24tt hlášení | Moje těhotenství.cz

24tt hlášení

Obrázek uživatele fucipe

Ahojky,

již jsem ve 24tt. Jelikož manžel jezdí domů jen na víkendy domluvila jsem si utz na 23.12., kde nás dr. nechala koukat na mimi půl hoďky, ale potvoráček nechtělo ukázat obličejíček a pořád se schovávalo a když dalo ruku pryč, tak tam byla pupeční šňůra. jinak váha k 23.12. mělo mimi 550gramů

Dnes jsem byla na testu cukrovky, tak to byl pro mě boj, málem jsem se pozvracela a strašně se mi tam pak točila hlava a bylo mi na omdlení.

11.12. jsem se byli fotit, tak přikládám pár foteček, ale naskenované a zmenšené, tak kvalita nic moc.

 

Přeji vše nej do nového roku 2016


Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele Kačka1989

Ahojki :a: máte moc krásné foečky,jde vidět,jak jste spokojení a jak se těšíte na miminko *smile* vůbec si nevšímej takových komentářů,to říkají beztak závistivci :n: užívej si to Smile těhotenství utíká tak rychle (u mě to uteklo rychle ) a zachvilku už budete mít miminko na světě Wink  krásně mimišek přibírá Smile at' se vám v tomto novém roce daří *wink* 

Obrázek uživatele fucipe

ahojky,

moc děkuji. No teď si říkám, že to nějak utíká, tak bych si chtěla užít bříška a už bude pomalu konec. Jen jak mám vysoce rizikové a pořád bolesti, tak vycházky atd je u mě docela tabu. Ale tak bych se s tím pupkem chtěla venku ukazovat Biggrin

Obrázek uživatele fucipe

Ahojky kočičky,

moc děkuji za tak krásná slovíčka a povzbuzení co mi píšete a posíláte, hned to člověku dodá další sílu. Dala jsem fotečky i na modrykonik a tam mě div neukamenovali, že jsou příšerné a odporné, tak jsem dosti váhala, jeslti je mám dát i sem, tak jsem radši dala jen pár a né všechny, abych Vás tady nepohoršila jako ty jiné na modrým koníkovi.

 

Obrázek uživatele anetka1405

Jezis a co je na nich odporného? :n: ja vidim krasnej par ktery se těší na příchod dlouho očekávaného potomka :one: 

Obrázek uživatele anetka1405

Úžasný zprávy a nádherný fotecky Wink jen tak dál Smile

Obrázek uživatele Jitule78

Chodím sem už teď jen občas. Ale moc ráda si přečtu řádky od takových lidiček jako jsi Ty. Sledovala jsem Tvůj-Váš příběh a musím říct, že je nádherné vidět teď tolik štěstí pohromadě:€s€: 

Strašně moc Vám přeji, aby vše dopadlo tak jak má a Vy se v dubnu dočkali toho vymodleného štěstíčka:cc): :h:  Také naprosto chápu, že je Vám jedno jaké to bude pohlaví. Držím Jednička a těším se na další info o Tobě a Tvém :€O:  a Mimčo s dudlíkem . Všichni se moc opatrujte!

Obrázek uživatele Metalistka 24

Moc vám to sluší Smile

Obrázek uživatele dellyska

Krásné fotky jsem moc ráda, že se vám daří dobře a vše je v pořádku;-) už jste za půlkou a teď to pofrci ještě rychleji ;-) opatruj se a dávek o sobě vědět všechny ti moc držíme palce a máme z tebe radost ;-)