic nevi.

  Obrázek uživatele lucininenka

  *wink* :one: