Do kolika hodin může přijít kontrola na nemocenské? | Moje těhotenství.cz

Do kolika hodin může přijít kontrola na nemocenské?

Obrázek uživatele Andisek

  Chtěla jsem se zeptat, mám možnost jít večer grilovat na zahrádku k přítelovým rodičům, ale jsem na nemocenské. Nevíte, do kolika hodin mi může přijít kontrola??? Když jsem se jednou ptala sestřičky, jestli jde na jeden změnit místo pobytu na nemocenské, tak mi říkala, že to jde, a jestli tam má napsat, že tam budu od 7 do 19hodin? Znamená to tedy, že v těchto hodinách může přijít kontrola a pak už nechodí? Ráda bych tam šla alespoň na chvíli, ale mám strach z té kontroly :-(.


  Komentáře

  Obrázek uživatele catse

  Andy já byla na nemocenské 5 měsíců přesně a kontrola ani jedna a to jsem přímo z okresního města s pobočkou. Po 20 hod už ti 100% nepříjde a kdyby jo kdo dokáže že jsi už v tu dobu nespala a zvonek prostě neslyšela. Taky jsem takhle večer občas ven v klidu šla

  Obrázek uživatele Nessie

  Já slyšela,že od 18:00 už by chodit neměla ,vetšinou je to prý na udaní a nebo chodí během 12 hod.

  Obrázek uživatele lena

  POmalu se ti to blíží!Já zatím pořád dělám,takže neporadím.Mateřskou nastupuju až za 2 a půl měsíce,takže uvidím,třeba to taky zabalím dřív. Pápá

  Obrázek uživatele Andisek

  Jj, už se to blíží, já nastupuji na mateřskou 1.6., ale už mi to doma nějak leze na mozek. Přes den mám vycházky, ale občas by chtěl člověk ven i večer, dokud ještě může bez závazků a starostí. A doplácejí ti nakonec ten przdíl platu?

  Obrázek uživatele lena

  První socka mi přišla 22., a druhá až 28 den.Pěkný holubník.Ale co,hlavně,že to přijde.Dost jsem před těhu chodila na přesčasy,tak to pěkně naskočilo.A co mi pošlou jde jen na mimi.A ty vycházky-mám rodinu na Moravě,tak bych se tam asi nedostala.Jo a máme tam další těhotnou,takže jdu od pondělí zase jinam,protože to je neteř šéfa.Už se těším,až z toho bordelu vypadnu.Pořád to nešlo,když jsem chtěla zpátky a když jsem řekla,že už se vracet nechci,že to tady doklepu,poslali jen mail,že jdu jinam.Jsme tady pro ně jen póvl.Už to přežiju aspoň uvidím holky,co jsem s nima dělala,jen ty výslechy a očumování budu muset absolvovat znovu.

  Obrázek uživatele rimest6

  Chtěla bych se na něco zeptat, jestli můžu? Sluníčko Nechal by mě doktor na nemocenské, když příští týden půjdu teprve na první kontrolu?

  Obrázek uživatele Andisek

  To záleží na dr. a na tom, jakou máš prácia jestli máš už teď nějaké problémy. Já třeba šla na nemocenskou od března, protože kdybych zůstala v práci, tak nám všem sníží úvazky a tím pádem bych měla i nižší mateřskou. Tak jsem mu narovinu řekla, jak se věci mají a nemocenskou mi vypsal. Hlavně nechoď kolem horké kaše a řekni mu, proč bys tu nemocenskou chtěla. Doktoři nemají rádi, když se pacient vymlouvá apod.

  Obrázek uživatele rimest6

  Jo, řeknu mu to a pak už to bude záležet na něm. Díky za info Jednička

  Obrázek uživatele Misha44

  Ahojky Andy, ptala jsem se sestřičky na gyndě a ta mi řekla že na těhotné chodí čím dál častěji, ale že ne po 19:00 hodině, že se nemám čeho bát. Jsem na nemo od začátku těhu a kontrola ani jedna zatím..takže se neboj a běž..:-)

  Obrázek uživatele Andisek

  Já právě taky někde četla, že chodí i na těhotné, že těhotné teď spadají do celkového počtu nemocných, kdysi to prý takhle nebylo. Já se právě sestřičky jednou ptala, jestli jde na jeden den napsat změna pobytu, protože hceme jet k přítelové rodině na pouť a sestřička se ptala, jestli tam má pak napsat, že na uvedené adrese budu ten den od 7 do 19hodin. Z čehož mi tak nějak vyplynulo, že do těch 19 hodin chodí kontroly.

  Obrázek uživatele rimest6

  Ahojky. Taky jsem byla na nemocenské a bála jsem se vylézat z domu :s: . Ale když přišla kontrola tak většinou dopoledne nebo kolem 14 - 15 hodiny. Večer nikdy nepřišli a to jsem marodila měsíc Jednička .

  Obrázek uživatele Andisek

  Já jsem na nemocenské už více než dva měsíce a kontrola ještě nepřišla ani jedna. Vycházky dodržuju, chlap mi říká, že když půjdeme kolem osmé hodiny, tak kontrola už nepřijde, ještě k tomu, když nemocenskou mám vedenou v jiném okrese než bydlím. Prý komu by se chtělo někoho kontrolovat v sobotu večer

  Obrázek uživatele rimest6

  Jj, to si taky myslím, nemusíš mít z toho strach Wink .

  Obrázek uživatele katynka1984

  kontrola by mohla teoreticky přijít kdykoli...mě ale vždycky každej řekl, že na těhotný nechoděj..já jsem teda neměla kontrolu nikdy. ale těžko říct..

  Obrázek uživatele Andisek

  To mi taky hodně lidí říká, ale od nového roku je prý jinak a není to žádné pravidlo, že na těhotné nechodí. Ale zase si říkám, že ti nemůže přijít kontrola třeba o půl desáté večer, když už můžeš spát.

  Obrázek uživatele VendyHolikova

  Prý chodí max do 20 hod, takže se neboj a běž Smile