29tt,Kontrola,fotečka a velká radost.. :-* | Moje těhotenství.cz

29tt,Kontrola,fotečka a velká radost.. :-*

Obrázek uživatele gramiska
29tt,Kontrola,fotečka a velká radost.. :-* - Moje těhotenství.cz

Ahojte TETKY.. tak vám jdu napsat info z KO abych tu zas nebyla veřejně pohřešovaná.. dělám si pr´dku,udělalo mi velkou radost že na mě myslíte..
No byli jsme dneska s kočičkou u pana Dr a udělala mi oooobrovskou radost.. musela jsem se smát protože už v čekárně se mi bříško heblalo sem tam,asi se prďolenka na mě těšila tolik jako já na ní.. Každopádně moje malá láska je otočená už hlavičkou doluuuu,má už víc jak 1kg,cukrovku nemáme a zlatý hřeb všeho-placenta se mi vytáhla nahoru takže oprvdu super zprávy pro mě a já mam oprvdu krásný den.. jinak jsem dnes začla 29tt a naoře máme 8kg,sestřička mě sice chválila ale já myslím že by to klidně mohlo být méně,každopádně nevadí,zase to holt schodím.. malá jinak roste uplně na den ukázkově no a nevím co víc asi říct.. JSEM NEJŠŤATSNĚJŠÍ ČLOVĚK NA UPLNĚ CELÉM SVĚTĚ A MOC SE NA TO VYTOUŽEŇÁTKO TĚŠÍME přijde mi neskutečný že už jsme 3trimestr a že za chvilenku budem 3,budem konečně rodina(teda 4 s naší Jorkšírečkou).. Nu a 14.11 dam zase vědět,to metelíme s tatínkem na 4D,tak už nemužu dospat,pak se zase ozveme a pochlubíme.. pa pa PS: přidávám dnešní fotečku UTZ naší KRÁÁÁÁSKY..


Komentáře

Obrázek uživatele mrejmon

Jee, super zprávy. Jsem si říkala, co se děje, že jsi dlouho o sobě nedala zprávu. Tak jsem ráda, že je všechno v tom nejlepším pořádku a že se máte hezky Na fotky z 3D už se moc těším, určitě to bude krásný zážitek. Ty peníze za to stojí :-), tak držím palce, aby vám vyšli hezky a aby malá třeba nespala nebo nebyla otočená zády, i to se stává :s: .
Jinak krásná fotka z utz a bříško máš pěkně kulaťoučké, typicky holčičí, takový jsem měla s první dcerou
Tak se mějte všichni 4 zatím moc pěkně i nadále

Obrázek uživatele fucipe

To se tak nádherně čte přečetla jsem to jedním dechem a se slzama v očích jsem moc ráda, že je vše v pořádku a jsi konečně sťatná těhulka. Moc ti to přeji a myslím na tebe. Bříško už máš nádherné co jsem koukala. Mám z tebe velkou radost jen tak dál

Obrázek uživatele gramiska

Fucipátko,já taky kdykoliv na ní na prdelku pomyslím a že jí za chvilenku budu mít u sebe tak mám slzy v očích.. :r: a co vy? jak jste na tom kočí? vůbec na snažilky nechodím,tak nevím.. za pochvalu bříška děkuju,no mě se zdá zatím pořád malinké a to mám už jen 2 a půl měsíce před sebou..=)

Obrázek uživatele fucipe

No já jsem dnes 6.tý den pod hormony (jdem na úmělko a dnes jedu na ultrazvuk jak rostou folíci)

Obrázek uživatele gramiska

jééééééééé... tak to moc a moc a moc držím palečky aby se povedlo..

Obrázek uživatele Zuzi K.

