HOLKA NEBO KLUK??? JAK NA TO??? PÁR RAD ;O)

Obrázek uživatele Lexi

Milé snažilky, těhulky a maminky Wink
Tak jsem dala dohromady pár rad a tipů, jak ovlivnit nebo zjistit pohlaví dítěte HolčičkaMimčo s dudlíkem
Za ničím tady si zatím nestojím, jen jsem prošla pár článků... kdyby jste některá měla ještě něco, co tu není, dejte mi vědět a já to sem doplním Wink

PŘED POČETÍM :*O*:

Čínský lunární kalendář pro výpočet pohlaví dítěte
Podle starověké čínské metody závisí pohlaví dítěte na věku matky a měsíci, ve kterém bylo dítě počato. V Číně hraje pohlaví dítěte mimořádnou roli a není divu, že mnozí nedají na tuto metodu dopustit.

Načasování pohlavního styku
Pohlaví dítěte závisí na tom, zda je vajíčko oplodněno spermií s mužským nebo ženským chromozomem. Chcete-li chlapečka, měli byste pohlavní styk načasovat přesně do období ovulace. Pokud má být vaše miminko holčička, měli byste se milovat před ovulací, aby „samičí“ spermie měly dostatek času získat početní převahu.

Výpočet pohlaví dítěte podle stáří krve
Tato metoda předpokládá, že krev člověka se každých sedm let mění a páru se narodí dítě stejného pohlaví, jako má partner s „mladší“ krví v době početí. Je-li tedy např. ženě 31 a muži 36, měl by se narodit kluk, protože muž má pouze rok starou krev, zatímco žena už tři roky.

Sudé a liché dny
Pravděpodobnost, že počnete holčičku, je nejvyšší v sudé dny v měsíci. Liché dny přejí chlapečkům.

Jak ovlivnit pohlaví dítěte pozicí ženy při početí
Pokud má žena při milování hlavu směrem severním, narodí se kluk. Když na jih, tak holčička.

Výpočet pohlaví dítěte podle měsíčních znamení
Je-li měsíc při početí dítěte ve znamení Berana, Blíženců, Lva, Váhy, Střelce nebo Vodnáře, narodí se kluk. V opačném případě děvče. Pozici měsíce můžete určit pomocí lunárního kalendáře.

Třídění spermií
Speciálním postupem je možné roztřídit spermie na samčí a samičí a vybrané se pak použijí k oplodnění vajíčka. Metoda je nesrovnatelně levnější než výběr zárodků, ale její spolehlivost je nižší, protože třídění spermií není dokonalé. Uvádí se 80% úspěšnost u chlapců a 70% u dívek.

Dieta a pohlaví dítěte
Studie exeterské a oxfordské univerzity podaly první důkaz o tom, že stavování matky je spojeno s pohlavím dítěte. Ukazuje, že kaloricky bohatá strava matky vede k narození syna.

Dietní strava zvyšuje šance na narození holčičky
Vědci zkoumali skupinu více než sedmi set prvorodiček, které neznaly pohlaví očekávaného potomka. Budoucí maminky byly požádány, aby pečlivě sledovaly své stravovací návyky před početím a v prvních týdnech těhotenství. Ženy byly rozděleny do dvou kategorií podle toho, zda jejich strava byla kaloricky vydatná či nikoliv. Ve skupině žen, jejichž strava byla vydatnější a bohatá na sodík a draslík se narodilo 56 % synů, zatímco ve skupině s lehčí stravou bohatší na vápník a hořčík bylo synů pouze 45 %.

V TĚHOTENSTVÍ Těhulka

Nevolnost v prvním trimestru
Čím větší pocity nevolnosti během prvních dvanácti týdnů těhotenství vás trápí, tím je větší pravděpodobnost, že se narodí děvče. Pokud prožíváte první týdny těhotenství bez problémů nebo se nevolnost ohlásí později, čekejte kluka.

Asymetrie prsou
Levé prso větší než pravé znamená, že čekáte holčičku. Větší pravé prso naopak chlapečka.

Chutě v těhotenství
Máte-li během těhotenství neodolatelnou chuť na slané čipsy, uzené maso, šunku apod., čekáte chlapečka. Pokud vás lákají ovocné džusy, hromady sladkostí nebo ovoce, bude to holčička.

Obilí a moč
Podle starodávného papyrusu z doby faróna Ramsese II. pozná žena pohlaví dítěte, když bude zalévat obilná zrna ječmena a pšenice vlastní močí. Vyklíčí-li rychleji ječmen, bude to holka. Když pšenice, tak kluk.

Tvar břicha
Způsob jakým nosíte miminko je jednou z nejčastěji zmiňovaných metod určení pohlaví dítěte. Jistě znáte řadu lidí, kteří podle bříška poskytnou zaručenou “diagnózu”.. Má se za to, že pokud je bříško posazené nízko a dopředu, bude to kluk. Naopak, je-li bříško vysoko a široké tak, že je vaše těhotenství vidět i zezadu, bude to holčička.

