Těhotenství-životospráva | Moje těhotenství.cz

Těhotenství-životospráva

Obrázek uživatele Popelka

Těhotenská cukrovka - dieta, měření cukru...

Dobrý den, maminky, těhulky.Jsem 29tt a od včera držím dietu kvůli tomu, že jsem neprošla měřením cukru. Měla jsem nalačno vždy o maliiiinko víc. Dnes ráno jsem si testem z kapky krve nalačno naměřila 9,5 a hned p minutě 7,7... To je hoooodně. Mohla jsem udělat nějakou chybu měření? Např., neumytím rukou? A jaká jídla jste na této dietě měly rády? Mám pořád strašný hlad...  Krásný den všem! :a: 

Obrázek uživatele Berkova

Jak zhubnout po miminku?

Maminky prosímvás poradte. Nevím si už rady. Přibrala jsem v těhotenství 13kilo a ted se jich nemůžu zbavit :r: . Nemám naladu na cvičení a jím vše co mi příjde pod ruku :s:. Snažila jsem se držet zkrátka ale vždycky po tydnu jsem to porušila a pak už jsem znova začínat nechtěla . Jak ste to dokázaly? :?

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

Holky co máte těhu cukrovku - potřebuji rady a občasný pokec ohledně jídelníčku

Ahoj holky,
jsem 33tt a už 4 týdny držím dietu, a poslední dni jsem zjistila, že mi začíná cukr lítat jak chce. Opravdu vše přesně dodržuji!!! Jenom jednou jsem to porušila, když jsem si po večeři dala půlku nektarinky ale tehdy jsem měla cukr v pořádku.
Mimino je dle odhadů fakt velké a já už zhubla 3kg.

Obrázek uživatele h_hanakova

Žádost o vyplnění dotazníku

Dobrý den milé maminky,
jsem studentkou 3. ročníku Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, oboru Porodní asistentka. Tímto bych Vás chtěla požádat o vyplnění mého dotazníku, který je součástí mé závěrečné bakalářské práce. V ní řeším právě problematiku Kouření v těhotenství. Tento dotazník je zcela ANONYMNÍ.

Zde je odkaz, na kterém můžete dotazník vyplnit:
http://40605.vyplnto.cz/

Obrázek uživatele jaky14

Maminky s atop.ekzémem a maminky atopiků, prosím o radu..

Ahoj maminky,

chtěla bych se zeptat, zda jste v těhotenství držely nějáké diety, nebo se vyhýbaly určitým jídlům, aby po Vás (nebo i tatínkovi) mimčo nezdědilo ekzém? Popřípadě byla taková opatření k něčemu? Nerada bych, aby to po mně miminko zdědilo, protože jsem si s tím jako malá užila své.
Prosím o jakoukoliv radu a zkušenost :help: :help: :call:

Obrázek uživatele Kopretina26

Cestování autem ve 29 - 31. tt

Ahoj holky,

chtěla bych Vás požádat o radu. Plánujeme na prvních 14 dní v červnu dovolenou - autem 1 100 km (Chorvatsko). Dovolenou bylo nutné zarezervovat a zaplatit asi 1/3 ceny, takže s tím už nic neudělám, jen bych ráda věděla, jestli vy byste si na to v tom období troufly (samozřejmě jen v případě normálně probíhajícího těhotenství).

Obrázek uživatele janiis

Vznik alergie v těhotenství / po porodu

Ahoj maminky Ještě nedávno jsem tu plašila s fotkou testů, že se mi nezdá jak sílí, a teď už končím 11.týden Po prvním těhotenství mi vznikla alergie na mořské plody, předtím jsem je taky moc nevyhledávala, ale občas jsem si dala třeba krevety, a pak asi rok po porodu jsme šli s manželem na večeři, pochutnala jsem si na vynikajících krevetách, a cestou domů mě začaly hrozně svědit nohy od

Obrázek uživatele Ter-Mel-ka

Káva

Maminky pijete některá kávu Lavazza ? :§:
Chtěla bych ji vyzkoušet, ale nevím jaký druh si koupit. Mám ráda jemnější chuť. Dělám si normálně slabou instantní kávu typu Davidov, ale chtěla bych přejít na zrnkovou a překapávanou.
Děkuji za případné typy. :k:

Obrázek uživatele lunzie

filtrační konvice hyundai

ahojky těhulky, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušennosti s filtrační konvicí hyundai aqua optima.

Obrázek uživatele makushak

vegetariánství y těhu

Ahoj mamky. Prosím o radu ty z Vás, které jsou vegetariánkami. Nedávno jsem přestala jíst maso. Plánujeme mimi a manželovi se to moc nelíbí, aby mě/prckovi něco nechybělo.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Těhotenství-životospráva