Ahoj holčičky !!! To jsou samé výborné zprávy !!! Moc hezky se to čte. Ty bláho už 1 kilíčko . No pěknýho macíčka už máte v bříšku a i ta placenta je fajn. Já byla na OGTT dnes, zvládla jsem to a máme výsledky taky v pořádku. To jsem si oddechla. A 8kg není zase žádná tragédie . Já mám nahoře 4,5kg, ale jsem o dva týdny za tebou. S Natálkou jsem celkem přibrala asi 13kg a neboj, dala jsem to dolů. Pak jsem se teda o 3kg vypapala, takže teď jsem začínala na 56kg. Chtěla bych to dát do těch 65-67kg. Tak snad. Ale co? Jak píšeš, to dáme dolů . Holčičky, tak se mějte i nadále fajnově a nebojte, vánoce se překulí a za chvilku jste spolu, už né jako kindervajíčko , ale pěkně tváří v tvář !!!!!

Obrázek uživatele gramiska

Zuziii,závidím ti ty 4,5 kilča.. no já přibírám v průměru 0,5 kg týdně..takže uvidíš jak ty.. na druhou stranu nic moc si z toho nědělám a cpu se jak neřízená střela..=) chudák Sárinka,to jí dávám základy.. :s: :s: :s: :s: kindervajíčko je KRÁSNÁ VĚC,ale až jí pomuchlám bude to určitě milionkrát nádhernějšíííí

Obrázek uživatele Alena79

Ahoj Miško!!
Super , stejně to letí už 3 simestr, jsem tak ráda, že se máte dobře!! A fotečka je nádhernáááá!!!

Obrázek uživatele gramiska

Děkuju Alenko.. :k:

Obrázek uživatele Alena79

Ježiš koukám na to a nechápu co jsem to napsala, samozřejmě 3. trimestr :s: , no zadaří se.

Obrázek uživatele Kacka9

Míši, to je dobře, že se máte dobře Tak ať to jde všechno takhle dobře dál

Obrázek uživatele gramiska

Děkuju Moc Kačíí,teda ty mi dáváš,nová profilovka? skoro jsem tě nepoznala..

Obrázek uživatele Kacka9

No, chtělo to změnu

Obrázek uživatele Jurajda

Miško, tak to je paráda Malá je fakt šikulka, že to všechno takhle dohnala a je ještě šikovnější, že už je hlavičkou dole Jééé co já se nablbla, aby se mi malej otočil ale nakonec se umoudřil ( 36 tt ) Koukej za nás pěkně pohladit opatruj se a budem se těšit na další zprávičky

Obrázek uživatele gramiska

kočko,díky moc.. no já se zase bojím aby jak tam divočí a dračí tak aby se tam neotáčela jak bláznivka a taky ve finále bude nožkama dolu..=) ptala jsem se dr a řekl že možný to je,ale nebývá to časté,tak snááád,mooooc,mooooc bych chtěla rodit přirozeně..

Obrázek uživatele Jurajda

neboj, určitě už tak zůstane a povede se ti pak porodit klasicky Kamarádka taky měla prcka otočeného hlavičkou dolů kolem toho 30 tt a zůstal tak až do konce a taky tam dělal psí kusy :///:

Obrázek uživatele gramiska

jo? tak to je super.. právě si říkám že když už je tak brzko hlavičkou dolů,tak aby pak neměla roupíky a oprvdu tak vydržela..

Obrázek uživatele Jurajda

určitě vydrží, ale pro jistotu jí to můžeš furt opakovat :s: a samozřejmě chválit, když se na kontrole prokáže, že je stále hlavičkou dolů

Obrázek uživatele mari25

Krásné zprávy jen tak dál

Obrázek uživatele gramiska

Děkuju..=)

Obrázek uživatele gramiska

Jéééj Anet,já bych rodila hned,vnějak se vůbec zatím nebojím.. :///: :///: :///:

Obrázek uživatele terziz

skvělé zprávičky už jen chviličku a budeš jí mít u sebe

Obrázek uživatele gramiska

už aby to bylo,jsem mooooc nedočkavááá..=)

Obrázek uživatele petulinkasarinka

Miluju tyto tvoje osrdíčkované zprávičky :///: Mám z nich radost...Jsem šťastná, že se vám tak daří :k:

Obrázek uživatele gramiska

Děkujem Peťo..

Stránky