Povinná flétna na základní škole | Moje těhotenství.cz

Povinná flétna na základní škole

Obrázek uživatele urca

Holky zajímalo by mě zda některé z vašich dětí má na základní škole v hudebce povinou flétnu ze které nosí známky!???Museli jsme koupit do hudebky flétnu a teď se začlo známkovat, syn dnes donesl čtyřku, jinak z ostatních předmětů nosí jedničky, někdy nějakou dvojku..Pro mě je to nepochopitelné, jak vůbec toto ředitelka může!Je to vůbec zákonné???!!Každý není hudebně nadaný snad, néé? Já sama chodila před 20-ti lety rok do flétny nepovinně a nebavilo mě to. Byla jsem prostě sportovní typ.. Syn 4 roky hraje hokej a z hudebky teď chodí otrávenený, že skoro nezpívají, nebaví jej..Holky co chodí na na flétny na ZUŠ tak samozřejmě nosí jedničky.. Proč třeba tedy ředitelka neznámkuje holkám fotbal, florbal, hokej, když může klukům známkovat flétnu!

Fórum: 
Obrázek uživatele Ivik77

Ahoj, nó naštěstí syn (3 třída) v hudebce flétnu mít nemusí, ale teda koukám co vše se v hudebce musí učit a z čeho všeho je známkovaný. Nejhorší na tom je, že informace v jeho učebnici nenajdu a jelikož to pro nás je velká neznámá, nedokážu si info vyhledat ani na netu. Posledně donesl také čtyřku. Jeho nejhorší první známka od první třídy. Nedonesl zatím ani trojku. Už si z toho děláme s manželem srandu, že rodiče shánějí doučování na ČJ,AJ.. a my budem shánět někoho na hudebku.
Za týden máme rodičák, tak se chci zeptat zda je nutný v tomto děti známkovat. Ok, ať si o tom popovídají, ale psát z toho testy a bez možnosti se třeba doma připravit-doučit? Díky tomu, mu ten předmět úplně znechutili.
Za nás byla flétna dobrovolná, jelikož já zpívat vůbec neumím, honila jsem si na flétně jedničky:-)
Být tebou zašla bych si za ředitelkou (nebo třídní, syna na hv má jiná učitelka). Nevím o nikom, že by musel mít povinou flétnu.
Ano jako proč né se na hudební nástroj hrát naučit, i bych překousla to, že ji musím kupovat, ale známkovat??? To by se mi také vůbec nelíbilo. Tělocvik, výtvarka a budebka by se měla známkovat jinak, než ostatní předměty.

Povinná flétna na základní škole - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Takže Mondo potřetí, nové fórum. Kdo se neukáže víc jak týden, aniž by napsal třeba důvod, bude smazán. Pokud někoho smáznu, že se sem třeba týden nedostal kvůli netu, ozvěte se a já vás přidám...

Ahoj maminky, ráda bych si přečetla vaše dizkuze se slovními říčkami, Vašich dětí.

Tak jsem zjistila ze strana top09 je nejvetsi zlo priznejte se kdo ji volil??? Ted nam bude vladnout TOP09 a ODS top 09 ma v planu
zruseni porodneho
snizeni materske
zruseni...

Jaký je věkový rozdíl mezi vámi a vaším partnerem???

Současný trend je starší muž a mnohem mladší žena...jsem zvědavá, jestli je to skutečně tak :°:

Volně navazuji na diskusi v "záživné anketce" od gterezy :k:

Ahoj holky,

Ahoj holky, sbíráte některá obrázky se zvířátkama v Bille? knížka je daleko hezčí, dá se v pohodě sehnat na krámě a dokonce lze i balíčky se samolepkama za 15kč koupit na pokladně.