Dubňátko či Květinka :-D ? | Moje těhotenství.cz

Dubňátko či Květinka :-D ?

Obrázek uživatele roosa

  Krásný podvečer maminky :-),

  je neuvěřitelné, že na tento webík jsem si udělala čas po téměř pěti letech :00: .

  Nyní jsem po druhé těhulka a termín porodu mám 5.5. 2016, ale protože budu mít plánovanou sekci tak termín se o 14 dní posouvá dopředu *smile*  a proto jsem si dovolila oslovit právě Dubňátka. Snad se nade mnou smilujete :€s€: . Momentálně začínám 26 tt. (neuvěřitelné jak to letí) a na 70 procent to vypadá na holčičku, doma mám Štěpánka v 4. května bude mít pět roků :€s€: .

  Tak přeji hezký večer :h: :h:  


  Komentáře

  Obrázek uživatele Keltka

  Ahoj, moc ti gratulluju a je super, že čekáte zřejmě páreček, i když hlavní je zdraví :-). Moc a moc držím palečky. Můžu se zeptat, proč máš plánovaný císařs. řez?

  Obrázek uživatele roosa

  Děkuji :€s€: ,

  plánovaný císař mám z toho důvodu, protože u Štěpána byly nějaké problémy a to byl akutní císař a když jsem se na to ptala doktorky, tak mi potvrdila, že tentokrát to bude už plánované.

  Jinak včera jsem se tu sanžila po těch čtyřech letech znovu rozkoukat a docela mi přišlo, že už tu není až tak plno jako kdysi. Třeba klubík květňátek 2016 tady vůbec není... 

  Obrázek uživatele Sanula

  Gratuluji!! A přeji at jde vse hladce!!! Můj sYm mel v prosinci 4 rocky a 19.4 by se nam mela narodit taky holčička:). Jinak jsem tady byla taky v roce 2011 a to jsme si tady s zenskyma psaly každy den. Letos to opravdu nejak vázne:(. Hodně ženských je asi na fb. Nebo nevim.  A císař proběhl v pohodě bez komplikaci?Ja rodila
  maleho normalne, ale mam vcelku větší strach z porodu ted . No kdoví, jak půjde druhy porod. No nic, tak si to užívej , protoze jak víme, strasne to letí! Za chvíli máme drobečky u sebe. :).

  Obrázek uživatele roosa

  Taky gratuluji k holčičce :-),

  taky jsem si říkala, že fb vládne síti :-D. Je pravda, že s holkama z květinek 2011 už komunikujeme také jen přes fb, ale říkala jsem si, že snad tady nad tím tolik maminek nezanevřelo :-).

  Vlastně do poslední chvíle jsem u štěpánka doufala, že budu rodit přirozeně, vše tomu nasvědčovalo, ale během vysokých kontrakcí se ztrácelo na monitoru jeho srdíčko tak akutní císař, ale ten byl v pohodě. Sice nejhorší na tom bylo, že jsem byla v plné narkóze a když jsem se na pooperačním vzbudila nikdo nevěděl co je s prckém, jestli žije.... až na pokoji přišla sestřička že je to v pohodě, krásně křičel a byl růžovoučký :€s€: . Teď budu ráda za lokální anestezii tak uvidíme.