Vzhled maminky
Během těhotenství se nemění jen tvar těla, ale i tvář a celkový vzhled maminy. Mnoho lidí věří, že změny vizáže spolehlivě indikují pohlaví mininka. Čekáte-li chlapečka bude vaše pleť čistá a svěží a vlasy krásně lesklé. Holčička vám oproti tomu něco z krásy ubere, můžete mít vlasy bez lesku a nový pupínek nebo dva.

Bude to chlapec jestliže:
-v prvním trimestru nemáte ranní nevolnosti
- tep dítěte je menší než 140 úderů za minutu
- přibíráte zepředu
- vaše bříško vypadá jak basketbalový míč
- výrazně vám ztmavly dvorce prsních bradavek
- bříško je nízko
- dychtíte po slaném a kyselém jídle
- toužíte po proteinech = maso a sýr
- vaše chodidla jsou studenější než byly před otěhotněním
- chloupky na nohou vám rostou rychleji
- máte velmi suché ruce
- váš polštář je otočen k severu když spíte
- budoucí otec přibírá stejně rychle jako vy
- těhotenství vás dělá krásnější než předtím
- vaše moč je světle žlutá
- váš nos se rozšiřuje
- když zavěsíte váš snubní prsten nad bříško, kývá se ze strany na stranu
- trpíte bolestmi hlavy
- sečtete-li váš věk v době otěhotnění s číslem měsíce, kdy jste počala, číslo je sudé

Bude to děvče jestliže:
- jste trpěla ranní nevolností
- tep dítěte je alespoň 140 úderů za minutu
- přibíráte na bocích a hýždích
- vaše levé ňadro je větší než pravé
- vlasy dostávají zrzavý odstín
- bříško je vysoko
- bříško vypadá jako meloun
- máte chuť na sladké
- dychtíte po ovoci
- chutná vám pomerančový džus
- nevypadáte tak dobře jako když jste nebyla těhotná
- jste náladovější
- tváře vám planou víc než obvykle
- odmítáte jíst kůrku chleba
- vaše ňadra opravdu rozkvetla
-váš polštář je otočen k jihu když spíte
- vaše moč je tmavě žlutá
- Když zavěsíte váš snubní prsten nad bříško, točí se dokola
- Sečtete-li váš věk v době otěhotnění s číslem měsíce, kdy jste počala, číslo je liché

Komentáře

Obrázek uživatele Keltka

Super přehled, kamarádce bylo první měsíce pořád špatně, a má kluka Smile 

Ještě bych přidala-ošklivá pleť a horší vzhled - holčička (holčička bere krásu) - akné, pupínky, kluk - krásná pleť, dotyčné těhotenství moc "sluší".

Obrázek uživatele Bejby85

já byla krásná hned dvakrát Biggrin

Obrázek uživatele sincerity

jeee, mne u vseho vychazi holcicka a podle plodove vody mame chlapecka Smile

Obrázek uživatele martina2105

tak cinsky u maleho vubec mam mit holku a ma 2r raracha a tetka nevim neceme to vedet ale ma to byt "zase"holka Smile
a ty priznaky sem mela u maleho tak pul na pul u maleho a i tetka Wink
nam to "vyslo"ze u maleho sme meli papuce pod posteli a tetka ne :s:
hlavne at je to zdrave Pápá

Obrázek uživatele tete

vyšlo mi to správně Jednička

Obrázek uživatele Luci80.1

Tak já teda fakt nevím. Zkoušela jsem podle několika pověr, ale pokaždé mi to vyšlo jinak. Nevím proč, ale nejvíce věřím prstýnku - první dcerku nám ukázal správně Smile Akorát nevím, zda ukazuje i pohlaví miminka, které se bohužel nenarodilo... Sad Ale teď už čekáme další, tak jsme zvědaví.
Jinak ty kalendáře podle krve jsem našla 3 různé a žádné nevyšly stejně! Tedy když jsem si "ověřila" pohlaví naší 2leté dcery a očekáváného miminka, kde ještě nevíme.

Obrázek uživatele Luci80.1

:w: a prstýnek nelhal! Máme chlapečka! :°~°:

Obrázek uživatele Pupidup

Takže mi to podle babských rad vychází na holčičku a dneska mi jí doktor potvrdil :c: ale zatim se mi tomu nechce moc věřit, on teda tvrdí, že se nesplet, že mezi nožičkama fakt nic neni, ale já se začnu radovat z růžový radši až v březnu, to jdeme na 3D ultrazvuk Jednička

Obrázek uživatele Pupidup

TY UŽ víš že to bude kluk, jo? no mě to řek dr, že tam prostě pindíka nevidí, ale má takovej obyč ultrazvuk, tak mu moc nevěřim, za měsíc jdeme na 3D do Gennetu, tak pak teprve začnu mluvit konkrétně o holčičce, do tý doby pořád na 50% počítam s klukem Smile mě všichni říkají jak by mi přáli holčičku a když vidí jaký je malej číslo, litujou mě jestli to bude to samý :€Ss€: ale mě je to jedno, stejně už to ovlivnit nejde, docela by mě zajímalo, jakej by byl druhej kluk, jak moc by si byli podobný

