chlapeček

Obrázek uživatele majdak
chlapeček

Ahoj tak dnes z genetického utz určeno pohlaví našeho druhého štěstí -je to druhý chlapeček.Má 390 g a 25 cm a je zdravý.

Plánujeme miminko: 
Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele Marie1980

Ahoj Pápá  Moc gratuluji Smile Já jsem byla včera a taky čekáme chlapečka - k mému překvapení, byla jsem nějak vnitřně přesvědčená, že to bude druhá holčička... Smile Jsem šťastná, že je zdravý, pořád byly nějaké problémy, tak teď už jsem konečně v klidu Smile A vykouknout na svět by měl 20. července.

Další příspěvky od majdak :

Ahoj ženy tak hlásim se k dati 18.7.2016-měl by to být den mého druhho porodu .Jsme v 9tt a bývá mi šoufl-u Pepíčka jsem to neměla.

Ahoj tak po 4 letech nás čeká opět plánování těhotenství.Ted tedy dobírám platíčko a pak mám ještě jedno takže koncem srpna na druhém mrnousovi začnem pracovat..do října to nijak hrotit nebudu-ted
chodim do práce a kdyžtak se na to zaměříme v zimě aby se nám zadařilo do konce roku..

Ahoj potřebuju radu.Mám 2 letého syna u kterého jsem nárok na mateřskou a rodičák dle přání měla( dala jsem si na 3 roky) jenže ted se nemám kam vrátit do práce a začínáme uvažovat o druhém mimču.Nevim jak by to bylo.Já bych asi spadla hned do 4 letého bez mateřské ale slyšela jsem, že se to dá...

Dětský bazar - online inzerce dětského zboží