13 týden screening, pohlaví? | Moje těhotenství.cz

13 týden screening, pohlaví?

Obrázek uživatele alcerka

Ahoj holky, tak vám sem ještě přidávám fotku mrňouse. Mám trochu zmatek ve kterém jsem týdnu a dr. mi na vyšetření neřekla délku plodu a já se zapomněla zeptat. Musím až u svýho gynekologa. Termín tedy podle utz. 3. 12. podle MS 10.12. No ale co se vás chci zeptat. Myslíte, že už je poznat pohlaví mrňouse? Manžel to teda nechce v žádným případě vědět a říkal i doktorům, ať nic nehledají. No ale včera když se večer díval na fotku, tak hned řekl, že to je kluk, že to je úplně vidět. Mě by to ani nenapadlo něco tam hledat, i když já si to chci nechat říct (tajně), ať vím jestli mám ještě přikupovat nějaké věcičky.


Komentáře

Obrázek uživatele Danzy

ahojky, urcite to jde poznat , me to rekla dr ve 12tt na ultrazvuku , ze je to jasnej chlapec..... jinak ale to co mas zakrouzkovany je moc velky , to bude spis pupecni snura Lol

Obrázek uživatele Veru5

Tvar pindíku to sice je naprosto dokonalý, ale může to být pupečník, tak bych to nebrala jako bernou minci, abys nepořizovala modré a ve finále se to neužilo Wink Smile jisté je to tehdy, jak mi mudr vysvětlil, když se vidí i kouličky a ty sestupují do 22tt (u nás to byla holčička cca v 19tt a ve 23tt už chlapeček :D) anebo pak 3D, tam je to vidět daleko lépe Smile ježiš, já bych taaak chtěla vědět, co se nám narodí už ted!

Obrázek uživatele Veru5

Jednička :s:

Obrázek uživatele alcerka

jako mě se to zdá taky divný Biggrin