Výběr kočárku | Moje těhotenství.cz

Výběr kočárku

Obrázek uživatele Lorenc

Pěkný den, poradila by mi tu některá z maminek s výběrem kočárku ? Smile


Fórum: 
Obrázek uživatele Habannero

A mohla by si být trošku konkrétnější ? Chceš trojkombinaci nebo čistě jenom sporťák ? Máš nějaký cenový limit ? Dívala ses trošku po nějakých značkách ?

Obrázek uživatele lus11

Ahoj, měla jsem dle netu vybraný britax affinity 2, ale když jsem viděla před koupí na živo jak vypadá sporťák, že je strašně maličký, tak sem byla dosti zklamaná. Naštěstí byli v obchodě rozumní a poradili mi.
Nakonec jsem vybrala hlubokou korbu původní britax affinity 2 (je dosti dlouhá, má 86,5 cm) a sporťák a podvozek britax b-motion plus 4 (je to sporťák do 20 kg; 4 let dítěte - momentálně největší na trhu).
Mám ho objednaný, zítra by mi měl přijít.
Zkoušela jsem ho jen v obchodě a získávala zkušenosti na ulici od maminek, které ho již mají, případně mají předchozí verzi bez "plus".
Až s ním budu jezdit, můžu Ti napsat moji zkušenost.
Přeji Ti šťastný výběr
Lucie

Obrázek uživatele BeeBee

Ahoj za mě mohu doporucit Jane Slalom Pro, já mám verzi 2011, za 14 dnu v ni budu vozit 4. dítě a pořád paráda. Trojkombinace - nacvakávací hluboká korba a autosedačka, sporťák se pak připíná trvale. Nafukovací kola, projede všechno, ovládá se jednou rukou. Vejde se tam i velké dvouleté dítě v zimním fusaku.. Jezdím s ním i ve městě, po úřadech, všude se vejdu, i když je to rozměrný kočárek. Za mě 100%