20týden | Moje těhotenství.cz

20týden

Obrázek uživatele mala.manelka
20týden - Moje těhotenství.cz

Ahoj holky! Dneska jsem 20týden :)Slavnostně to ví v práci tri lidi, šéfce to musím ještě říct.

 


Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele Metalistka 24

Ty jo to neni fér já chci taky ale zatím to spíš vypadá že ten náš brouček rozpouští mé břišní "špeky" a stěhuje se místo nich takže já fakt nic nepoznám :00:  a to jsem dnes 20+1  takže jedu 21. týden :00: 

Ale zkusím sem nějakou dát já si přídu stejná... až na to že už se nevejdu do dvou riflí

20týden - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Tak se do toho seznámku zkusím vrhnout minimálně jednou denně se sem dostanu abych mohla aktualizovat. Tak se hlaste *wink*  případný připomínky na "zvelebení" seznámku pište :one:  :h:  :a: 

Ahojky. Dnešní genetický UTZ dopadl na 1*. Dle ms jsem 19+3, dle utz 19+6. Píďa má 316g, obvod hlavičky 17,1cm obvod bříška 14,6cm. Posílám dnešní foto + domeček, který si Píďa staví.

__

Tohle je 8. týden třetího těhotenství??? A to to musím do konce ledna v práci tajit... U doktora jde ještě nebyla. Mám dojit až 13.12. což...

Ahoj ahoj :a: 

Ahoj máte některá zkušenost s tímto typem kočárku nebo aspoň se značkou?? Kočárek FIRKON FLIPPER RETRO 2015

Díky :€s€: 

Ahoj tak dneska ráno jsem se probudila a břicho jak "šutr" jsem skoro na začátku 22.týdne dneska 20+6 , vzhledem k tomu jak mé minulé těhu dopadlo jsem se až do tohohle bodu nedostala..

Holky sem na mrtvici nevim jestli je to počásím, těhotenstvím, prací nebo vším dohromady ale spala bych "od rána do večera" jak se tak...

Lukášek se narodil 10 dní po termínu.Bylo to dlouhé a náročné,ale porod byl užasný

Tak dnes přesně polovina za mnou a ta složitější před:-)