Obrázek uživatele lucininenka

Nooo,myslím,že to takhle nemůžeš říct-znám holčičky co vydají za tři kluky a pak znám chlapečky,co jsou opravdu hodní a mírní Smile Manžel byl jako dítě vzteklé,svéhlavé,hyperaktivní mimino i batole,problémy ve školce,ve škole,prostě děs a jeho brácha je mladší o 18 měsíců-byl pravý opak,už jako miminko klidný,hodný,spavý,jako batole vyrovnaný,nevztekající se,hodný kluk Smile Každé dítě je jiné a to,že se narodí dva kluci naštěstí neznamená to,že budou oba raubíři Smile Samozřejmě stejně tak ti nikdo nezaručí,že když to bude holčička,tak bude klidná Smile

Obrázek uživatele Pupidup

tak mě to zatim pořád vychází na holčičku, včera jsem zkoušela prstýnek a točil se. manžel říká že se bude na porodnim sále strašně smát až vytáhnou kluka. no holky ale jak kope, to bych věřila, že to bude druhej Sparťan. já jsem v 17. týdnu a břicho mi normálně nadskakuje, je to krásně cítit i na ruce jak kope. asi mi dá zase pořádnou zabíračku jako první Sparťan, ten kopal jak zblázněnej

Obrázek uživatele Kylli

JÁ SI MYSLÍM, ŽE TAKY POSÍLÍM ŘADY SPARTANSKÝCH FANOUŠKŮ.-ABY MĚL TATÍNEK RADOST
MŮJ 6 SMYSL ŘÍKÁ, ŽE TO ZASE BUDE KLUK, TAK UVIDÍME :_))))
KAŽDOPÁDNĚ SE TATÍNKOVI TY PÁRKY, ČAJE, LÍZÁTKA A BONBONY NA HOKEJÍCH A FOTBALECH UŽ PĚKNĚ PRODRAŽÍ, KDYŽ BUDE S SEBOU TAHAT DALŠÍ 2 MALÉ FANOUŠKY Smile

Obrázek uživatele Lexi

Smile i holka hrajou fotbal!!!!! Wink

Obrázek uživatele weunka

Tak me ta holcicka vysla Smile presne jak u holky pisou,chute na sladke a ovoce,dzus,naladovejsi,zhorsena plet,tvar bricha,pribirani v bocich a stehnech,nevolnosti,atd.

Obrázek uživatele Jajinka24

Tak přesně to co popisuješ sedí na mě, jen s výjimkou, že přibírám jen do bříška. Ale ostatní sedí 100% a taky podle tý tabulky jsme počali v měsíci, kdy to má být holka...a čekám 100% kluka. Takže u mě nevyšlo vůbec nic...a jsou to opravdu jen povídačky a na každýho sedí něco jiného.

Obrázek uživatele Gabulik

Jediny co u me nesedi, je pribirani do stehen a hyzdi:))) Spise mi jde vse do bricha, do pazi, proste do horni casti tela. Ale u Honzicka jsem byla jak rozjetej meloun a byl to kluk:)))

Obrázek uživatele Lexi

Smile nechci strašit, ale mě taky hodně věcí ukazovalo na holčičku Wink

Obrázek uživatele Gabulik

To ja prave vim:))))) proto si z too uz delam srandu:))))

Obrázek uživatele Lexi

Smile neboj, ty šoky jsem vybrala já Wink

Obrázek uživatele Gabulik

No, aby ses nedivila a priste tam pindik nebyl:)))))Sel videt uplne jasne????????

Obrázek uživatele Lexi

Jo, byl jasnej... ale čuměla bych teda!!!! nejvíc na sále Smile

Obrázek uživatele Gabulik

JA byla jednou u porodu, kde ocekavali chlapecka:)) tatinek musel jit pryc , protoze to byly kleste, tak jsme spolu stali v predsali, a najednou se ozvalo.,, aaaaaa teroristka":)))))))) Dobre zacal menit barvy, ze to mel byt kluk:)))) PAk se ho kluci na fotbale ptali, jak se mimi jmenuje, a ze pry LUcie:)))A nekdo rekl, takovy zvlastni jmeno pro kluka, ze?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Treba to u vas bude stejny:)))))

Obrázek uživatele Lexi

No jako můžu ti říc, že až si plně zvyknu na to, že to bude kluk a pak by se narodila holka, tak to by musel být šok!!!!!!! Se ještě třeba v květnu pobavíme Wink

Obrázek uživatele Gabulik

Ahojky, tak ja za 3 tydny potvrdim jestli jsem 100% dukaz techto pover:))))A nebo 100% dukaz, ze se neda poveram verit:))))))))))))))))) Vse mi vychazi na holku, teda temer vse-90%:) TAk uvidime:))

Obrázek uživatele Lexi

Takže hlásím, že máme pinďu!!!!! Mimčo s dudlíkem holčička nevyšla....
Zrní nevzklíčilo... manžel na něj otevřel okno v těch mrazech a ono bylo čerstvě počůrané... tak zmrzlo... :|€|:

Stránky