chlapeček

Obrázek uživatele majdak
chlapeček

Ahoj tak dnes z genetického utz určeno pohlaví našeho druhého štěstí -je to druhý chlapeček.Má 390 g a 25 cm a je zdravý.

Plánujeme miminko: 
Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele Marie1980

Ahoj Pápá  Moc gratuluji Smile Já jsem byla včera a taky čekáme chlapečka - k mému překvapení, byla jsem nějak vnitřně přesvědčená, že to bude druhá holčička... Smile Jsem šťastná, že je zdravý, pořád byly nějaké problémy, tak teď už jsem konečně v klidu Smile A vykouknout na svět by měl 20. července.

Další příspěvky od majdak :

Ahoj ženy tak hlásim se k dati 18.7.2016-měl by to být den mého druhho porodu .Jsme v 9tt a bývá mi šoufl-u Pepíčka jsem to neměla.

Ahoj tak po 4 letech nás čeká opět plánování těhotenství.Ted tedy dobírám platíčko a pak mám ještě jedno takže koncem srpna na druhém mrnousovi začnem pracovat..do října to nijak hrotit nebudu-ted
chodim do práce a kdyžtak se na to zaměříme v zimě aby se nám zadařilo do konce roku..

Ahoj potřebuju radu.Mám 2 letého syna u kterého jsem nárok na mateřskou a rodičák dle přání měla( dala jsem si na 3 roky) jenže ted se nemám kam vrátit do práce a začínáme uvažovat o druhém mimču.Nevim jak by to bylo.Já bych asi spadla hned do 4 letého bez mateřské ale slyšela jsem, že se to dá...

Dětský bazar - inzerce věcí pro děti

Těhotenství.cz - váš průvodce těhotenstvím, porodem a rodičovstvím

Nejnovější příspěvky:

V současné době  trpí nadváhou každé 4. dítě,  obezitou každé 7.

Ohledně cestování těhotných žen panují různé...

Dětský zrak se přirozeně vyvíjí...

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je mozné donosit zdrave díte pokud jsem se ve 4 týdnu...