KO 30+1, změna gynekologa

Obrázek uživatele roosa

Krásný den holky,včera u mě proběhla poradna, tentokrát u nového gynekologa. S mou dosavadní doktorkou jsem byla spokojená, a s porovnáním včerejšího seznámení, bylo jasné, že jsme měly i ten důvěrnější vztah. S novým doktorem si ho teprve budeme muset vybudovat :-). Bohužel co mi zásadně vadilo, byla organizace její ambulance. I přesto, že jsem docházela na danou časovku, čekačko hodinu a půl nebo dvě nebylo nic vyjímečného  , a na to že jsem tam dojížděla 20 kiláku taky nic moc. Sedět dvě hodky jako funíci těhule co nevydrží sedět tak dlouho v jedné pozici a nejraději je v leže, žádný med. Toho nového mám mnohem blíž asi o polovinu a čekačky téměř žádné, je to hodně dobrý doktor jen ten vztah teda budem muset vybudovat a pak to bude tip top.Nicméně, co mě svým způsobem zarazilo bylo... že jsem už počítala s císaře a momentálně to mám tak, že proč mě hnát na císař, když to není nutné. Je pokud možno pro přirozený porod, jsem i trošku ráda,ale jen se bojím, abych neskončila na akutním císaři v celkové narkoze. Takhle jsem měla naději, že malou uslyším jak brečí, můžu si ji nechat přisát a spoustu jiných krásných momentů související bezprostředně po porodu. Tak budu doufat a držte pěsti.  

Komentáře

Obrázek uživatele lucininenka

ahoj a císaře bys měla proč plánovaného?Jen proto, první byl císař?Za mě se teda přimlouvám zanázor nového doktora-pokuď splníš všechny podmínky (jako velikost dítěte,správná poloha,jizva v pořádku)-určitě není nutné rodit znovu císařem... mám několik kamarádek,které zvládly po prvním císaři rodit normálně a byly maximálně spokojené... takže určitě doporučuji raději zkusit normální porod (pokud to půjde),i za cenu rizika toho,že se to zvrtne v akutní císař (malé procento) než rovnou plánovaný... myslím si,že je to zbytečné,pokuď je to jen z důvodu předchozího císaře... já taky měla prvního akutního císaře a od začátku druhého těhu jsem počítala a moc jsem chtěla přirozený porod... bohužel malej se netočil,zůstal KP  proto i druhý porod byl císařem ale děsně mě to mrzelo

Obrázek uživatele roosa

prave ze ten duvod toho planovaneho jsem nepochopila. Nevim proc na tom tak trvala. Ja jsem rada za prirozeny chci byt proste u toho a ne se probudit a nevedet jesti male zije nebo ne protoze nikdo nic nevi.

Obrázek uživatele lucininenka

  

KO 30+1, změna gynekologa - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ahojky kočičky,tak pár info o nás. Naposledy jsem se ozvala na narození mojí princezničky Gabrielky.No teď v záři bude našemu zázraku 5 měsíců, bože toto letí.

Ahoj všem, prosím poradíte jaký kolotoč nad postýlku. Nechci, aby melodie byla moc hlasitá, a aby se dal jen točit, nebo jen hrát melodie, nebo obojí. Nebo alespoň, aby se dal točit i bez spuštěné...

Už se tu řeší letní dovči, ale já poskočím ještě o krok dál a poptám se vás, kam na zimní dovolenou.

Ahojky tety, tak tedy 17. 4. ve 14:36 s váhou 3110g a 48cm se narodila Gabrielka.Do porodnice jsme jeli na 2x v sobotu večer kontrakce po 10.ti minutách, pak po 5.ti, tak jsme v poledne jeli.

Ahojky kočky,tak se opět s píďou hlásíme.

Dnešní kontrola trvala přesně hodinu na UTZ, vše se zdá být v pořádku. Miminko má 1.634 gramů, obvod hlavičky 27,5 cm, obvod bříška 27,2cm a délka steh.kosti 5,6 cm.Říkala jsem dr.

Zdravím všechny, dnes jsem byla u Dr.na kontrole. Řekl ze mam podrazdene delozni hrdlo, napsal mi Magnerot, CS 6, mam prý hodně ležet. První mimco jsem rodila v 37.t.Ale takovéhle problémy jsem...

Dnes kontrola ve 29tt. Vše ok čípek 36mm, mimi je hlavičkou dolů.

Krásný podvečer maminky :-),je neuvěřitelné, že na tento webík jsem si udělala čas po téměř pěti letech  .Nyní jsem po druhé těhulka a termín porodu mám 5.5.

Ahojky,již jsem ve 24tt. Jelikož manžel jezdí domů jen na víkendy domluvila jsem si utz na 23.12., kde nás dr.